Jump to content
Dogomania

AlKil

Members
  • Posts

    1374
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AlKil

  1. Pysiu, trzymam ze wszystkich sił!!!! Zostań babcią !!!! :thumbs::thumbs::thumbs:
  2. Dzień dobry! Jak tutaj wyjątkowo kraciasto!!!!:lol:
  3. Trochę zimowego Killusia. Dodam, że dzieciątko płci męskiej dostało aparat i podąża śladami mamuni... uczy się... [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/5808/tnp1080049pp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1931/tnp1080050nn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/2176/tnp1080056mn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9320/tnp1080054vx8.jpg[/IMG] Także podkreślam - zdjęcia autorstwa Michała K. pierwsze zrobione własnym aparatem. cdn...
  4. Dzień dobry....:oops: Nie będę się nawet tłumaczyć, bo nic mnie nie usprawiedliwia.... Będę dziś nadrabiać.... najpierw ubiegły tydzień... Wyprawa do Piasków. U gospodarzy poznaliśmy boską boksię [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5671/tnimg0020mv0.jpg[/IMG] w melancholijnym nastroju [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/1305/tnimg0021vu6.jpg[/IMG] jak widać kochającą dzieciaki [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/6994/tnimg0036sm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2561/tnimg0037cz3.jpg[/IMG] Junior pokochał ją od pierwszej chwili [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/9417/tnimg0038qv5.jpg[/IMG] A to bliżej nieznany mieszkaniec Piasków [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9742/tnimg0030qt8.jpg[/IMG] Zachwyt młodzieży nad sprzętem jeżdżącym [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1779/tnimg0040tz7.jpg[/IMG] no i zabawy starszych nastolatków [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7703/tnimg0045wh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2511/tnimg0054ex8.jpg[/IMG] testowanie sprzętu [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1592/tnimg0058wg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1813/tnimg0063ma6.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6372/tnimg0084le9.jpg[/IMG] wzburzone morze [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3889/tnimg0089xt2.jpg[/IMG] spokojne wody mierzei [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/445/tnimg0092ox0.jpg[/IMG] dalszy ciąg zabaw [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9093/tnimg0138aa4.jpg[/IMG] kolegom nie poszło... [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1747/tnimg0107bh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3442/tnimg0108uy7.jpg[/IMG] lina w użyciu [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/7784/tnimg0123ph7.jpg[/IMG] i znowu na plażę [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1870/tnimg0153un2.jpg[/IMG] radocha dzieci [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3144/tnimg0166vc2.jpg[/IMG] resztki płetwonurka [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/994/tnimg0168ov9.jpg[/IMG] Misio kombinuje jak się pomoczyć [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/4621/tnimg0176ac4.jpg[/IMG] suche buty są niemodne [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9824/tnimg0177ej1.jpg[/IMG] gimnastyka się przydaje [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7668/tnimg0178lk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/4313/tnimg0179cx1.jpg[/IMG] buty udało się pomoczyć... Spokojna mamunia [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8431/tnimg0185os1.jpg[/IMG] cdn...
  5. No nie mogę... drugi...!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Aniu, chyba wpadasz w nałóg!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. dzień doberek! Przerobiłam Waszą galeryjkę i życzę powrotu do pełnego zdrowia Dżezikowi i jego Pańci!!!!:loveu:
  7. Witaj Haniu! Widzę, że rozkręca nam sie tutaj kocomania....:razz:
  8. Pysiu, ale z Ciebie TWARDZIELKA!!!
  9. Dzień dobry!!! Choineczka BYŁA piękna.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Dzień doberek Bigoski!!!!:lol::lol::lol:
  11. [COLOR=SeaGreen][B]Dzień Dobry!!!! Dzisiaj byłem z Madzią na spacerku i muszę Wam pokazać coś dziwnego... [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/696/tnimg0147cd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/5791/tnimg0148bc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/5499/tnimg0151yu2.jpg[/IMG] Podobno to dziw natury, pańcia mówiła, że pierwszy raz widzi kwitnącą różę w styczniu. No to mnie też ten dziw zamurował... [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1407/tnimg0154hy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2476/tnimg0155is4.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4922/tnimg0156zq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2924/tnimg0146ji7.jpg[/IMG] Spacerek jak spacerek całkiem fajny, tylko znowu byłem obserwowany... [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/8743/tnimg0166edited1ci8.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7913/tnimg0167edited1wj1.jpg[/IMG] Starałem się nie zauważać problemu... [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2832/tnimg0162od9.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1512/tnimg0163ho2.jpg[/IMG] Ale pomyślałem też sobie, że to dobrze, że Albi tak się o mnie martwi... [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7668/tnimg0173zp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5852/tnimg0175oa7.jpg[/IMG] Michaś dzwoni codziennie. bardzo mu się podoba w tych górach. Co prawda je gór nie widziałem ale ufam Michałowi, że musi to być coś fajnego. Mówił jeszcze, że na razie jeździ pługiem. Dziwne... to po co sobie kupował narty??? Zawsze mówiłem, że moja rodzina to dziiiwniii ludzie.... [/B][/COLOR]
  12. Dzisiaj o godzinie 19.10 zapakowałam swojego synka do pociągu i wysłałam na 2 tyg. obóz szkolny...do Zakopanego... [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/5687/9yg6.gif[/IMG] Ma się uczyć jeździć na nartach, a tam śniegu jak na lekarstwo.... [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7983/tnsylwek003lp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/2892/tnsylwek004iz2.jpg[/IMG] Żeby zapakować wszystko do plecaka musiałam na nim siadać....czasami większa waga się przydaje...:razz: jak to wszystko na niego załadowaliśmy....[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_6.gif[/IMG] W Zakopcu będzie o 10 rano dnia jutrzejszego... Tak nam się technika ruszyła do przodu, a w dziedzinie pociągów to tak samo jak 20 lat temu..:shake:
  13. [quote name='Korenia']Ja ciągle powtarzam, że gównarzeria strzela przed 24, a tu Wy... :crazyeye: Szok..[/quote] Widocznie jesteśmy na poziomie gówniarzy....[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_1_123.gif[/IMG] [quote] Megula Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Zdjecia jak zwykle super! Ale Killerek na ostatnim zdjeciu zmeczyl Twojego syna spacerkiem Jeszcze raz wszystkiego naj! Jakies postanowienie noworoczne? [/quote] Jasne, jak co roku te same....[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_5_141.gif[/IMG] Alicjarydzewska[quote]super fajerwerki Najlepsiejszego raz jeszcze[/quote] Dziękujemy bardzo....:loveu::loveu::loveu:
  14. Waszka, sylwester już się skończył, wracaj z tego Krakowa!!!! Wszystkiego naj, naj, naj....[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_30.gif[/IMG]
  15. Witaj Daguś!!!! Wszystkiego najlepszego!!!!!:BIG::BIG::BIG:
  16. Wszystkiego naj, naj, naj w tym Nowym Roku!!! Dla całej Waszej Rodzinki moc całusków!!!! [IMG]http://img454.imageshack.us/img454/6650/wybuchy14uv8.gif[/IMG]
  17. Dzień dobry Pysiu!!! Całuski dla całej rodzinki w tym Nowym Roczku!!![IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/F/0/219p.gif[/IMG]
  18. AlKil

    .:: A X E L ::.

    Słonik na szczęście!!!![IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_1_20.gif[/IMG] Witaj Gosiu w Nowym Roczku!!!![IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_35.gif[/IMG]
  19. Chyba zabawa była udana... Halo!!! Pobudka!!!![IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_28.gif[/IMG]
  20. [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/5897/tnsylwek078ab7.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/7872/tnsylwek081pr9.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/8270/tnsylwek082dn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/4964/tnsylwek083js5.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3743/tnsylwek087vu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2040/tnsylwek089rc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/9067/tnsylwek091oa0.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/7518/tnsylwek092op7.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6520/tnsylwek093jh7.jpg[/IMG] córeczka... [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4159/tnsylwek094tv2.jpg[/IMG] duże oczy synusia... [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9572/tnsylwek101ri5.jpg[/IMG] nieco sfatygowana fotoreporterka... [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/351/tnsylwek102wc4.jpg[/IMG] demoralizująca się młodzież... [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/1606/tnsylwek104lb0.jpg[/IMG] no i pierwszy noworoczny spacer psów... [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/6757/tnsylwek111bc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5234/tnsylwek112gx0.jpg[/IMG] zdjęcia zyskały artystycznego wyglądu dzięki mieszance szampana z malibu... [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1375/tnsylwek114bi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3276/tnsylwek117rg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/2225/tnsylwek118es0.jpg[/IMG] Sylwester uważam za udany, Nowy Rok za rozpoczęty!!!
  21. Widzę, że mi jeszcze szampan nie wywietrzał i przycisnęłam nie to co chciałam.... Parę zdjątek z plaży... [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/2194/tnsylwek010uc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5046/tnsylwek011us4.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/8687/tnsylwek012qv6.jpg[/IMG] A oto efekty ich poczynań [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/2820/tnsylwek019pm8.jpg[/IMG] rozkręca się... [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7646/tnsylwek021ri5.jpg[/IMG] i rozkręciło... [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5412/tnsylwek023jx4.jpg[/IMG] potem było kolorowo... [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/8664/tnsylwek024pc2.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1778/tnsylwek025lb2.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/937/tnsylwek027cn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5091/tnsylwek037jy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/4360/tnsylwek038fi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/7711/tnsylwek039kv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/2135/tnsylwek040sl1.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/6781/tnsylwek041bl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/2369/tnsylwek042yy8.jpg[/IMG] zadowolona obsługa techniczna pokazu [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/9715/tnsylwek045vo2.jpg[/IMG] następnie wybiła północ i na placu zabaw zaczęłam demoralizować młodzież...swoją własną młodzież, inna demoralizowała się sama, dość skutecznie... [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4259/tnsylwek047io9.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9199/tnsylwek048ka7.jpg[/IMG] pokazu ciąg dalszy... [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/5761/tnsylwek052ne5.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/9186/tnsylwek053ma2.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6/tnsylwek054wi3.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7797/tnsylwek055gx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8678/tnsylwek056wg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/9421/tnsylwek057bx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/3606/tnsylwek059jo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/2498/tnsylwek062fh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/6766/tnsylwek064vi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3291/tnsylwek065rc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/3918/tnsylwek067hu4.jpg[/IMG]
  22. Dzień doberek wszystkim noworocznym śpioszkom!!!! Tego Sylwka wyjątkowo spędziliśmy w domku. Nie chciało mi się nigdzie iść, ostatnio co roku gdzieś byliśmy i w zasadzie w każdej knajpie jest fajnie, tylko praktycznie tak samo... Mój TZ razem z synkiem zakupili 3 siaty fajerwerków i tym razem uznali moje sugestie, że mają być kolorowe, a nie robić dum-dum. O dziesiątej pojechaliśmy na plażę wystrzelać połowę z nich, a drugą zostawiliśmy, żeby zjawić się o północy w miejscu imprezowania mojej córci. Myślałam, że usłyszę coś o robieniu jej obciachu, ale nie...
  23. [B][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid]Przesyłamy moc uścisków i całusków oraz najserdeczniejsze życzenia zdrowia dla nas i naszych psiaków w Nowym Roku!!!! [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/8261/wybuchy8vf6.gif[/IMG][IMG]http://img454.imageshack.us/img454/6808/napoje14wm9.gif[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8091/wybuchy9lq8.gif[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/B]
×
×
  • Create New...