Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. My podnosimy, a Pikus dalej z Dianką w boksie. Bez widoków na zmiany :(
  2. Kojce nie sprzątane, jedzenie raz dziennie, ale pracownicy bedą prowadzic swoja stronę. Ekstra.... Ja mam dzic takiego doła, alebo zoobojętnieje albo skończe w wariatkowie.....
  3. o to samo prosiłam kilka postów wyżej......
  4. Na giełdzie zostały oddane Vigo, Lala do jednego faceta i Łyżew :( Dom znalazł Nowik (ten onek co wkleiłam jego zdjęcia), pan z ogłoszenia ode mnie, w levznicy jest seter irlandzki chyba pies, Generalnie mam dziś dól jak lej po bombie. Jest tez cudny kotek taki szary wiskasowy...
  5. Cudona :) zdjęcia lewitujacej Zosii bezcenne :)
  6. I chwła Ci za to że szukasz, i tak trzymaj.... i wyluzuj, to otwarte forum i każdy moze wyrazic swoje zdanie, czy Ci się to podioba czy nie.
  7. Jeśli chodzi o teksty to ja kiepska jestem niestety...
  8. Wklejcie zdjecia Elmo, moze trzeba mu zrobic parę ogłoszeń.. a chipa miał?
  9. chyba trzeba jakis hotel uruchomic bo w dwa dni to moze byc ciezko z ds/dt
  10. To się nigdy nie skończy chyba :( Psiaki wygladaja ślicznie. Czy Kazan jest wielkości owczarka czy mniejszy?
  11. I co z sunią? nadal w hurtowni??
  12. Ja też tak mam, mimo ze zapłaciłam ..... juz z niego nie korzystam
  13. Waldek, a może znień troche tytuł. coś w stylu Kabaty, ul Gąsek- po śmierci pani koczuje pod domem.. tak żeby dokładnie było wiadomo o co z nim chodzi :( Ja tam bywam sporadycznie, ale bede pamiętać.. Potrzebujemy kogos kto banerek stworzy
  14. Klaudus, nie ma na co czekać. musimy zebrać pieniadze ale to chwilę potrwa a tu juz trzeba działać. Ile kasy bedzie potrzebne, jak myślisz? Da radę zrobic im aborxcyjne?
  15. Jarek mówił ze go nieżle wymaglowałaś :)
  16. Dorzucę 20 zł, niestety tylko tyle..
  17. Widziałam go wczoraj, myślałm ze wrócił ze spaceru, stał pod furtką. to jest wstrętne, działka domek tak przyda się , pies won.
  18. No wiec jak się dowiedziałm, że Bertusia jest kandydatka do wyjazdu, zadzwoniłam do pani która ogladała moja Tarcię z Zamościa, ale coś chemii nie było miedzy nimi.' Poprosiłam o wzięcie jej choc na próbę, ale juz wiadomo że zadna próba nie potrzebna, sunia zostaje. Mieszka za Brwinowem, ma ogródek 1,5 ha do biegania. Berta badź szczęśliwa. A w lecznicy nowy nabytek. około roczny chłopczyk, wielkości małego cielaczka :) [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7113/dscf3784.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9199/dscf3787u.jpg[/IMG] pilnie trzeba go ogłaszać, bo jest wielki i popiskuje (dzidziuś jeden ) i szybko bedzie musiał zmienic adres. w przyszłym tyg kastracja i adieu..
  19. Tak, w domku w Łodzi. Rita60 ekspresowo domek sprawdziła, a pan jeszcze tego samego dnia przyjechał. Tak teraz sypia Kiara:) [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2244/piesps.jpg[/IMG]
  20. A czy w końcu ktos nie wk... i nie kaze ich odłowić??
×
×
  • Create New...