O 12 godzinie założyłas watek,
o 17 piszesz ze oddasz do schroniska....
to ile czasu moze u ciebie zostać?
5 godzin to troche mało na znalezienie domu dla psiaka.....
W jakiej jest miejscowości?
Gdzie ja juz ogłoszaszałś poza dogo????
Luka czy możesz zrobić parę zdjęć tego psiaka?
Młodziutki piesek - może roczny
[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4198/imgxx8813vz1.jpg[/IMG]
wygląda jak mix welscha . Jest cudny :)
A moze załozysz mu watek??