[quote name='Fela']I druga sister, jeszcze chudsza, choć tego nie widać pod gęstym "owieczkowym" futrem
[URL="http://img268.imageshack.us/i/dsc5829.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5467/dsc5829.jpg[/IMG][/URL]
ciotka miała w kieszeni parówki ;)
[URL="http://img268.imageshack.us/i/dsc5838g.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4674/dsc5838g.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Co z tą sunia?
Sa może nowe fotki?
Chcę ją komus wysłać