Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Nowy psiak - Pongo [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2954/dscf3868t.jpg[/IMG] Dorosły, ok 2-3 letni, rozdaje buziaki, miły i dośc zaniedbany. Widziałm jeszcze dwa nowe psy w typie onków ale jutro przepytam Sylwie czy to pańskie psy czy bezpańskie, bo dziś nikt nie wiedział...
  2. Jestes pewna że jest w lecznicy?? chyba że był i.... Ja go nie widziałam, a Sywii dzis nie ma i nikt nic nie wie
  3. Mela jest piekna :)
  4. Nie, nie widziałam. Jest dalmat, suka i pies w typie onka i reszta . Na giełdzie z tego co wiem jeden piesek znalazł dom (jak to się mówi) - sunia znaleziona na Puławskeij, non stop płaczaca.. wysłałam ci nr do ludzi którzy adoptowali Gryzka -Dexterka, są z Jazgarzewa..
  5. Spotkałam Brutuska w lecznicy. Fajny przyjazny niedźwiedź. Tylko po zastrzyku, nogi zaczęły mu odmawiać posłuszeństwa i nie wiedział co się dzieje. Troszke panikował, chował sie pod krzesła, ale sytuacja została szybko opanowana. Teraz jest na stole.
  6. Co z giełda nie widomo jeszcze, bo wczoraj nie dotarłysmy. Rambo bezpieczny, doprowadza do szału Tarę.... Wczoraj w nocy przyjechał jakis pies ale go nie widziałm, własnie jadę..
  7. Bardziej jak welsh wygląda, ale piękny tak czy siak
  8. Gdyby z Tychami nie wyszło to polecam dr Olkowskiego, przyjmuje w Milanówku.
  9. Zdjęcia z przed kilku dni [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8870/dscf3513r.jpg[/IMG] [URL="http://img408.imageshack.us/img408/3407/dscf3515d.jpg"][/URL][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6618/dscf3515.jpg[/IMG]
  10. To jego zachowanie jest spowodowane lekiem :(. Nie wiem co te psiaki przeżyły, ale coś musiało się stać skoro aba reagowały podobnie ...
  11. Czas skończyć z fikcja. Miluś zostaje z nami. Nikt nie dzwoni tak czy inaczej. Nie jest łatwym psem wiec tym bardziej musi zostać z nami...
  12. Tak piekny:) poszło 30 zł
  13. I mojej Ragi nie ma od roku, a ciągle się myle i ja wołm na spacerze. Myszka ja wiem że to zadne pocieszenie, ale pomyśl ze nie cierpiał. Skoro guz był złośliwy nic nie mozna byłoby zrobic i musiałbyc patrzeć jak zrzera go choroba. Teraz cięzko w to uwierzyć, ale ból z czasem zelżeje, pozostana wspomnienia wpaniałych chwil.
  14. Pani Ela była u mnie obejrzec moją Tarę i choć sunia jej się podobała (Tara ma 2 lata), strwierdziła że jest zbyt energiczna i raczej szuka psa spojniejszego. Ona naprawdę przemyślała tę decyzję. I jeszcze jedno, do mnie też przyjechała z okolic Grójca autobusem, chciałam ja gdzieś podwieść ale nie chciała. A jej poprzednia sunia chorowała na padaczke kilka lat, odeszła na raka. Pani Ela przyjechała ze zdjęciami, z książeczka zdrowia suni. To dobry człowiek
  15. chciałam tylko uspokoić :) ostanie zdanie należy do DorotyP
  16. Poznałam dzis Mimi, o matko jak to kruszynka. Patrzac na zdjęcia myślałm że jest wieksza, a ona ok kotów mniejsza
  17. Asia.K ja poznałam te pania i zareczam Ci że da sobie radę z ta oneczką (jeśli dojdzie do adopcji). Pani Ela właśnie miesiąc temu pochowala 10 letnią sunię, wiec nie jest zainteresowana pieskiem w tym samym wieku. A dodatkowo sunia Doroty ma ok 4 lat wiec szczeniakeim nie jest..
  18. Dziewczyny, mam prosbę w hotelu u p. Małgosi jest onka Lara. Prosze zróbcie jej kilka zdjęć jak bedziecie u Bono.
  19. poznałam dzis kawalera. Jest przemiłym psiakiem, ale takim hmm..nie jest wystarszony, nie jest wycofany ale taki zrezygnowany. nawet jak ma otwarty kojec to pokreci sie parę minut i kładzie sie kojcu. Nie bryka nie bawi się, pewnie nie umie... biedactwo
  20. Figu, czyli one maja terazile? 8 miesięcy? są zsocjalizowane? chodza na smyczy? zachowuja czystośc? mieszkaja w kojcu czy w domu? Potrzebuje żeby w ogłoszeniu cos napisać.. czy sunie miały juz cieczke ?
×
×
  • Create New...