Jump to content
Dogomania

AlKil

Members
  • Posts

    1374
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AlKil

  1. [SIZE=4][B][COLOR=DarkOrchid]Wszystkiego naj, naj, najlepszego!!!! [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5393/rosescn5.gif[/IMG] [/COLOR][/B][/SIZE]
  2. Witamy w naszej galerii [B]ameliace ![/B]
  3. Dobry wieczór Alu!:multi:
  4. cielaczek niczego sobie....:cool3:
  5. Witaj Tigruniu! Trzymaj się do piątku, a potem będzie już wszystko ok!!!:loveu:
  6. Dobry wieczór Bajankowa Rodzinko!
  7. Ja też padłam...:mdleje:
  8. Jak zdrówko kochanego Bigoska???
  9. [B][COLOR=SeaGreen]Dzień dobry wszystkim... Moja pańcia dostała ostatnio jakiś nowy program do zdjęć w związku z czym dopchanie się do komputera graniczy z cudem... jedyne co może zmienić tą sytuację, to wybuch monitora, który zaczął wydawać z siebie podejrzne trzaski... Na razie jednak ma dla mnie mało czasu, zajmuje się mną pan... [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/6717/tnkil008xh4.jpg[/IMG], pan najbardziej lubi pozycję horyzontalną... [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/4219/tnkil011cs2.jpg[/IMG] a ja kocham skakać... [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/5533/tnkil005xj7.jpg[/IMG] gdy za bardzo się rozszaleję, przychodzi Albert i chce się dołączyć... [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/4710/tnkil013yc3.jpg[/IMG] ale ze względu na swoje rozmiary zazwyczaj kładzie się i ja mogę skakać po nim... [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/7458/tnkil021ty2.jpg[/IMG] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/41/tnkil017zx1.jpg[/IMG] Albi jest zawsze bardzo zadowolony, gdy tak się z nim bawię... [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/9431/tnkil026tm5.jpg[/IMG] Niestety ostatnio pańcia sobie o mnie przypomniała... [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7782/tnkil031oi2.jpg[/IMG] najpierw mnie wyszarpała, potem naoliwiła, chociaż wcale nie skrzypię... [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6717/tnkil035qs6.jpg[/IMG] następnie zostałem nikczemnie wrzucony do wanny... [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7641/tnkil037gx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/4083/tnkil038nv2.jpg[/IMG] namoczony i wyprany... [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/3091/tnkil040rs4.jpg[/IMG] a wcale nie czułem się brudny... [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/575/tnkil041as1.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/7640/tnkil042sv7.jpg[/IMG] potem mnie wysuszono i wyczesano... [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/1276/tnkil046su8.jpg[/IMG] powiem Wam szczerze...niech ona lepiej siedzi przy tym swoim komputerze aż do wybuchu monitora, niż się tak mną zajmuje... [/COLOR][/B]
  10. tak Aniu, cztery....:cool1:
  11. Alu, aż ciężko uwierzyć, że to zimowe zdjątka... a gdzie puszysty śnieżek????
  12. Witajcie Zmoroszelmy! Kiedyś, gdy mój TZ budował wynalazka, czyli zdjął budę z CJ-a i postawił ją koło ogródka oraz nakrył plandeką, a resztę, czyli spód ukrył w garażu i tam dzielnie pracował, Albi co rano około 4.30 pracowicie szczekał... Zaglądaliśmy przez okienko i nic. TZ stwierdził, że pies zdurniał...:shake: Po miesiącu, gdy TZ odkrył plandekę, okazało się, że złomiarze wynieśli wszystko co dało się bez demontażu wynieść...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: następną noc spędził klęcząc w kuchni pod oknem (okno mamy nisko:cool3:) z pałą w ręku...:mad: Ale złomiarze go już olali....:evil_lol: Od tego czasu gdy Albi zaczyna grzmieć w nocy, zrywamy się i obskakujemy okna i wizjery i zawsze okazuje się, że Albi ma jakiś powód... Bez powodu dźwięków nie wydaje...:lol: Co innego Killuś...:angryy:
  13. też jestem za 1 lub 2. drapak musi być interesujący i stwarzać możliwości, żeby kotek nie zainteresował się innymi meblami...:evil_lol:
  14. dzień dobry Moi Drodzy...
  15. Witaj Pysia! Czy rosną Ci już skrzydełka??? Anielskie włosy i ogólnie postać już masz...:angel::angel::angel:[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1527/16ky3.gif[/IMG]
  16. [quote name='Ania-k']Na moją figurę ten pierwszy byłby idelany :loveu: muszę do niech jeździć na plażę nie będe tak bardzo w tym kostiumie rzucać się w oczy :p :cool3:[/quote] no fakt, mało rzuca się w oczy....:shiny::shiny::shiny:
  17. to tak jak ja, Albi i Killuś!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Pysia']Witaj Haniu :loveu: Po obejrzeniu fotki lufy Zmoroszelmy musiały mnie reanimowac ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chyba stane sie nieszczesliwa i zaprzestane robienia fot ;) Może wtedy TZ domyśli sie czego mi do szcześcia brak...:p[/quote] no nie wiem Pysiu, czy się domyśli...:shake: ja teraz na urodzinki dostaam od TZ-a tv lcd...Jak kumpela zwróciła mu uwagę, że powinien to być laptop, to on powiedział... "po co, żeby mogła siedzieć 24 godziny na dobę na dogo????":placz::placz::placz: ale nieco mu wybaczam, bo dołożył się kumpeli na prezent dla mnie, program do zdjęć, tylko jeszcze go nie mam, bo sklep ma opóźnienie, więc nie wiem jaki...:cool1: Haniu, aparat jest piękny... pocieszam Cię, że ja do tej pory nie rozkminiłam wszystkich możliwości mojego....:cool3:
  19. dzień dobry! Pozdrowienia dla Zołzy!!!:lol:
  20. [quote name='barbara.h']nie będę więcej piła kawy przy oglądaniu galerii waszki :shake: boooo!!! oplułam monitor :cool3:[/quote] Basiu, to Ty tego nie wiedziałaś, że spożywanie czegokolwiek przy oglądaniu tej galerii jest stanowczo zabronione???:crazyeye: mało to oplutych monitorów w Polsce???
×
×
  • Create New...