-
Posts
1374 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlKil
-
rany koguta, aż mnie oczy rozbolały zanim przebrnęłam przez te jajca...:crazyeye: Witaj Alu!!!!:evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AlKil replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześć Waszka! Gratki za 5 miejsce na fotkę listopada!!! :sweetCyb::Rose::sweetCyb:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AlKil replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Witaj Waszka! Moje rolki mchem porosły...podziwiam Cię....:-o- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Dzień dobry! Też bym miała taką minkę, gdyby taka torpeda latała po moim pokoju!!!:evil_lol:
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
AlKil replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
no dobra, te już przerobiłam, czekam teraz na tą setkę....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Witaj Aniu!!!:lol::lol::lol:
-
Halo!!!!:multi::multi::multi:Gosiu!!!!:multi::multi::multi:Hop hop!!!!:multi::multi::multi:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AlKil replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Czy Albi też tak kombinuje? Ona jest obłędna :mad: Najpierw siada i myśli wpatrując się w coś co chce zbroić :mad: Potem jak ją opieprze to odchodzi, znowu siada i patrzy albo w ziemie abo w przestrzeń:cool3: Potem udaje że zapomniała....Ale wcześniej czy później i tak wprost z typowo niufową upierdliwości powróci do tematu :x Może to być jutro albo za pół roku ale ZAWSZE jej się udaje :wallbash: I na nic nasze kombinacje, zabezpieczenia, przemyślenia :flaming:Jak sobie coś ubzdura to dopnie swego :motz: Ostatnio kombinujemy tak żeby nie miała okazji sobie umyśleć ;) Ale jakoś wątpię czy nam się uda :evil_lol:[/quote] Cześć Pysiu! Jasne, że kombinuje... Albert to uparty muł... Jak się zaprze to tak jak piszesz, nie dziś, nie jutro, ale... Pokonać go można tylko podstępem, ale po jakimś czasie i tak to wykuma... po Killerze dokładnie widać co się kłębi w jego łepetynce, natomiast Albi ma pysk pokerzysty...:cool1: jak zrobi coś żle, to albo udaje głuchego albo pali głupa, że nie rozumie lub to wcale nie on. gdy nie było jeszcze Killera, to od razu robił skruchę, teraz zwala na małego...:eviltong: -
Dzień doberek! Zapowiada się kąpanko!!!:multi::multi:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]dzień doberek[/I][/B] [B][I] Jeszcze sie zastanawiam nad czipem ...cena 18 zł dla płacących podatki. [/I][/B][/quote] Witaj Alu!!! U nas czipy to niewypał. Czipowali, tylko nie miał kto w razie czego ich odczytać...:cool1: Idea fajna tylko jak zwykle realizacja padła...:mad:
- 78403 replies
-
Dzień dobry!!! Super wiadomości! Cieszę się, że Tigra doszła już do siebie.:multi::multi::multi:
-
Witamy! I my tu pierwszy raz! Śliczna ta grzyweczka...:lol::lol::lol:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
AlKil replied to bigos's topic in Foto Blogi
Hurra!!! Bigosek wraca do formy!!!!:multi::multi::multi: -
[B]evaxon[/B][QUOTE] haha fotoopowiesc jak zwykle rewelka[/QUOTE] dziękujemy...:lol: [B]barbara.h[/B][QUOTE]ojej a ile metrów ma ta wasza kuchnia ??? że,takie harce można w niej urządać?? [/QUOTE] 16 -cie...:cool3: [B]Korenia[/B] [QUOTE] Albonos ma złote zęboki nie zółte [/QUOTE] obiecujemy poprawę...:oops: [B]Pysia[/B] [QUOTE] Nie mogę tutaj postu z cytatem napisać Za każdym razem mi znika Co jest? Witaj Ewcia Juz dzisiaj dwa razy tu wstawiałam posta i nie ma Wczoraj też Czary....[/QUOTE] ulżyło nam, bo już myśleliśmy, że o nas zapomniałaś, a to tylko czary....:cool3: [B]Alka[/B] [QUOTE]Killerek to taki mały cwaniaczek jak i chyba wszystkie yorki...[/QUOTE] oj tak, straszny z niego cwaniak i kombinator:evil_lol: [B]Beria[/B] [QUOTE] Tutaj znowu mnóstwo świetnych fotek [/QUOTE] dziękujemy...:lol: [B]Bigos[/B] [QUOTE]Trzeba będzie zakupić nową, tyle, że solidniejszą[/QUOTE] pomyślimy....:razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AlKil replied to arima's topic in Foto Blogi
Brawo Zmorka!!! ![IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2467/67np0.gif[/IMG] -
[quote name='bigos']oj czekamy, czekamy na dalszy ciąg opowięści o rozczłonkowanej krowie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] dalszego ciągu o krowie nie będzie. Wkrótce oprócz głowy straciła ogon, kopytka i przestała przypominać cokolwiek...:cool3: Piłką zawładnął Killuś i nie zwracał uwagi nawet na warczącego (!!!!!!) Alberta. Albi w związku z tym, odwrócił głowę i udał, że nie widzi bezczelnej kradzieży....a może poczuł wyrzuty sumienia z powodu krowy????:evil_lol:
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
AlKil replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Dzisiaj jest już jutro....:cool3: -
OJ, przykro nam bardzo....:-(
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
AlKil replied to bigos's topic in Foto Blogi
Bo Bigosowa zajmuje się rozsiewaniem spamu...., zdjęcia jej nie w głowie...:evil_lol: Witaj Bigoskowa, oczywiście żartuję!!!:razz: sama zaczęłam zwracać uwagę, czy np. nie witam się w galeriach tak samo, bo jeszcze mnie zbannują....:diabloti: jak tam zdróweczko mojej czekoladki???? -
Mocno trzymamy kciuki z Tigrusię!!!:thumbs:
-
[B][COLOR=RoyalBlue]Dzień dobry Wszystkim!!! Ostatnio zawitał do nas Mikołaj i przyniósł wszystkim prezenty. Jak widać byłem bardzo grzeczny, bo dostałem fajną piłkę. Killuś był grzeczny nieco mniej, bo jego prezent był mniejszy. [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6847/tnzwierzaki005mg0.jpg[/IMG] piłka podobała się wszystkim i ciągle chcieli mi ją zabrać... [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/8040/tnzwierzaki009uw8.jpg[/IMG] Nie dawałem się... Killer też się głośno domagał [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7592/tnzwierzaki013rz0.jpg[/IMG] Próbowano rzucać ją w górę, licząc na to, że jej nie chwycę [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3848/tnzwierzaki016nu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3666/tnzwierzaki017gs6.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5572/tnzwierzaki026mt8.jpg[/IMG] Zazdrośnicy... dostali przecież swoje prezenty... [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8008/tnzwierzaki029xl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1880/tnzwierzaki031zk4.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5514/tnzwierzaki032wp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9039/tnzwierzaki035om8.jpg[/IMG] Próbowano mi ją wyrwać na wszelkie sposoby... [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7615/tnzwierzaki036mz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7114/tnzwierzaki038nk5.jpg[/IMG] jednak najbardziej podstępnym osobnikiem okazał się Killerek... [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/323/tnzwierzaki040vl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8448/tnzwierzaki044tb7.jpg[/IMG] wystarczyła chwila mojej nieuwagi...i... [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9399/tnzwierzaki045yb4.jpg[/IMG] ostała się ino Killusiowa piłko- krowa od Mikołaja, a moja poszła w siną dal... [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5734/tnzwierzaki049po5.jpg[/IMG] Nie pozostało mi nic innego jak wyrazić współczucie dla osamotnionej krasuli... [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7104/tnzwierzaki052la8.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6900/tnzwierzaki055xs2.jpg[/IMG] zawarłem z nią bliższą znajomość... [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3312/tnzwierzaki056pe2.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2650/tnzwierzaki060df3.jpg[/IMG] Killusiowi to nie przeszkadzało... [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7391/tnzwierzaki061qa4.jpg[/IMG] Niestety zauważyłem, że ktoś mnie podgląda... [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5348/tnzwierzaki067ix6.jpg[/IMG] dałem do zrozumienia, że nie mam nic wspólnego z rozczłonkowaniem krowy...ja oglądałem tv [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5694/tnzwierzaki071qp8.jpg[/IMG] Killuś się podglądem nie przejął... [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6868/tnzwierzaki075wa4.jpg[/IMG] Myszoskoczki też dostały prezent, nową chatę, bo poprzednią skonsumowały... [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5489/tnzwierzaki078jn2.jpg[/IMG] muszę też Wam zdradzić pewną tajemnicę...myszoskoczki nie są już tylko Magdy....Po odejściu Maxa, Madzia podarowała jednego Michałowi. Tego jasnego alpinistę... [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/383/tnzwierzaki080fg7.jpg[/IMG] o żółtych zębach... [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/5696/tnzwierzaki079zk3.jpg[/IMG] cdn... [/COLOR][/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AlKil replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Witaj Waszka!! Przegoń doła, będzie dobrze!!!!:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
dzień dobry Alu!! Mniamuśne są te foteczki ciasteczkowe...[IMG]http://img86.imageshack.us/img86/5679/jembmv4.gif[/IMG]
-
Dzień dobry Alu!!! Najpierw najmocniej przepraszam za przegapienie urodzinek...:oops: Przyjmij najserdeczniejsze spóźnione życzonka [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/3956/rosesah2.gif[/IMG] trochę mnie przestraszyło to bannowanie za spam...:crazyeye: Muszę teraz uważać czy nie witam się w każdej galerii tak samo...bo mi mod przyłoi...:mad:
- 78403 replies