Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. [quote name='beka']pati czy Nazar długowłosy owczrek jest jeszcze? nr31/40? i zwrócił moja uwagę Milus 17/40 ktory trafił po smierci własciciela..wygląda na przerażonego :([/QUOTE] zacytuje siebie bo nie wiem czy widziałaś małe pytanie?
  2. Bede za nia trzymac kciuki. czytała w zeszłym roku na ten temat. To bardzo trudna operacja. Wysle grosik w poniedziałek
  3. O matko, Emi przy nim to miss...:( chyba zaczne kraść
  4. Tu link do jamnikowego watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-do-adopcji-z-caA-ej-Polski[/URL]
  5. Zuzlikowa, ja zapomniałam o tej kapieli :( Przepraszam, byłam dzis u Gajowej i jesli w przyszłym tyg bedzie cieplej to ja wykapiemy. A forki to też nie problem, poprosze kolezankę i zrobimy. A Mila dzis nadstawiał się do głaskania i wiła i wykreca :) Zeby ja tylko głaskac i smyrać. Strasznie jest towarzyska jeśli o ludzi chodzi i zdecydowanie woli ich towarzystwo niz psie.
  6. A jamkiki to trzeba na watek jamnikowy zgłosic do Isadora7
  7. pati czy Nazar długowłosy owczrek jest jeszcze? nr31/40? i zwrócił moja uwagę Milus 17/40 ktory trafił po smierci własciciela..wygląda na przerażonego :(
  8. A propos podmurówek. Ja mam kojec dla moich domowych psów (z którego nie korzystają, ale jest na wypadek..) i tam nie ma podmurówki ale jest podłoga z patel a na tym deski. Nie podkopia sie ni jak bo linia ogrodzenia jest ponizej podłogi. Murka może ulozenia palet wzdłuz ogrodzenia ta razie byłoby jakims rozwiązaniem
  9. A w jakim mieście jest teraz Finka bo mi to umkneło??
  10. Bela ja wyśle pieniazki po niedzieli, nie byłam jeszcze w banku. przepraszam..
  11. [quote name='yumanji']Bylam w pon od popoludnia,musze byc ,bo mam 26 psow i szesc kotow. Nie dzwonilas do mnie 7 razy,tylko dwa ,a ja nie mam obowiazku odbierac kazdego tel w kazdej minucie mojego zycia.Tak,jak powiedzialam ,mialam do zalatwienia pare spraw. Nie bylam zaskoczona sytuacja,tylko uwazalam,ze nalezalo ja przedyskutowac.I niekoniecznie w niedziele o 22-ej. Kiedy bylam wolna,puscilam Ci sygnal.liczac,ze oddzwonisz. Kiedy Ty jestes zajeta w pracy,ja dostosowuje sie do Ciebie i rozmawiam wtedy,kiedy jestes wolna. To,czy sie lubimy ,czy nie ,jest malo istotne.Wazne jest ,zeby nie wplywalo to zle na szczeniaki,to nasze niedogadywanie sie.To wszystko.[/QUOTE] To tylko spytam ile masz psów bo teraz piszesz że 9 ale uprzednio pisałaś że 26.... Szczeniaki były u Ciebie miesiąc. I co z tego że jest 4 wetów i dyżury jak nic nie zrobiłś z tym kaszlem przez miesiąc? jak pies Myszy1 był chory (dorosły nie szczeniak) 3 razy w ciągu tyg była z nim u weta.. Zwłaszcze że z wirusówki może zrobic się stan zapalny bakkteryjny i anybiotyki sa niezbedne. Mój wet zawsze daje kilka dni az organizm podejmie walke ale 4 tyg to już przesada. I pomysł szczepienia chorego kaszlacego psa tez był chyba nie do konca przemyślany. Jestem pewna że masz dobre serce i kochasz zwierzęta, ale pamiętaj ta miłośc może czasem człowieka przygnieść...
  12. Ja tez dorzuce 10 stalych deklaracji. (tylko :(()
  13. A ten grosik to gdzie wysłać?
  14. Jaka cudna malizna...
  15. Mam nadzieje że wkońcu zadzwoni, ktos kto doceni jej charakter, i charakterek ...
  16. Ja chyba biem co to za pani;). Była tez ogladac moja ontke Tarę, ale Tara skakała i pani sie bała o męża (po operacji, traci czasem równowagę). Jeśli to ta pani to wydaje się być ok. Ale z tego co mnie mówiła pies jest na dworze a zima wchodzi do domu...
  17. Czy sa onki? Wysyłam dziewczynom od labów
  18. Sie zapisuje, biedactwo
  19. Dorota, w ogłoszeniach sunia ma na imie Dora ;)
  20. No tak, teraz pamiętam. Obawiam sie że do soboty nie znajdzie super domu :(. Jest juz po kastracji, więc...:(
×
×
  • Create New...