-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
znów wyżeł, ratuję go..., już śpi na wieczność :((
beka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tatiana a co on je?? Jak ma problemy wątrobowe (a amoniak może o tym swiadczyć, moze też oznaczac problemy z nadnerczami..) to powinien jeść karmę l/d (liver diet). -
Widziałam szceniorka wczoraj. Jest super, bawiwi sie pieknie z młoda owczarką Lara. Nie odganiał jej od Marty...nie zauważyłam też cech dominacyjnych. Jest super :)
-
ZŁoty Piesw typ leonberger-czarna Przyszłość-ma już domek!
beka replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Byłam u Marty, wygłaskałam chłopaka. To cudowny, wspaniałay pies. Otwarty i przyjacielski. -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki niezmiennie. to pieny pies. W końcu znajdzie dom... -
znów wyżeł, ratuję go..., już śpi na wieczność :((
beka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tanitko a masz jego badania ? ile on miał tego amoniaku? -
.BONI za TM........... Miał domek najlepszy na świecie...
beka replied to ANETTTA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maciek wykreśl tek kawałek o klapaniu zembami bo to wyglada na agresję ,... on kłapie ale nie non stop i nie jest to uciążliwe... wrazie co bedziemy opowiadać. Dziś podczas porannego sprzątania kojca Bonis wymknał się na spacerek, wiec zaryzykowałam i nie brałam go od razu na smycz. Pieknie sie pilnował, podbiegała zawołany, był naprawdę grzeczny - jestem pod wrażeniem.... Nie pisałam póki co bo to nic pewnego. Jest pewna osoba z którą rozmawiam nt Boniego. Jest starsza pani i niestety nie dokońca zdrowa :( Miała owczarka który odszedł (są podejrzenia że ktos mu pomógł)... Pani szuka nowego miejsca do mieszkania, i zastanawia się. Jestem pod wrzażeniem tego jak kochała tamtego psa i jak pisze o Bonim, jeśli tylko sie zdecyduje to zawioże Bonisia do niej. Uważam że moglibyśmy się zobowiazać do zabrania go z powrotem gdyby zdowie nie pozwoliło się jej dłużej opiekować się psiakiem. I tak przynajmniej na jakis czas (moze całkiem długi) miałby dom... -
buubuuu :( idę myśleć
-
Kat obciął mi nosek-Córunia zKrzesimowa.MA DOM!!!
beka replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Córeńka w górę -
Ile czasu mamy żeby cos znaleźć?
-
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
No to trzymam kciuki by obserwatorzy podjęli właściwą decyzję...;) -
.BONI za TM........... Miał domek najlepszy na świecie...
beka replied to ANETTTA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozmawiałam z Peterem, wpnęły pieniądze ale nie ma jeszcze rozliczenia ile na kogo.. Wczoraj Boni dostał przesyłke z Kreonem (150 kapsułek). Ania i Kajber - bardzo dziekuję :) Poza tym bez zmian. Aha urosła mi ostroga piętowa - miał ktoś coś takiego??? -
DŁUGOWŁOSY OWCZAREK NIEMIECKI zamieszkał na Tarchominie!
beka replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Jak dla mnie to był normalnych rozmiarów. Napewnoa z 30 kilo waży a jest chudy.. -
znów wyżeł, ratuję go..., już śpi na wieczność :((
beka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ten syrop powoduje obniżenie amoniaku we krwi, a poza tym dostaje : encorton, metronidazol, leki wątrobowe: hepalil i essentile i nootropil na usprawnienie pracy mózgu i brała antybiotyk przez 2 tyg synulox chyba -
podnoszę szczeniaczka
-
A jest gdzieś zdjecie tego maluszka z wawy? chciałam wysłac komuś zdjęcie
-
znów wyżeł, ratuję go..., już śpi na wieczność :((
beka replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak chłopaczek dzisiaj ? Miał jakieś badania? Raga miała takie obiawy jak on - wynikałay z zatrucia organizmu amoniakiem. Dostaje od 3 tyg syrop LACTULOSUM" to łagodny lek stosowany jest w leczeniu przewlekłego zaparcia oraz zaburzeń wywołanych niewydolnością wątroby. Dawka: Zaparcia - dawkę ustala się tak, aby uzyskać jeden luźny stolec w ciągu dnia; zwykle dorosłym podaje się 20 g dz., dzieciom poniżej 1 roku życia 3,5 g dziennie, 1 -5 roku życia 7,5 g dziennie, 5 -10 roku życia 15 g dziennie Encefalopatia wątrobowa - stosuje się większe dawki, ustalane tak, aby uzyskać 2 luźne stolce w ciągu dnia. Lek wpływa na obnizenie amoniaku we krwi. Raga miała 247 teraz ma 46 -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Przecież taka odległośc to ne przeszkoda :( -
Gabunia zaginiona zimą wiosną pojechała do DOMU !! :))
beka replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Oby to nie była niewydolność trzustki :(