-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
No to jeszce raz do góry
-
ZIBI - już w nowym domu u boku swego ukochanego Michała !!!
beka replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Czy sunia jest onkowata? szceniak bedzie raczej duży czy mały? strasznie szkoda tego starszego :( -
Leżał na jezdni(Chotomów)-wyżeł niemiecki szorstkowłosy ma dom-udało się
beka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Wysyłałas wiadomośc o nim do Tanitki ? -
[quote name='luka1']sunia ciagle biegnie - jak pies z ciasnego boksu. Zatacza kółka. Wyprowadzona na dwór tez porusza sie po okregu - na długiej lince dookoła mnie. Sierść matowa i łamliwa, oczy troche zaropiałe.[/quote] Nie skupiałabym się na odnalezieniu poprzedniego "domu" Cudna, Mortikia miała jakiś chetnych na onka..
-
~Tytus~ uniknal smierci!!!w ostatniej chwili zaczepil czlowieka . ma dom
beka replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Podnosze Tyciego -
U kory wszysko świetnie, rządzi wszystkimi psami, szcześliwie bezkrwawo :evil_lol: [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9731/kora.png[/IMG]
-
O rany przegapiłam zimowego Kumpelka :) Wygląda że snieg mu pasuje :)
-
ZIBI - już w nowym domu u boku swego ukochanego Michała !!!
beka replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Trzeba by wysterylizować sukę.... -
Dżaga pokazuje się na górze
-
Kokiuje wypowiedź Petera z owczarka.pl Bruno się ma dobrze , ja miałem trochę wyjazdów ostatnio , i dlatego się nie odzywam , ale to nie znaczy że się przestałem interesować Brunem . W środę byłem u Bruna i został wypuszczony w mojej obecności i nie zjadł mnie , dziś podczas nieobecności Alicji ( jest w Warszawie na szkoleniu ) byłem wyprowadzić Bruna i przy okazji nakarmić go i dać pić [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG] Niestety domownicy jakoś nie mają do niego zaufania , wiec ja pojechałem wypuścić " lwa" z klatki [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley17.gif[/IMG] Bruniok był grzeczny pobiegał po ogrodzie , ale ja mam za słaby kontakt z nim , wiec raczej mnie olewał [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG] A jak nasypałem jedzonka do miski sam grzecznie wrócił do kojca . Za domkiem się rozglądamy , wstępnie jest jeden zainteresowany , pan ma od poniedziałku przyjeżdżać oswajać Bruna , problem jest w tym że jest małe dziecko a ja nie do końca jestem przekonany , że to idealny dom dla Bruna , wiec spokojnie czekamy . Nawet jeżeli by to miało trwać dłużej , to wolę wybrać taki domek o którym będę przekonany że sobie z Brunem poradzi . Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i wspierających Bruna .
-
Podniosę sunię.
-
Agresywny DON-Fidel -wrócił do właścicieli-proszę o zamknięcie wątku
beka replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
Kurcze ale piękny :) Tobie to same pieknoty sie trafiaja... -
Majeczka [IMG]http://images41.fotosik.pl/130/522cbc8479a4afa8.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/134/5894c93634d595c8.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/130/6f8635945446938fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/134/8b7e9210b44e0ddf.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/135/0a2f62ba2a947715med.jpg[/IMG]
-
Romek- ślepnący stary pudel - juz nie szuka domu:P
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ida, to gdzie Ty teraz śpisz? W koszyku?? :evil_lol: -
Zdjecia suniek jeszcze w schronisku: [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2660/img5126o.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/1040/img5309.jpg[/IMG] Ta sunia kiedyś musiała być piękna. Teraz... Skóra w fatalnym stanie, potwornie wzdęty brzuch, trudności z poruszaniem. [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/435/img5527h.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9620/img5514.jpg[/IMG]
-
Duży śliczny ciapowaty szczeniak -JUZ W SWOIM DOMU!
beka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos'] A [B]Ziele 77[/B] sie nie odzywa, na pw nie odpowiada :shake: Miała od soboty wziać Kumpla, a tu nic, cisza. [B]Ziele[/B], jeśli nie mozesz lub nie chcesz, napisz![/quote] Jakoś mnie o nie dziwi :( -
Rusłan, piękny długowłosy ON, pojechał do własnego domu!
beka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pięnkny, ech.... -
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3510/dzaga2.png[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1015/dzaga5.png[/IMG]
-
Dżaga miała szczęście. Raz że udało jej się uciec z "domu". Drugi raz że na swojej drodze spotkała Magde i Darka. Darek bedąc na spacerze ze swoimi psami znalazł sunie, a właście to ona go znalazła. I nie zostawia. Wróciła razem z jego sunia do domu. Ale ponieważ dom zamieszkuja juz trzy psaki, sunia szuka nowego domu. Zdarzenie to miałao miejsce ok miesiąca temu. Wiadomo też mniej więcej skąd się wzięła... Była jednym ze szczeniąt, które pojawiły sie z nadejściem wiosny w gospodarstwie. A szczeniaki to zbedny kłopot. Dziś nie ma ani jednego, a sąsiedzi miedzy sobą mówia że psy zostały zabite :(. Swiadków oczywiście brak. Teraz kilka słow o suni. Ma ok 4-5 miesiecy, jest zaszczepiona. Mieszka z 3 innymi suczkami. Umie chodzić na smyczy. Szuka kochającego domu. tel do opiekuna 504620219 [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/663/dzaga6.png[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7458/dzaga1.png[/IMG]
-
mam wrażenie że widział juz dziś jego zdjęcia w innym watku. Jest śliczny
-
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
beka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
ALe słodziak :) na tej fotce jest boski. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 500x667.[IMG]http://images43.fotosik.pl/132/24b5abdfd4e3084bmed.jpg[/IMG][/URL]