Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Ida z tego co pisałaś to Rubens jest duży a pszeniczne są takie do kolan....
  2. Ale uśmięchnięty pysio... Aniu nie wiem co Ci radzić :(:(
  3. Ale tu puchy.....
  4. Hej szczoteczko, skaczemy
  5. A te szczeniorki to jej??
  6. Edziu pchaj się w górę
  7. Ale córeczki to chyba do taty podobne..... Ludzie w większości sa beznadziejni :(
  8. co ona ma z łapkami ? poobcierane czy co?
  9. A co to???? Siostra Lawy????? [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1776/imgxx0857yu4.jpg[/IMG] a to młodziutka KIWI
  10. Ale pięknota :)
  11. to dobrze że ma dom, ale wyczesac to by go mogli...
  12. Jak sie miewa wyzełkowe szczęscie ??:)
  13. O 12 godzinie założyłas watek, o 17 piszesz ze oddasz do schroniska.... to ile czasu moze u ciebie zostać? 5 godzin to troche mało na znalezienie domu dla psiaka..... W jakiej jest miejscowości? Gdzie ja juz ogłoszaszałś poza dogo????
  14. AUUUU, jaki cudny pies. Obiecaj że wydasz go tylko do suuuper domu
  15. Luka czy możesz zrobić parę zdjęć tego psiaka? Młodziutki piesek - może roczny [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4198/imgxx8813vz1.jpg[/IMG] wygląda jak mix welscha . Jest cudny :) A moze załozysz mu watek??
  16. Przestraszone biedactwa... Ale budki maja ciepłe
  17. Erka a moze zmienic jej imię? to jest takie morowe..... A możecie "pożyczyć" jakeiś dziecko do zdjecia???
×
×
  • Create New...