Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. 3 i 4 to sporaśne maluchy. Wszystkie sliczne
  2. [quote name='mru'][B]beka[/B], pod Stanisławowem między TIRami kręci się ONka... suka. lata od auta do auta. gdzieś mam foty... Podchodziłaś do niej? czy też dzikawa??
  3. To małe z poprzedniej strony to też sunia, już po sterylce. Haszczak ma chipa (nie odnaleziony w sefe animalu) i tatu ale nie wyrazny..mają szukaż przez ZK Dziś dojechała jakas sunia mix onka i jeszcze jeszcze jakis pies. Scisk ogromny... Pilnie dt, ds potrzene
  4. [quote name='Pocahontas']mnie osobiście nie było przy badaniu suki ale była u weta bo została zaszczepiona przeciw wściekliźnie oraz odrobaczona.[/QUOTE] Tylko pytanie czy ja badał pod katem ciąży? Sterylke i tak trzeba zrobic przed wydaniem
  5. Wiesz został zabrany ze szkoły, lezał koło roweru. Moze byc tak że za kimś przybiegł, a szkoła kazała go zabrać bo zagrożenie dla dzieci.. Może wrócił do domu? Nikt go nie szuka, jak się bedzie błąkał to wcześniej czy później i tak tu trafi..
  6. Fajnie że dogaduje się ze wszystkimi zwierzami :)
  7. Nie pamietam czy pisałam, ale domek znalazła Gąska Balbinka :) Mieszka w Piasecznie. Adopcja z lecznicy (ale nie łańcuch)
  8. Labek juzw domu. Dziś ma kastracje. Bonderek zwiał (wolontariusze nie domknęli klatki...) Na giełdzie dom znalazł mały rudy psiak. Koty też w nowych domach. Są 3 psy bez fotek i zgłoszenie o mixie onka do odłowienia. Może jutro się uda..
  9. Enia masz zapchana skrzynke. Enia pisała do mnie czy nie dałabym dt Misi. Z żalem musze odmówic bo nie mam miejsca niestety. Ale mam pare pytań odnosnie suni i wyśle do osob które do mnie pisały w ostatnich dziach o onki. W jakim jest wieku: Czy jest wielkości normalnego onka czy drobniejsza, bo na zdjeciach wyglada na drobna sunię. Jestem pewna że szubko znajdzie dom bo jest sliczna.
  10. Nowe psiaki: Beza, młodziutka ok roczna, po sterylce. Bardzo lubi dzieci, wprost do nich lgnie [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7623/dscf4339y.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8497/dscf4337t.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/i/dscf4298.jpg/[/IMG][IMG]http://img714.imageshack.us/i/dscf4298.jpg/[/IMG]Bonder piesek z umaszczenia przypomina border colli, ale większy. [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8080/dscf4324v.jpg[/IMG] I labek, miły wesoły, rozmerdany. Typowy przedstawiciel rasy. [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/97/dscf4298.jpg[/IMG]
  11. Brawo dziewczyny. Piesio wygląda na zadowolonego :)
  12. Dziewczyny czy widziałyście w schronie donki? były dwa komplety. jeden zpies i suna znalezione razem których zdjęc na dogo nie było i suka i pies znalezione oddzielnie.. czy one jeszcze są?
  13. Co za wiadomość :):)
  14. Piękna :):) [IMG]http://images42.fotosik.pl/220/21edcf2560c1e734med.jpg[/IMG]
  15. jast czarna i trikolor. I nowy pies. Labek biszkopt
  16. Info od Dt : dzieki wielkie za wplaty - Elza ma guzy na obu listwach - dwa wielkosci kurzego jajka Ma tez krwiaka na sledzionie - miala robione 3 razy usg u dr sledlickiego aby upewnic sie ze nie jest nowotwor - wyglada na to ze nie Najpierw myslalam ze konieczne bedzie szybkie usuniecie sledziony bo nawet krwiak jest niestety bomba z odpezpieczonym zaplonem ale dr Olkowski u ktorego jest leczona elza - w tej chwili przechrzczona na Elzbiete :) uwaza ze najpierw trzeba zajac sie guzami na sutkach bo jak wiadomo daja dosyc szybko przerzutu na pluca - a ja ostatnio juz przezylam tego typu historie i nie chcialabym ja powtarzac Elza ma pobrana badania krwi - wszystko jest oki juz w tej chwili opanowalysmy sikanie elzy z ktorym przyjechala , opanowalysmy stan zapalny watroby mam w tej chwili taki tlok psikoci i niestety brak pracy ze nie mam jak pokryc kosztow operacji stad poprosilam o pomoc schronisko w zebraniu funduszy - nie moge zrobic tego sama bo mam bana do czerwca 2011 zatem troche dlugo Elza czuje sie dobrze, dokonale zrzyla sie z reszta zwierzakow i ze mna tez - chodzi za mna krok w krok - jest moja kochana Smoczyca Elzbieta i zasluzyla sobie na to zeby jeszcze moc sie cieszyc zyciem na tym lez padole - stad wielka prosba o pomoc i podziekowanai za to co juz udalo sie uzbierac !!!!! Elzbieta jest leczona w Milanowku w lecznicu Auxilium u dr Arkadiusza Olkowkiego to nasz rodzinny wet od chirurgi i ufam mu bo niegdy mnie nie zawiodl stad jezdzimy z narek do milanowka bo to swietny lekarz. Trzustka jest oki - to na sledzionie jest krwiak wedlug usg - 34 mm / 40 mm zostal sprawdzony pod katem ew nowotworu - nie jest to nowotwor - stara sprawa ktora tez trzeba bedzie sie zjac w swoim czasie Przeswietlenie pluc - oczywiscie ze zrobione - jest czysto !! wszyskie potrzebne badania Elzbieta juz ma - krew, usg - razy 3 , rtg pluc, zatem zostaje tylko operowac aby nie doszlo do przezutow na pluca ktore sa najszybsza forma w przypadku guzow sutkow
  17. Do grona szczęsliwców dołączyła Tara :) tuz po przyjeździe i w nowym domu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187973-Tara-zabiedzona-oneczka-z-Zamościa-doczekała-się.-Ma-dom[/URL]. [IMG]http://images38.fotosik.pl/303/7e577490d551405dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8747/dscf4096.jpg[/IMG]
  18. [URL="http://img688.imageshack.us/i/dredzik.jpg/"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/7171/dredzik.jpg[/IMG][/URL] Wielkoscią i umaszczeniem pasuje na psa w typie teriera przenicznego. I temperament zdaje sie tez.. Bedzie piekny..
  19. W schronisku w Ostrowii maz jest taka cudna sunia mix collie młodziutka, tak z 1,5 roku - Lejla [URL]http://www.dogomania.pl/threads/17010-OSTRÓW-MAZOWIECKA-ok.400-psów!Prosimy-o-pomoc-w-adopcjach!zdj.-str.1517?p=15343191&viewfull=1#post15343191[/URL] [URL="http://img155.imageshack.us/i/lejla.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9582/lejla.jpg[/IMG][/URL] Słodziak z niej przeokrutny. [URL="http://img651.imageshack.us/i/lejla3.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2962/lejla3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img64.imageshack.us/i/lejla2.jpg/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2716/lejla2.jpg[/IMG][/URL]
  20. Wiedziałm że nie powinnam tu wchodzic :(
  21. A ja mam następnego do zabrania :(. Koczował pod szkołą, myślałm ze z kimś przyszedł. Powiedziałam o nim Sylwii, i że jeśli trafi do nich to chce się nim zajac. Tylko to było zanim pojawiły się psy z Jeziórka. Ehh Pies jest spory, umaszczony ja border tylko uszy klapniete. Przyjazny.
  22. Rybba nie dam rady, oprócz psów u mnie mam jeszcze psa w hotelu :(
  23. Ta nowa sunia Beza, jest max do kolana Na giełdzie poszedł Apacz onek i bury kote. Nie wiem co z Leśną. Może na dalekich?
  24. Widziałyśmy ją dzisiaj, pojechała do weta, ale nie wygląda dobrze. Bez leków prawie nie wstaje, ma bardzo (naprawdę bardzo) opuchnięte stawy. Mamy fotki, usiłuje je właśnie wysłać..
×
×
  • Create New...