-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Paula, jesteś niezastąpiona... Wpłaty odnotowane na czarnule: Magdalena K. 58,83 Marta Z. 10zł Krzysztof Z. 5zł Katarzyna G. 30zl Monika K. 41,26zl Anna J. 20zl Małgorzata F. 20zl Pucka6 20zl Pięknie dziękujemy za pomoc maluchom! [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/1.gif[/IMG] Przypominam, że bazarek z mojej stopki jest w większości na te dwie bidy, zapraszam!
-
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Wkleiłam na początek. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom!!!!!!! -
Rondo Sobiekursk kierunek Góra Kalwaria ranny pies!
bric-a-brac replied to Nikita.'s topic in Już w nowym domu
Osoby, które mi przychodzą do głowy to gerta, Sylwia K, anka_szklanka. -
Rondo Sobiekursk kierunek Góra Kalwaria ranny pies!
bric-a-brac replied to Nikita.'s topic in Już w nowym domu
W Celestynowie wiadomości przekazanych telefonicznie nie traktowałabym jako pewnych... Lepiej już do wolontariuszy uderzyć... -
Biała/Klara i dzieciaki bezpieczne w swoich domach
bric-a-brac replied to paula82's topic in Już w nowym domu
Wątek o pożarze: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214327-PO%C5%BBAR-ZABRA%C5%81-CA%C5%81Y-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KA%C5%BBDA-POMOC[/url]!! -
Biała/Klara i dzieciaki bezpieczne w swoich domach
bric-a-brac replied to paula82's topic in Już w nowym domu
[quote name='tajga6'] i jest głosowanie na znajdki na KV. Proszę o potwierdzenie, bo chcę zamieścić aktualności na in portalu i prosić też tam o pomoc ponownie.[/QUOTE]Bylibyśmy bardzo wdzięczni za pomoc w pozyskiwaniu głosów w Krakvecie. Nasza przewaga jest nieznaczna (drugi kandydat z dogo nie ustępuje mimo porozumień dogo-miau co do głosowania), przez co trudno będzie utrzymać prowadzenie. [SIZE=1]Więcej w poście: [url]http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-p.Joli-PO%C5%BBAR-ZABRA%C5%81-CA%C5%81Y-DOBYTEK!!!-POTRZEBNA-KA%C5%BBDA-POMOC!!?p=17692826&viewfull=1#post17692826[/url][/SIZE] -
Bosz.... następna bida... Ale coś było jakiś czas temu o podhalanie, to ten sam? Kochani, pełna mobilizacja, bo wiosna prosi dosłownie wszędzie w necie o głosy... Będzie nam trudno wygrać... Jest mi przykro, że rywalizacja odbywa się pomiędzy dwoma celami z dogo... Wstyd by był, gdybyśmy przegrali. Ja już nie mam pomysłów gdzie wklejać prośby...
-
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Kolejne rozliczenie drugiego bazaru na Rudego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214158-Zako%C5%84czony-rozliczam-.-BI%C5%BBUTERIA-super-SZPILKI-sukienka-tuba!-Do-20.09-na-Rudego[/url] Przekazałam właśnie 175zł. Dziękujemy za fanty ciociom [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][B]Annaa4 [/B][/SIZE][FONT="][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]oraz [B]omi[/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT], dzięki nim znowu zasilamy skarbonkę naszego Rudego Futra :evil_lol: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][/SIZE][FONT="][SIZE=5] [/SIZE][/FONT][/FONT] -
JUŻ W DOMU STAŁYM!! 5 m-czny szkielet szczeniaka ma PARWO :(
bric-a-brac replied to Aman Varda's topic in Już w nowym domu
Aman, przepraszam, że tutaj, ale na PW już uderzałam i chyba Ci umknęła wiadomość ;) A książka i haczyki czekają na wysłanie, dawno opłacone, tylko nie mam adresu wysyłki ;) Daj znać :) Pozdrawiam. -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Przybywam z rozliczeniem bazaru na Rudego:[url]http://www.dogomania.pl/threads/213944-Zako%C5%84czony-rozliczam.-Znaczki-zdobienie-paznokci-wegetarianizm-dla-Rudego-15.09[/url] Zebrałam [B]196,10zł[/B], które właśnie przelałam p.Joli. Proszę o potwierdzenie, gdy pieniądze wpłyną, [SIZE=1]a przy okazji o listę wpłat, które mam wpisać w rozliczenie ;)[/SIZE] -
[quote name='Nevada']słuchajcie, kto tam robi strone Joli i Znajdkom, na FB pytaja o [B][COLOR=red]SWIFT[/COLOR][/B] do konta bankowego, trzeba na FB odpowiedzieć i na www Znajdek dopisać SWIFT, bez tego z konta za granicą nie przyjdą pieniądze[/QUOTE] SWIFT Konta Millenium: [B]BIGBPLPW Dzięki za info, wkleję na www. [/B]
-
[quote name='bric-a-brac'][QUOTE] Przelałam właśnie skromne 60zł z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212117-Zako%C5%84czony-....-Rozliczam-....-KUP-TERAZ-%21%21-3-cele-11.08"]http://www.dogomania.pl/threads/212117-Zako%C5%84czony-....-Rozliczam-....-KUP-TERAZ-!!-3-cele-11.08[/URL] [/QUOTE]Pani Jolu, w okolicach[B] 23 sierpnia[/B] powinna pani znaleźć wpłatę[B] 60zł [/B]z bazarku, który wyżej cytuję. Proszę zerknąć i potwierdzić w wolnej chwili ;) A [B]dzisiaj [/B](19.09) wysłałam[B] 80zł [/B]z bazarku książkowisko czwarte: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213133-Zako%C5%84czony-rozliczam.-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-czwarte.-na-Znajdki-8.09-g.22[/URL] Także proszę dać znać, jak przelew doleci :)[/QUOTE] Cytuję się, bo wątek pędzi ;) A przy okazji, przejrzałam na podstawie zawartości www psy pod kontem ogłoszeń. I mam pytania: [B]Vega i Ruda[/B] (nie ta od Tattoi, tylko ta druga): mają opisy jakieś, mają zdjęcia, czy mogę je ogłaszać? [B]Anda[/B]: brakuje opisu [B]Rita[/B]: potrzeba lepszych zdjęć, czy ona akceptuje inne psy? Na stronie wisi, że tak, Ula pisała, że raczej do domu bez innych zwierząt. [B]Remus[/B]: brak pozytywnych zdjęć adopcyjnych [B]Atos[/B]: brakuje szerszego opisu, przydałyby się lepsze foty [B]Punto[/B]: opis na stronie chyba do weryfikacji? Jest teraz, że łagodny i przyjacielski. Mieszka w kojcu i jeśli budzi strach, to może ogłaszać go jako psa stróżującego? [B]Cezar[/B]: czy on jest na pewno do adopcji? Gdyby ktoś z Was miał [B]zdjęcia [/B]wymienionych psów, wyślijcie mi proszę na pocztę (podpisując zdjęcia imionami, bo nie zawsze umiem sama odróżnić). Tak samo, gdyby ktoś kto zna zwierzęta, zechciał pouzupełniać [B]opisy[/B]. edit: Dopatrzyłam się teraz, że [B]Ruda/Rudka[/B] jest i w adopcyjnych i nieadopcyjnych.
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Nie mamy jeszcze rachunku, Paula ma ostatnio bardzo ciężki czas... Umierał na jej rękach szczeniak.... trzy następne mocno chore, jeździła z maluchami do lecznicy niemal codziennie... bywało, że autobusem... Dzielna nasza Paula... -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
bric-a-brac replied to paros's topic in Już w nowym domu
Z podarowanych fantów powstał bazar, m.in. na Rudego: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215122-gt-gt-gt-gt-gt-NAJFAJNIEJSZE-FANTY-lt-lt-lt-lt-lt-D-Nila-Nira-Samba-Rudy-6.X"]http://www.dogomania.pl/threads/2151...Samba-Rudy-6.X[/URL] Ofiarodawcami fantów Rudego w tym bazarku są: [B]Malawia.[/B] Dziękujemy! -
Z podarowanych fantów powstał bazar, m.in. na czarnulki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215122-gt-gt-gt-gt-gt-NAJFAJNIEJSZE-FANTY-lt-lt-lt-lt-lt-D-Nila-Nira-Samba-Rudy-6.X"]http://www.dogomania.pl/threads/2151...Samba-Rudy-6.X[/URL] Ofiarodawcami fantów Nili i Niry w tym bazarku są: [B]Witusiowa Ewa, Igam z koleżankami oraz EVA2406[/B][B].[/B] Dziękujemy!
-
Na różnych forach, na których jest dział reklama, lub dopuszcza się takie wątki w dziale Hyde park. Ale nic, gdzie bym już nie wkleiła nie przychodzi mi do głowy... Z podarowanych fantów powstał bazar na podopiecznych p.Joli: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215122-gt-gt-gt-gt-gt-NAJFAJNIEJSZE-FANTY-lt-lt-lt-lt-lt-D-Nila-Nira-Samba-Rudy-6.X"]http://www.dogomania.pl/threads/2151...Samba-Rudy-6.X[/URL] Ofiarodawcami fantów są: [B]Witusiowa Ewa, Igam z koleżankami, EVA2406, Malawia, jolam, Magolek i bric.[/B] Dziękujemy! Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam...
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
bric-a-brac replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Jolam :iloveyou: Z podarowanych fantów powstał bazar, m.in. na Sambę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215122-gt-gt-gt-gt-gt-NAJFAJNIEJSZE-FANTY-lt-lt-lt-lt-lt-D-Nila-Nira-Samba-Rudy-6.X[/url] Ofiarodawcami fantów Samby w tym bazarku są: [B]jolam, Magolek i bric.[/B] Dziękujemy!