-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Wyślę wieczorek i wrzucam link w podpis
-
[quote name='iwop']Na środe na godz. 11 została wyznaczona sterylka aborcyjna Labki...:oops:[/quote] Trzymam kciuki za malutką
-
Piękna, mądra, młoda i kochająca ludzi - już nie szuka domu :)
beka replied to Witokret's topic in Już w nowym domu
[quote name='Witokret']Specjalna wiadomosc dla cioci Lary: Dzikunia ma ustalony termin sterylizacji na 5 stycznia :cool3:[/quote] A to nie za wcześnie po cieczce?? -
Ania możesz jej jakieś ładne fotki zrobić? Dzwonia do mnie jeszcze ludzie....
-
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
beka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Wasze schronisko jest naprawdę wyjątkowe! Ramzes miałes niebywałe szczeście że trafiłes własnie tam :) -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
beka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Maluch w potrzebie... [SIZE=1]nie widze zdjec[/SIZE] -
Ja nie wiem po co do schronisk pchaja sie ludzie którzy nienawidza zwierząT? Mogą sie na nich bezkarnie wyżywać??? Mam nadzieje że gościu kiedys odpowie za to to wszystko co zrobił i czego nie zrobił a mógł :angryy: Moja mała zwana obecnie Klucha (chociaż do Kluchy jeszcze długa droga) wreszcie odzyskała apetyt. Już nie jej a pożera, wszystko co jej w paszczęke wpadnie. Suche mokre, wszystko. Robi za psa stóżujacego - obszczekuje wszystkich, i wszystkie psy. Zaczęłyśmy wychodzic na dwór - puszczam ja z moimi psami na ogród, biega jak młody żrebak. Fajnie na nia popatrzyć jak jest taka szczęśliwa. I po raz kolejny bedę mieć złamane serce :(:( Ciężko się bedzie rozstawać..... W tym tygodniu bedziemy sie szczepic.
-
Nie wiele osób tu zaglada ale tych których interesuje los Dorci informuję że Mikołaj przyiósł Dorce domek w prezencie :). Sunia zamieszkała w podwarszawskiej Radości.
-
Junior ma już wspaniały Domek u Pani Ewy w Tarnowskich Górach
beka replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje że nowy domek sprosta wyzwaniu [quote name='Zbójini'] A teraz niech ktoś nas przytuli:placz:[/quote] Zbójni klina klinem.....;) -
[quote name='iwop'] Tak, małe zostaną uśpione. Niestety:shake:[/quote] Wszystkie? kurcza zawsze mam opory żeby suczce zabierać wszystkie szczeniaki :(
-
A nie mozna jej ciachnac?
-
Onka, młoda- wyrzucona dziś w wigilię -Juz w nowym domku!!
beka replied to bagira@sara's topic in Już w nowym domu
Chlerka, a może zmobilizowac ludzi z okolic do wywieszania ogłoszeń??? i trzeba podesłać watek ludzim z Łodzi.. [SIZE=1]Moze wpisz jeszcze nr tel do siebie[/SIZE] -
Junior ma już wspaniały Domek u Pani Ewy w Tarnowskich Górach
beka replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Pluszowego niech sobie sprawią. Nie bedezie mu przeszkadzałao ze wyjada na swięta czy urlop.... A mówi sie że młodzież jest nie odpowiedzialna. No ale jak ma takich nauczycieli......:angryy: -
Onka, młoda- wyrzucona dziś w wigilię -Juz w nowym domku!!
beka replied to bagira@sara's topic in Już w nowym domu
A moze ktoś za nia placze....??? do kiedy moze zostać tam gdzie jest?? Kurcze przypomniało mi się. Mam namiar na dom z ookolic Lublina chetny na sunie on. Ale musi byc łagodna. Mieszkała by w mieszkaniu. Moge dać namiar jeśli chesz, tylko dom nie sprawdzony wiec trzebaby sprawdzić zwłaszcza że sunia niesterylizowana... A w jakiej miejscowości jest sunia?? -
Olena napisała ze widziała zdjecia i opisy.. Nie wiem czy była na miejscu,. Ja byłam tam raz. I zgadzam sie psom należa się domy, ale jak tam zostana to nie jest im tam żle. One sa tam bezpieczne, najedzone, zadbane, maja bardzo duży teren do biegania. Kojce w wiekszości duze i poza psami które sa oagresywne pozostałe dogaduja ise ze sobą. Naprawdę sa miejsca gdzie jest żle i bardzo żle i tam nasze interwencje i pomoc sa bardziej potrzebne.....
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
beka replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Maniutku, Tobie, Twojej Pńci i jej Rodzince wszystkiego co najlepsze :) [CENTER][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9908/cudohn3.png[/IMG][/CENTER] [/quote] -
Nie pochwalam tego co się stało, ale chciałabym że we wszystkich przytuliskach dbali o psy tak jak tam.
-
[COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Słuchajcie, nie wylejmy dziecka z kąpielą.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Byłam raz w przytulisku i widziałam te psy.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Są przywiązane do opiekunów, wesołe i zadbane. To miejsce jest naprawdę inne.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]I nie wydaje mi sie że nie chcą oddać psa ze wzgedu na kasę - raczej tu chodzi o kontrolę i brak zaufania.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Myślę że trzeba, porozmawiać z opiekunkami psiaków w jaki sposób widzą sprawy adopcji.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nie sądzę że wizyty w gminie czy gdzie tam w sprawie interwencji są zasadne. Mogą zaszkodzić a nie pomóc. [/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]W Tomaszowie też trzeba być osobiście by adoptować psa. Podobnie w Rzeszowie, na Paluchu i wielu innych. Może gdyby opiekunki miały możliwość poznania przyszłej właścicielki decyzja była by inna???[/FONT][/SIZE][/COLOR]
-
Śliczności, po swiętach z pewnością znajdzie dom
-
Zadzwonił do mnie chłopak, zapytał czy sunia sterylizowana i wyjawił że potrzebuje suke na szczeniaki....:angryy::angryy::angryy: Ręce opadają...