-
Posts
1374 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlKil
-
Madziu, to Ty też listopadowa????!!!!????? [SIZE=5][COLOR=DarkOrchid][B]Wszystkiego naj, naj, naj... ale przede wszystkim zdrowia!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
AlKil replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Daguś, ale jednego nie kumam.:???:..sałatka jest a gdzie na nią przepis????:czytaj: Popraw się!!!:nono: -
Tigra robi sobie lifting pyska....:cool3:
-
cześć Magda! Kuruj się tym mleczkiem i szybko wyzdrowiej, żeby wstawić zdjęcia małego Toro i Masterka!!!:lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AlKil replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Pysia sie nie narowi :eviltong: Pysia jest spokojną dobrze ułozoną....Pysią :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Mhmm...:siara:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ponieważ Ala R. narzekała na małą ilość egipskich zdjęć, dowalam jeszcze kilka... Jula na łodzi... [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/9546/tncimg1153vy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7304/tncimg1156za7.jpg[/IMG] jedzonko... [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8452/tncimg1302lg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/363/tncimg1303lq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6843/tndsc01193vq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3979/tnegipt5034oi3.jpg[/IMG] kupowanie sziszy trwało półtorej godziny... [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/8070/tncimg1386uf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1793/tncimg1391hn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/796/tncimg1392zc3.jpg[/IMG] czekanie na taryfę "eleven persons - six dolars" [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4020/tncimg1437wp4.jpg[/IMG] pan rzemieślnik... [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7784/tncimg1442wm8.jpg[/IMG] Julcia incognito... [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9756/tncimg1443mq6.jpg[/IMG] handel w Dahab [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/786/tndsc01187so5.jpg[/IMG] kupowanie goldu też trwało koło godzinki z hakiem... [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/7268/tndsc01277mr8.jpg[/IMG] palenie sziszy w barze beduinskim na terenie hotelu przed wyjazdem do Kairu... [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6469/tndsc01294en1.jpg[/IMG] kostiumy basenowe [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1136/tnegipt4079tm2.jpg[/IMG] Jula podwodna [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3047/tndsc01308td6.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/8375/tndsc01310cw8.jpg[/IMG] Tz na pustyni [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/7617/tndsc01388wj0.jpg[/IMG] przed wschodem słońca [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/8822/tndsc01328jc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/3702/tndsc01332pp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/2326/tndsc01334yo8.jpg[/IMG] w górach [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1308/tnegipt7063rd2.jpg[/IMG] moment padnięcia karty pamięci....:-( [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1952/tnegipt3054rp7.jpg[/IMG] moje egipskie wcielenie...:evil_lol: [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6584/tncimg1395my4.jpg[/IMG]
-
Witam. bardzo się cieszę, że podobają Wam się zdjęcia... A teraz wspomnienie z imprezki [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3103/tnmojeurodz006np2.jpg[/IMG] właścicielka tortu wysłuchała chóralnego 100 lat i obdzieliła spragnionych... [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6720/tnmojeurodz010zc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4236/tnmojeurodz013ao5.jpg[/IMG] niektórzy goście pod wpływem tortu zyskali na odwadze... [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/8932/tnmojeurodz027ii9.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9278/tnmojeurodz029bs6.jpg[/IMG] Spotkanie zakończyło się szczęślwie zarówno dla odwiedzanego jak i odwiedzającego.... Dzięki uprzejmości Piotrusia i Grześków mogę Wam pokazać po co się człowiek wspina na górę Mojżesza... [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4652/tndsc01346vp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1489/tndsc01347vu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3599/tndsc01350wg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7554/tndsc01352gs4.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5771/tndsc01355nk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6135/tndsc01356ao1.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3974/tnegipt7007tm6.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AlKil replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']A ja w niedziele wypiłam ( tak tak - ja niepijąca :crazyeye:) z kuzynką całą buteleczke nalewki z aronii :eviltong: Jejku jakie to było pyszne :crazyeye::multi::multi::multi: Szkoda tylko że było...[/quote] No tak, Pysia się znarowiła....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
AlKil replied to bigos's topic in Foto Blogi
Witaj Kasiu! Nie dojechałaś, ale troszkę bigosu Ci przysyłam! [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/852/tnbigos001kb3.jpg[/IMG] -
dzień dobry Alu! Dogo wzięło wczoraj przykład z listonoszy i mi zastrajkowało, a Wy oczywiście nagadałyście od licha i trochę!!!:evil_lol:
- 78403 replies
-
Dzień dobry Bajankowa Rodzinko! Biorąc pod uwagę post Marka, napiszę parę słów więcej. Na przełomie października i listopada byliśmy na wczasach w Egipcie. Pierwszy raz od 17 lat urlop i to bez dzieci. 4 dni przed powrotem córcia zadzwoniła, że właśnie trzyma na rękach króliczka mojego synka, który przed chwilą odszedł...:-(Czy ma sama pójść do ogródka i zakopać, czy powiedzieć Michałkowi? Poczułam się strasznie...Max miał 6 lat i był królikiem, który bardzo się związał z synkiem i odwrotnie. Ufał Misiowi bezgranicznie, nam tylko trochę...Oczywiście powiedziałam, że ma zawołać Michała..czułam się okropnie, mój synek cierpi, a ja tysiące kilometrów dalej i nie mogę mu pomóc. Po moim powrocie zastałam klatkę Maxa jak zwykle, posprzątaną, ze świeżym siankiem i wodą... Synek nie powolił Magdzie wynieść jej do piwnicy...powiedział, że chce dalej czuć zapach Maxa...:-( było mi bardzo smutno... codziennie wydawało mi się, że Maxiu właśnie wkicał do naszego pokoju, a to był tupot pazurków Killera. ciągle chciałam zanosić mu natkę, koperek, resztki papryki...Synek smutny, zgaszony, nic go nie cieszyło... Czy jest w mojej opowieści coś optymistycznego? Michaś w niedzielę sam wyniósł klatkę Maxa do piwnicy... Rozmawiamy już o Maxie bez łez, wspominamy jego śmieszne wyczyny i synkowi wraca jego radość. Nie zapomnimy Maxa nigdy...:lol: wiem, że tego króliczka synkowi nie zastąpi nigdy żaden króliczek, ale na pewno w przyszłości pokocha inne zwierzątko równie mocno...:lol:
-
Witaj Gosiu! kropelki jak zwykle cudowne...:lol:
-
dobry wieczór Alu! No to czekam na portret Ozziego ... ale będzie uczta dla oka!!!!
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AlKil replied to arima's topic in Foto Blogi
jeny!!!! Jakie okrutne plany wobec kochanych Zmoroszelm!!!:crazyeye: Pysiu kochana, zawsze można spróbować polubić ogród w innym stylu. Po jakimś czasie na pewno przypominałby plac do paintballa i mogłabyś zarabiać dzięki Zorom i Szelmom kaskę...:loveu: -
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:placz:a ja wczoraj napisałam zyczenia i dałam kwiatuszek i co i zdechło zrobił się ERROR:angryy: EWUNIU wszystkiego naj naj naj :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Foty podwodne tez wczoraj oglądaliśmy z Kubą -extra [/B][/I][/quote] Dziękuję kochana Alu!!!!!!:loveu::loveu::loveu: I cieszę się, że zdjęcia się podobały :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Alka - i Tobie oczywiście też bardzo, bardzo dziękuję!!!!
-
Już po niedzieli, będą zdjęcia :laugh2_2:
-
Trzymam kciuki za wygraną Tigry!!!![IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6665/17dv4.gif[/IMG]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AlKil replied to arima's topic in Foto Blogi
Witaj Pysiu! :loveu: -
Witaj Haniu! Fotki jesienne superaśne!!! Miodzio!!!:loveu::loveu::loveu:
-
[IMG]http://images3.fotosik.pl/263/20bbbeade5a3dbf7.jpg[/IMG] Godzilla kontra Predator... Miałaś imieninki??? Wszystkiego najlepszego!!!:laola:
-
dzień dobry Bajankowa Rodzinko!
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
AlKil replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Dzień dobry! Fajnego masz weta!!!:multi: U nas też się tacy zdarzają...czasami...:p -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AlKil replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dzień doberek!!!:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='barbara.h']no? gdzie ona? :placz: [/quote] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/529/tndsc00972wg4.jpg[/IMG] Teraz widać??? Bigos - dziękuję pięknie...:loveu:
-
Jesteśmy z Wami...