Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Ostatnie rozliczenie: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/beztytuuxtgl.png/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8858/beztytuuxtgl.png[/IMG][/URL] Przeklejcie sobie w razie czego na bazarek, bo nie mogę linka znaleźć w subskrypcjach ;)
  2. Paula, jesteś niezastąpiona... Wpłaty odnotowane na czarnule: Magdalena K. 58,83 Marta Z. 10zł Krzysztof Z. 5zł Katarzyna G. 30zl Monika K. 41,26zl Anna J. 20zl Małgorzata F. 20zl Pucka6 20zl Pięknie dziękujemy za pomoc maluchom! [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/1.gif[/IMG] Przypominam, że bazarek z mojej stopki jest w większości na te dwie bidy, zapraszam!
  3. Wkleiłam na początek. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom!!!!!!!
  4. Osoby, które mi przychodzą do głowy to gerta, Sylwia K, anka_szklanka.
  5. W Celestynowie wiadomości przekazanych telefonicznie nie traktowałabym jako pewnych... Lepiej już do wolontariuszy uderzyć...
  6. Do piątku, masz PW. Ech, ja się staram, robię co mogę, już nawet odłożyłam swoje prywatne jakieś opory i wrzucam wszędzie... Tylko oni ciągle doganiają :(
  7. Wątek o pożarze: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214327-PO%C5%BBAR-ZABRA%C5%81-CA%C5%81Y-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KA%C5%BBDA-POMOC[/url]!!
  8. [quote name='tajga6'] i jest głosowanie na znajdki na KV. Proszę o potwierdzenie, bo chcę zamieścić aktualności na in portalu i prosić też tam o pomoc ponownie.[/QUOTE]Bylibyśmy bardzo wdzięczni za pomoc w pozyskiwaniu głosów w Krakvecie. Nasza przewaga jest nieznaczna (drugi kandydat z dogo nie ustępuje mimo porozumień dogo-miau co do głosowania), przez co trudno będzie utrzymać prowadzenie. [SIZE=1]Więcej w poście: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-p.Joli-PO%C5%BBAR-ZABRA%C5%81-CA%C5%81Y-DOBYTEK!!!-POTRZEBNA-KA%C5%BBDA-POMOC!!?p=17692826&viewfull=1#post17692826[/url][/SIZE]
  9. Bosz.... następna bida... Ale coś było jakiś czas temu o podhalanie, to ten sam? Kochani, pełna mobilizacja, bo wiosna prosi dosłownie wszędzie w necie o głosy... Będzie nam trudno wygrać... Jest mi przykro, że rywalizacja odbywa się pomiędzy dwoma celami z dogo... Wstyd by był, gdybyśmy przegrali. Ja już nie mam pomysłów gdzie wklejać prośby...
  10. Kolejne rozliczenie drugiego bazaru na Rudego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214158-Zako%C5%84czony-rozliczam-.-BI%C5%BBUTERIA-super-SZPILKI-sukienka-tuba!-Do-20.09-na-Rudego[/url] Przekazałam właśnie 175zł. Dziękujemy za fanty ciociom [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B]Annaa4 [/B][/SIZE][FONT=&quot][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]oraz [B]omi[/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT], dzięki nim znowu zasilamy skarbonkę naszego Rudego Futra :evil_lol: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][/SIZE][FONT=&quot][SIZE=5] [/SIZE][/FONT][/FONT]
  11. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1844001472[/url] Powiem Wam, ze zatrzęsienie aukcji bid na allegro, trudno się przebić...
  12. Spoko, wkleję;)[SIZE=1] (Ja tu sobie po cichutku podczytuję)[/SIZE]
  13. Aman, przepraszam, że tutaj, ale na PW już uderzałam i chyba Ci umknęła wiadomość ;) A książka i haczyki czekają na wysłanie, dawno opłacone, tylko nie mam adresu wysyłki ;) Daj znać :) Pozdrawiam.
  14. Przybywam z rozliczeniem bazaru na Rudego:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213944-Zako%C5%84czony-rozliczam.-Znaczki-zdobienie-paznokci-wegetarianizm-dla-Rudego-15.09[/url] Zebrałam [B]196,10zł[/B], które właśnie przelałam p.Joli. Proszę o potwierdzenie, gdy pieniądze wpłyną, [SIZE=1]a przy okazji o listę wpłat, które mam wpisać w rozliczenie ;)[/SIZE]
  15. Biedaczysko ta Ruda, ładny pychol ma, dobrze, że u Ciebie Evo bezpieczna :) Paros, dzięki, tak to jest jak się nie zna psów, tylko po imionach leci ;)
  16. Jeśli wlepicie mi gotowy tekst, kontakt i foty, allegro mogę zrobić.
  17. [quote name='Nevada']słuchajcie, kto tam robi strone Joli i Znajdkom, na FB pytaja o [B][COLOR=red]SWIFT[/COLOR][/B] do konta bankowego, trzeba na FB odpowiedzieć i na www Znajdek dopisać SWIFT, bez tego z konta za granicą nie przyjdą pieniądze[/QUOTE] SWIFT Konta Millenium: [B]BIGBPLPW Dzięki za info, wkleję na www. [/B]
  18. [quote name='bric-a-brac'][QUOTE] Przelałam właśnie skromne 60zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212117-Zako%C5%84czony-....-Rozliczam-....-KUP-TERAZ-%21%21-3-cele-11.08"]http://www.dogomania.pl/threads/212117-Zako%C5%84czony-....-Rozliczam-....-KUP-TERAZ-!!-3-cele-11.08[/URL] [/QUOTE]Pani Jolu, w okolicach[B] 23 sierpnia[/B] powinna pani znaleźć wpłatę[B] 60zł [/B]z bazarku, który wyżej cytuję. Proszę zerknąć i potwierdzić w wolnej chwili ;) A [B]dzisiaj [/B](19.09) wysłałam[B] 80zł [/B]z bazarku książkowisko czwarte: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213133-Zako%C5%84czony-rozliczam.-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-czwarte.-na-Znajdki-8.09-g.22[/URL] Także proszę dać znać, jak przelew doleci :)[/QUOTE] Cytuję się, bo wątek pędzi ;) A przy okazji, przejrzałam na podstawie zawartości www psy pod kontem ogłoszeń. I mam pytania: [B]Vega i Ruda[/B] (nie ta od Tattoi, tylko ta druga): mają opisy jakieś, mają zdjęcia, czy mogę je ogłaszać? [B]Anda[/B]: brakuje opisu [B]Rita[/B]: potrzeba lepszych zdjęć, czy ona akceptuje inne psy? Na stronie wisi, że tak, Ula pisała, że raczej do domu bez innych zwierząt. [B]Remus[/B]: brak pozytywnych zdjęć adopcyjnych [B]Atos[/B]: brakuje szerszego opisu, przydałyby się lepsze foty [B]Punto[/B]: opis na stronie chyba do weryfikacji? Jest teraz, że łagodny i przyjacielski. Mieszka w kojcu i jeśli budzi strach, to może ogłaszać go jako psa stróżującego? [B]Cezar[/B]: czy on jest na pewno do adopcji? Gdyby ktoś z Was miał [B]zdjęcia [/B]wymienionych psów, wyślijcie mi proszę na pocztę (podpisując zdjęcia imionami, bo nie zawsze umiem sama odróżnić). Tak samo, gdyby ktoś kto zna zwierzęta, zechciał pouzupełniać [B]opisy[/B]. edit: Dopatrzyłam się teraz, że [B]Ruda/Rudka[/B] jest i w adopcyjnych i nieadopcyjnych.
  19. Wstawiłam na kafeteria.pl [url]http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4971012[/url] Jest też duże forum Forumowisko.pl, tylko nie mam tam konta.
  20. Nie mamy jeszcze rachunku, Paula ma ostatnio bardzo ciężki czas... Umierał na jej rękach szczeniak.... trzy następne mocno chore, jeździła z maluchami do lecznicy niemal codziennie... bywało, że autobusem... Dzielna nasza Paula...
  21. Z podarowanych fantów powstał bazar, m.in. na Rudego: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215122-gt-gt-gt-gt-gt-NAJFAJNIEJSZE-FANTY-lt-lt-lt-lt-lt-D-Nila-Nira-Samba-Rudy-6.X"]http://www.dogomania.pl/threads/2151...Samba-Rudy-6.X[/URL] Ofiarodawcami fantów Rudego w tym bazarku są: [B]Malawia.[/B] Dziękujemy!
  22. Z podarowanych fantów powstał bazar, m.in. na czarnulki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215122-gt-gt-gt-gt-gt-NAJFAJNIEJSZE-FANTY-lt-lt-lt-lt-lt-D-Nila-Nira-Samba-Rudy-6.X"]http://www.dogomania.pl/threads/2151...Samba-Rudy-6.X[/URL] Ofiarodawcami fantów Nili i Niry w tym bazarku są: [B]Witusiowa Ewa, Igam z koleżankami oraz EVA2406[/B][B].[/B] Dziękujemy!
  23. Na różnych forach, na których jest dział reklama, lub dopuszcza się takie wątki w dziale Hyde park. Ale nic, gdzie bym już nie wkleiła nie przychodzi mi do głowy... Z podarowanych fantów powstał bazar na podopiecznych p.Joli: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215122-gt-gt-gt-gt-gt-NAJFAJNIEJSZE-FANTY-lt-lt-lt-lt-lt-D-Nila-Nira-Samba-Rudy-6.X"]http://www.dogomania.pl/threads/2151...Samba-Rudy-6.X[/URL] Ofiarodawcami fantów są: [B]Witusiowa Ewa, Igam z koleżankami, EVA2406, Malawia, jolam, Magolek i bric.[/B] Dziękujemy! Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam...
  24. Jolam :iloveyou: Z podarowanych fantów powstał bazar, m.in. na Sambę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215122-gt-gt-gt-gt-gt-NAJFAJNIEJSZE-FANTY-lt-lt-lt-lt-lt-D-Nila-Nira-Samba-Rudy-6.X[/url] Ofiarodawcami fantów Samby w tym bazarku są: [B]jolam, Magolek i bric.[/B] Dziękujemy!
×
×
  • Create New...