-
Posts
13929 -
Joined
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bric-a-brac
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
bric-a-brac replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='bric-a-brac']Zgłaszam użytkowniczkę[SIZE=4] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/145435-karolinass"][B]karolinass[/B][/URL] [/SIZE] W ostatnim dniu licytacji przebiła dwie pewne dziewczyny (płacące bezproblemowo), i od tamtej pory ignoruje PW z prośbą o wpłatę. Minęły dwa tygodnie, czekam na wpłatę do poniedziałku. Ma 75 postów i widzę, że bywa na bazarkach... także nie polecam.[/QUOTE] Informuję, że dzisiaj karolinass uregulowała wpłatę. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
bric-a-brac replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Zgłaszam użytkowniczkę[SIZE=4] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/145435-karolinass"][B]karolinass[/B][/URL] [/SIZE] W ostatnim dniu licytacji przebiła dwie pewne dziewczyny (płacące bezproblemowo), i od tamtej pory ignoruje PW z prośbą o wpłatę. Minęły dwa tygodnie, czekam na wpłatę do poniedziałku. Ma 75 postów i widzę, że bywa na bazarkach... także nie polecam. -
Poszłam poczytać co tam wypisują. I wróciłam :) Nerwowi ludzie tylko się poirytują i stracą cenne 10 minut na czytanie przepychanek internetowych mądrali, a to o 10min mniej na robienie rzeczy ważnych. Że też ludzie mają czas i energię na wirtualne diagnozy... Mimiś, ja w W-wie bywam rzadko. Musiałabym mamę angażować, a nie bardzo chcę żeby dźwigała książki i potem marudziła, że jej mieszkanie zagracam i że "kiedy po to przyjadę?" :evil_lol: Chwilowo na horyzoncie mam jeszcze dwa bazarki do zrobienia. Ale książkowy w dalszej kolejności też będzie. Od września znowu mam mniej czasu, ale postaram się coś robić. Jeśli nie znajdziesz czasu sama, to może wysyłka? Zależy ile wagowo tego jest.
-
Będzie lepiej.... musi!
-
Mimiś! To ja dziergam te bazarki tygodniami, rozsyłam po jednym fancie do kilku/-nastu osób na kilka kursów na pocztę, a Ty takich Kupujących masz! :evil_lol: Powiedz mi koniecznie jak ich zdobyć! ;) No rewelacja! Ja też tak chcę :razz: Przed chwilą poleciało na konto 116,50zł z bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254654[/url]. Standardowo, jak dolecą, proszę o info na wątku bazarkowym :p A bazarek był z książek, które podarowała Magolek dla Znajdek :iloveyou: Dziękujemy!
-
[quote name='mtf zalesie']czy przydadza sie rzeczy raczej na loterie w szkolach nie na bazarek/moge kiedys podrzucic na trasie piaseczno - warszawa Bielany/[/QUOTE] Dziewczyny, jest na horyzoncie jakaś szkolna impreza? [quote name='zoja.'] a biało-czarne cudo waży 1,600kg [B]i jest totalną ciapą[/B][/QUOTE] Takie kocham najbardziej :iloveyou: Jakieś ciut ładniejsze fotki by się przydały, porobiłabym ogłoszenia. [quote name='Madie']U nas w pracy rusza coroczna akcja: pomoc. Moja firma pomaga kilku fundacjom oferując dary rzeczowe ( domy dziecka, samotnej matki, schroniska). Dziś zgłosiłam Fundację Znajdki. Jeśli pomysł przejdzie psiaki otrzymają w darze karmę. Będę informowała na bieżąco.[/QUOTE] Madie, dziękujemy, że pomyślałaś o Znajdkach! :loveu: [COLOR=#a9a9a9]Mam worek rzeczy męskich do zbazarkowania... Nienawidzę wystawiać i sprzedawać ubrań :diabloti: Może w weekend uda się do tego przysiąść...[/COLOR]
-
Koszty... oj koszty...:shake: Lola ma swoje latka, trudno, trzeba pilnować zdrowia. Oby się polepszało samopoczucie.
-
Jak Wam noc minęła?
-
Mocno trzymamy kciuki za Lolę.
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
bric-a-brac replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Na ostatnim zdjęciu wygląda jak zając :lol: -
Lolka, szybko wracaj do sił. Grosik poleciał przy okazji innych deklaracji.
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
bric-a-brac replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Sierpniowa deklaracja poleciała dla Bajecznej. -
Biorę się za ogłoszenia, tekst już sobie jakiś ułożyłam, dzisiaj do wieczora poogłaszam Rudolfa. edit: [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/rembertow/rudolf-twoj-prawdziwy-towarzysz-608831742[/URL] [URL]http://olx.pl/oferta/rudolf-twoj-prawdziwy-towarzysz-CID103-ID6KXtd.html[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/46407/rudolf__twoj_prawdziwy_towarzysz.php[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/240224/Rudolf-8211-Twoj-prawdziwy-towarzysz/#.U-4xt2PEefo[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/rudolf-twoj-prawdziwy-towarzysz.html[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/rudolf-twoj-prawdziwy-towarzysz-10474.htm[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=201048[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/rudolf-twoj-prawdziwy-towarzysz/3227936[/URL] - po akcepcie moderacji [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/349686-rudolf-twoj-prawdziwy-towarzysz-oferta/[/URL] [URL]http://www.warszawa.neeon.pl/1463302-rudolf-8211-twoj-prawdziwy-towarzysz.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,98165,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=331597&catid=26&Itemid=43[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/1385709[/URL] [URL]http://warszawa.lento.pl/rudolf-twoj-prawdziwy-towarzysz,2207170.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/71845/rudolf-----twoj-prawdziwy-towarzysz/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/rudolf-twoj-prawdziwy-towarzysz-24773053.html[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Rudolf__Twoj_prawdziwy_towarzysz,1034634[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/rudolf-twj-prawdziwy-towarzysz,6hyH[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/496431862/Rudolf-Twoj-prawdziwy-towarzysz.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-512762.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=139295[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/rudolf-twoj-prawdziwy-towarzysz/70616[/URL] [URL]http://www.warszawacity.pl/ogloszenia-warszawa/rudolf--twoj-prawdziwy-towarzysz-97179.htm[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudolf-Twoj-prawdziwy-towarzysz,114082[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Rudolf---Twoj-prawdziwy-towarzysz-id94301.html[/URL] [URL]http://tudodaj.pl/o30471[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,3497205.html[/URL]
-
[quote name='Ewa i flatki']U Szamana dobrze, na pewno lepiej, jak u psów, które dalej pozostają pod troskliwą opieką Joanny.[/QUOTE] Nie pytałam o "psy, które dalej pozostają pod troskliwą opieką Joanny", tylko o Szamana. To wątek Szamana. Pozwalam sobie zacytować post z innego wątku, gdzie padła jakaś odpowiedź: [quote name='Ewa i flatki']Dla osób naprawdę zainteresowanych sytuacją Szamana wiadomość od opiekunki: [COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica]... to moje oczko w głowie. Jest juz z psami na werandzie, wykopał sobie dół przy domu i pewnie zajrzy niedługo do salonu. Nie dotykamy i pies coraz bardziej otwarty Chyba lepiej być nie może? - dostaje dobre jedzenie, suplementy odpowiednie do wieku i ma swobodny wybieg. Do zimy sam będzie wchodził do domu :-D[/FONT][/COLOR][/QUOTE] [quote name='Ewa i flatki']Jest od dawna pod osobistym patronatem jednej z najbardziej światłych postaci w świecie psiolubów :lol:[/QUOTE] Trudno ocenić światłość osoby anonimowej, więc zostawmy te peany, mnie interesuje pies, nie ludzko-ludzkie za i przeciw. Jakaś szansa na zdjęcia Szamana?
-
Ja to sobie myślę, że zostawmy ten regulamin jaki jest i nie zamęczajmy ostatnich aktywnych modów. W tej formie udaje nam się zbierać środki na finansowanie psów, więc nie ma co marudzić. Zwłaszcza, że trudno się dziwić Viris, skoro admin olewa ich pracę czy sugestie. Na prawidłowo działających forach admin jest obecny (a przynajmniej w kontakcie z modami), interweniuje, jedni modzi przychodzą, inni odchodzą, jak to w życiu, funkcje się zmieniają. Na PWP aktywnych moderatorów już prawie nie ma. Jak się wszyscy wykruszą, będzie gorzej niż jest, bo jednak w sprawach spornych i gorących ktoś nadrzędny powinien to regulować. Viris, współczuję funkcji, bo znam ją z autopsji (chociaż na bardziej "posłusznym" forum :evil_lol: ), ale nie obrażaj się na nas wszystkich userów :p