-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Pekińczyk z gnijącymi oczami drastyczne
bric-a-brac replied to zaginiona sara's topic in Już w nowym domu
Kobieta odmówiła rozliczenia się z ewentualnych darowizn? W zacytowanej treści odpisu nie odnosi się do ewentualnych rozliczeń. Ja jestem na skraju mazowieckiego i lubelskiego i porzuconych pekinów błąkających się jest tu na pęczki... Ciągle jakiegoś widać :( -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
bric-a-brac replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Wszystkim zebranym życzę na nowy rok, że Spajkulski znalazł dom. W końcu się uda! -
Schronisko w Nasielsku KŚ to nie to samo co schronisko w Chrcynnie... Nie róbmy zbędnego szumu.
-
Zapraszam na bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/144750-perfumy-próbki-kosmetyków-katolicki-audiobook-modlitewnik-na-fundację-znajdki-i-bdt-u-sylwiji-1301/?p=15981768 . . http://www.dogomania.com/forum/topic/144750-perfumy-próbki-kosmetyków-katolicki-audiobook-modlitewnik-na-fundację-znajdki-i-bdt-u-sylwiji-1301/?p=15981768
-
Takie błędne koło... :( Oby wyszedł na prostą. Piękny kocurro! A co do niewidomych zwierzaków, czasem zdaje się, że są totalnie nieadopcyjne, ale wiem, że zdarzają się cudowne adopcje. I kiedy taki zwierzak znajdzie dom, to zwykle są to bardzo odpowiedzialni ludzie, w końcu nie idą na łatwiznę. Tak sobie też myślę, że niewidomy kot ma chyba łatwiej niż pies. Może to głupie porównywanie, ale wydaje mi się, że koty intuicyjnie są w stanie lepiej poruszać się nie mając zmysłu wzroku. Mają jakby lepszą kontrolę terenu, pamięć "mapową". Klarę wzięłaś już niewidomą? Jak sobie radzi w domu, pewnie dobrze? Z kolei nie wiem jak Ty sobie radzisz, żeby zająć się tymi wszystkimi zwierzami.... Jedne wychodzące, inne nie, dopilnować towarzystwo musi być ciężko. Nie mówiąc już o chorowitkach i o tym, że człowiek ma też pracę i resztę życia.
-
Zaglądam do Loliny. Przepraszam za długą nieobecność. Grosik poleciał. Zdrowia dla Loli i jej opiekunów i wspomagaczy.
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
bric-a-brac replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Poleciała zaległa deklaracja za listopad i październik. Przepraszam za opóźnienie! -
Weszłam nadrobić zaległości... Ale smutki... Trzymajcie się. Decyzja trudna, ale czasem jedyna słuszna...
-
Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".
bric-a-brac replied to maciaszek's topic in Administracja
Wcześniej logowałam bez problemu, ale podobno z wylogowaniem były problemy. Teraz od kilku dni nie mogłam się zalogować, bo po wpisaniu nicka i hasła pokazywała mi się biała pusta strona - we wszystkich wyszukiwarkach i na dwóch niezależnych komputerach z różnych połączeń internetowych. Korzystanie z takiego forum jest mordęgą... :pissed: Deklaracje stałe dla psów wyrównam, dojdę sobie po historii na koncie. A jeśli gdzieś wygrałam jakiś bazar, czy inne ważne kwestie, to proszę na maila - taki sam jak nick dalej @ tlen . pl -
Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".
bric-a-brac replied to maciaszek's topic in Administracja
"Aż" ja widzę:p. Widzę pewnie ja, modzi i admini. Ale chodzi o sam fakt wprowadzania zmian na dużym forum, które są dziurawe i braku jakichkolwiek czynności załatania tych dziur. Wylogowuję się ok. Tylko zalogowanie wymusza na mnie, niewinnym userze, zahaczenie pamiętania hasła. Coyotte, ja to widzę fajną niszę, którą ktoś taki jak Ty mógłby z powodzeniem wykorzystać ;) -
Oneczka chyba leciwa? Na taką wygląda. Kochani, pytanie - czy jest ktoś chętny do zrobienia bazaru na podstawie zdjęć? I potem prowadzenia go i zrobienia rozliczeń. Czysto wirtualna robota. Gdyby ktoś mógł, to na maila znaka dajcie [email protected] - bo tu na dogo rzadziej mogę logować po "cudownych" zmianach.
-
6? :) Kropek jest rozkoszny!
-
Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".
bric-a-brac replied to maciaszek's topic in Administracja
Logując poprzez firefox, nie da się zalogować jeśli odznaczę check-boxa "Pamiętaj logowanie". Po wpisaniu loginu i hasła, strona odświeża się, i dalej jestem niezalogowana. Dopiero zaznaczenie checkboxa zapamiętywania pomaga - skutek: loguję dużo rzadziej, bo z niepewnych połączeń netowych/obcych komputerów nie będę ryzykować zapamiętywania hasła. Zresztą administracja nie ma prawa wymagać, by user zapamiętywał hasło w przeglądarce. A tu widzę dalej ignor administracji na problemy userów :) Cudnie :klacz: A, i proszę o usunięcie info o ostrzeżeniu, które dostałam ze 2 lata temu na trzy miesiące bodajże. Zupełnie nie rozumiem po co dalej się to świeci pod nickiem :siara: -
Nowa dogomania - co i jak? Oraz lista "usterek".
bric-a-brac replied to maciaszek's topic in Administracja
Jest błąd z wchodzeniem w wybrane treści w górnej belce menu. Tzn, jak jestem zalogowana, widzę swój login na górze z dodatkową strzałką, która otworzy mi podmenu : i tam powinnam z każdego poziomu forum móc wejść zarówno we własny profil, jak i w podmenu, celem otworzenia opcji "mój profil, moja zawartość: itd. I czasami to podmenu da się otworzyć i wszystko działa ok. A czasami klikając na strzałkę, system uparcie nie otwiera podmenu (jak powinien), tylko natychmiast przekierowuje mnie na stronę z moim profilem. -
Jeszcze przed przerwą dogo zdążyłam doczytać, że Ninka jest z powrotem. Kamień z serca! Zoja, wróciła do Ciebie? Jakie macie plany?.... Jak się czuje panna? Grażyno, któreś psiaki znalazły dom, bo do moich ogłoszeń Ola pisała odpowiedzi, żeby zdjąć, bo wyadoptowane. Nie podam które, bo też w biegu jestem i z doskoku. Olu, dzięki za info! Ktoś to musi ogarniać ;) Przy okazji reanimacji dogo (paskudnej reanimacji! :lookarou: ), zrobiłam bazarkowe przelewy. Poleciały dwa przelewy dla Znajdek (moje roztargnienie): na 55zł i na 16zł, czyli razem 71zł z bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/141769 Jak dolecą, proszę o potw. na wątku bazarku.
-
Zapisuję. Nie ma traumy - adopcyjny, radosny, młody psiak. Dt już jest u tej Pani wspomnianej, czy to awaryjno-chwilowe?