Karmię go hill's i/d - worek kosztuje różnie ale powyżej 200 zło.
Czasem sa promocje i możma troche taniej kupić .
Zazwyczaj ok 220 zł - leki najmniej ok 80 zł.
Czyli 300zł.
Jeśli ktoś ma tylko jednego psa to da się wytrzymać
Ale przy kilku to 300 zł to juz konkretny wydatek :(
Dzis byliśmy dość poźno na spacerze bo ok 20.30 - dziś miałam gimnastyke korekcyjna z synkiem
Dzis było fajnie , ciepło.
Poszliśmy w pole.
Boni wybiegała do przodu - prawie go nie widziałam, ale co chwilke podbiegał do mnie i sprawdzał czy nie zapomniałam o chrupkach dla niego :).
Do kojca wraca bez protestów, pogodzony z losem czeka do następnego spaceru, smutnie patrząc przez kraty....
Dostałam rozliczenie z OWP -
We wrzesniu na Boniego wpłynęło 824,31.
Plus 30 zł które dostałam na konto.
Czyli mamy 854,31. Z tych pieniązków został kupiony jeden worek i/d ale nie wiem ile Anashar za niego bedzie płacił.
Wysłałam zapytanie do Owp czy moga obiąć Boniego opieką (dwa psiaki znalazły domki) i czekam.....