Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Tatiana moja sunia miała podobne objawy plus takie ataki niby padaczkowe. Dr. Olkowski (przyjmuje na ssgw dobrze żeby go zobaczył) kazał zbadać poziom amoniaku we krwi. U mojej Ragi poziom był przekroczony 2,5 raza. Moja sunia ma encefalopatie wątrobową. Na skutek chorej wątroby do krwi przedostają się toksyny i zatruwają mozg stąd te neurologiczne objawy u mojej suni. Nie wiem kiedy dr. Olkowski jest na sggw ale oprócztego przyjmuje w klinice w Milanówku.
  2. Ewciu masz złote serce
  3. Boni niestety to kosztowny pies. Hotelik to najmarniej 300-400 zł plus karma 220 i ok 120 leki czyli ok 650-750 zł. Kto weżmie taka odpowiedzialnośc i umieści go w hoteliku?
  4. SZukamy szukamy, bo Vito samotny i smutny
  5. Mam wrażenie że czasami niebezpiecznie wychodzic z domu.... Poszukam czegoś na bazarek
  6. znaczy że pies nadal bez domu ?
  7. Co u Cukra? Cos rusza w jego sprawie?
  8. Zeby te ogłoszenia pomogły . Mam ndzieje że szczeniorki znajda domy..
  9. Jak ja tego niecierpie, narobia nadziej i przestaja sie odzywać :( Rubiś sie przypomina
  10. nie no był odzew. Dwie osoby umówiły sie go obejrzeć i nie dojechały, zapomniwszy powiadomić że nie przyjadą. Co za głupota ..... Pies jest cudowny
  11. OWP przeniósła swoje konto. Obecnie korzysta z subkonta fundacji Emir. Z tego co mi powiedziła Peter na koncie Boniego jest 50 zł.
  12. Biedne kochane maleństwo. Trzymam kciuki by cud sie zdarzył
  13. dopisz w tytule że transport pilnie potrzebny. Ona jest śliczna
  14. To prawda. maja płacic na Boniego 25 euro miesiecznie począwszy. W paździerku ktos ma przywieźć pieniżki do łodzi. Niestety na dzięń dzisiejszy koszty utrzymania boniego to ok 350 zł. To bardzo dużo :( A choroba mojej suni to dopiero początek . Czeka nas wiele badań i być moze operacja.
  15. CZytałyście apel Komety ????/ trzba je gdzieś zabrać....:(
  16. Jest cudny :)
  17. Jakoś przestałąm wierzyć że on znajdzie dom. Zwłaszcza po inf z fundacji niemieckiej. Dziewczyna cały czas szuka za co jestem jej bardzo wdzięczna ale wyraziła sie że onków w schronach jak grzybów w lesie :(. Moja sunia jest chora. Ma 2 guzy nie wiadomo co z tego wyjdzie . Ostatnio była w szpitalu. wydałam ponad 800 zł :( Boniemu kończy sie karma. Dzieki Wilczy kreonu starczy jeszcze na 3 moze 4 tygodnie ..... Zakup karmy to ok 220 zł
  18. Zgłosiłaś go do wyborczej ?
  19. ....licz zawsze na siebie :(:((: [I]za niestety masz rację[/I]
  20. No to nie wiem coo z nim bedzie bo ja go zatrzymać nie mogę :(
  21. to juz ponad rok i nic :( jeżeli młody zdrowy ładny pies nie moze znależć domu to co z pozostałymi ??:(
×
×
  • Create New...