Jump to content
Dogomania

AlKil

Members
  • Posts

    1374
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AlKil

  1. Dzień dobry!!! trochę się spóźniłam na imprezkę....ale co tam, tak symbolicznie...:drinka:
  2. Witaj Basiu! Jak tam zdrówko synka????:lol:
  3. Wiecie co, weszłam do tej galerii, pierwszej tego dnia i już się najadłam....:lol:
  4. Pysiu! Właśnie TZ wrócił z Krakowa i zrobiłam kolację... Może wdepniesz???? Chętnie nakarmimy głodomorka.....:evil_lol:
  5. Mieliśmy dzisiaj bardzo ambitne plany....wykorzystując ostatnie godziny bez TZ-a puściliśmy sobie płytkę z nauką tańca brzucha... Zapomnieliśmy, że mamy psy... Panie na ekranie prezentowały się extra... [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/5682/tnimg0008dn2.jpg[/IMG] my też chcieliśmy tak samo... [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/6899/tnimg0001js7.jpg[/IMG] Albi też zechciał uczestniczyć w karkołomnych ćwiczeniach... [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7520/tnimg0002um9.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/7901/tnimg0003hu4.jpg[/IMG] był nawet wypraszany... [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1116/tnimg0004jo1.jpg[/IMG] nie miał zamiaru się wycofać.... [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6943/tnimg0005vf7.jpg[/IMG] oczywiście Killer do niego dołączył... [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/2830/tnimg0006ta7.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/3043/tnimg0007ji3.jpg[/IMG] na podłodze zrobiło się ciasnawo... [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5093/tnimg0009pi6.jpg[/IMG] tylko jedno dziecię chciało dalej być ambitne... [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9418/tnimg0010qg9.jpg[/IMG] przeciwności losu się piętrzyły... [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7122/tnimg0011wk2.jpg[/IMG] stoczono krótką walkę... [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3097/tnimg0012jp1.jpg[/IMG] i poddano się. Także z dzisiejszej nauki nici...
  6. Pysiu byłam ale już dawno i wtedy nie zwróciłam na to uwagi...:oops: Jutro odświeżę sobie pamięć...:lol:
  7. Pysiu, dzięki za lekcję, jestem w lekkem szoku... chociaż jak sama urodziłam Magdę, to też mocno wyliniałam....:cool1:
  8. [quote name='Pysia']Moje dziewczyny wyliniały przed Bożym Narodzeniem :) Teraz z nich też leci...Wiadomo - cieczki :cool1:[/quote] Hmmmm....:confused:nigdy nie miałam suczki...w czasie cieczki się sypią????
  9. [quote name='anetta']Widze ze masz drugiego niufka [URL]http://img109.imageshack.us/img109/2406/tnimg0016qg7.jpg[/URL] Sliczny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] haha! Nie wpadłam na to!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='barbara.h']miło popatrzeć na tak wysportowane dzieci:lol: [/quote] oj miło, miło...zwłaszcza, że samemu można tylko pomarzyć [quote name='PIKA']O losie :crazyeye: ale ja mam to samo :evil_lol: pomiomo tego, ze nie mam niufa :evil_lol: potwierdzam :roll:[/quote] Pika, to rób poduszki!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Pysiu, mam nadzieję, że nie rzuciłaś palenia myśląc, że zaoszczędzisz....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Pysiu, dawaj adres, wyślę pomoc żywnościową.....:eating:
  12. Pysia, powiedz, może trzeba Ci podesłać paczkę żywnościową... [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/8240/59wd8.gif[/IMG]
  13. Pysia.... jestem pod wrażeniem.....:-o:-o:-o
  14. [quote name='madziasto4']Właśnie:lol: Teraz musimy się szarpać, mocować, przeciągać ze wzmożoną siłą, żeby kły powypadały :lol: Tylko żebym mu głowy nie urwała niechcący :evil_lol: Master musiał mieć kilka zębów usuwanych przez weta :roll:[/quote] Killerkowi długo kiełki wypadały, aż na ostatniego nie chcieliśmy czekać i też zajął się nim wet.:lol:
  15. To super! Żeby tylko kiełki też tak chętnie wypadły...:lol::lol::lol:
  16. cześć Alu! No z czym innym mógłby mieć Tofficzek zdjęcia jak nie z piłeczką????? One mają te piłeczki w genach....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Pewnie sama tak ustawiłaś śmietanę, żeby potem móc robić zdjęcia ....:lol:
  18. :modla::modla::modla::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::modla::modla::modla:
  19. [COLOR=RoyalBlue][B]Dobry wieczór !!!! Powiem krótko. Poczułem się wywołany do odpowiedzi!!! Usłyszałem o jakiś strachach, lękiem czym wyczesać, pęcherzach, itp. itd. Moje drogie....posiadanie nowofundlanda to sama rozkosz!!!!! Po pierwsze zapewniają Wam towarzystwo od rana do nocy, kochają Was wiernie, swoją mężną piersią bronią przed wrogami, mogą podholować do brzegu, gdy się zmęczycie pływaniem, jedzą niewiele, nie plują, nie brudzą i jak zauważyła Korenia można naszymi włosami wypychać poduszki, gdyby ciepło naszego ciałka Wam nie wystarczało. A pielęgnacja ?????????? To przyjemność dla mnie i dla pani. Pani czesze się co chwilę, mnie wystarczy raz w tygodniu i bardzo dobrze się bawimy... [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9805/tn1hr1.jpg[/IMG] Ja ułatwiam pani pracę jak mogę.... [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/5146/tnimg0014ng3.jpg[/IMG] Przewidziene jest również obdarowywanie się uściskami... [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2396/tnimg0021wv6.jpg[/IMG] Jestem łagodny jak baranek [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/9039/tnimg0030ih0.jpg[/IMG] Pani czesała mnie wczoraj i dziś.... [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/8678/tnimg0034px3.jpg[/IMG] a potem miała jeszcze siły na Killera... [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6166/tnimg0044oy3.jpg[/IMG] i ja jej dzielnie w tym pomagałem... [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6590/tnimg0049qz3.jpg[/IMG] małemu służę w zależności od okoliczności jako podeścik, stołeczek lub posłanko... [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/610/tnimg0054ft6.jpg[/IMG] jestem również niezastąpionym opiekunem dla dzieci... [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/6840/tnimg0002aw5.jpg[/IMG] dopiero przy mnie naprawdę mogą rozpostrzeć skrzydła... [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/1256/tnimg0003dp3.jpg[/IMG] nie spuszczam z nich oczu... [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7971/tnimg0005li4.jpg[/IMG] Jak same widzicie same zalety..... cdn.... [/B][/COLOR]
  20. cześć Korenia! Szczotki już przygotowane?????:evil_lol:
  21. AlKil

    .:: A X E L ::.

    Gosiu!!!!!!!!!!!! Gdzie nowości??????????????
  22. cześć Korenia! podobno psy stwierdziły, że to koniec tej przepięknej zimy! Kaukaz moich zajomych linieje na potęgę i wygląda jak po tyfusie. postanowiłam nie czekać, tylko wzięłam się do roboty. Tobie też życzę miłej pracy!!!!!
  23. Witaj Gosiu! jak zerkniesz parę stron wstecz u Malawaszki to zaraz się zorientujesz.... kocham cie misiu.....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:....:lol::lol::lol::lol::lol:.:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  24. [B][COLOR=RoyalBlue]Dobry wieczór szanownej dogo! Mój pan dziś pojechał do Krakowa i wróci dopiero jutro...myslałem, że w związku z tym w domu zapanuje błogie lenistwo... I tak na początku się zapowiadało. Pani zawiozła Misia na trening i jak wróciła to zasiadła na dogo. Siedziała tam parę godzin, donosząc sobie tylko napoje i jadło. Co jakiś czas wybuchała szaleńczym śmiechem, łapała się za głowę i takie tam. W którymś, widocznie szalenie wzruszającym momencie,o mało się nie udławiła kanapką i szczerze mówiąc trochę się przeraziłem, bo na moich kursach nic nie było o pierwszej pomocy ludziom. Ale jakoś jej przeszło. No i okazało się, że jakiś tam wątek okazał się za krótki i pani przypomniała sobie o mnie... [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/4732/tnimg0001kn1.jpg[/IMG] Podobno przyszła pora na powyrywanie mi całej sierści... [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/9481/tnimg0004xi2.jpg[/IMG] niestety jak pani się do mnie dorwie, to nic mi nie pomoże... [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/6940/tnimg0006yc4.jpg[/IMG] mówiłem pani, że brzdąc jest też mocno poczochrany, ale powiedziała, że jego kolej jest jutro... [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9951/tnimg0007cw9.jpg[/IMG] Pani była zawzięta i obawiałem się, że zostanę chyba łysy... [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/351/tnimg0010sj1.jpg[/IMG] pani za to zarastała... [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/5162/tnimg0012zo5.jpg[/IMG] a na podłodze zostawało coraz więcej mnie..... [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2406/tnimg0016qg7.jpg[/IMG] na szczęście okazało się, że pani wyłapała umiar i zostawiła mi trochę futra.... [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/9014/tnimg0015vy8.jpg[/IMG] podobno musi tylko wykończyć mi jutro tylne łapy... ............... ja nie chcę jutra!!!! cdn....... [/COLOR][/B]
  25. [quote name='malawaszka']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: matko boska koniecznie muszę na odwyk :icon_roc:[/quote] [COLOR=Red]Mała Waszko - [COLOR=Black]czyżby coś Cię przeraziło?????:cool3:[/COLOR][/COLOR]
×
×
  • Create New...