-
Posts
1374 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlKil
-
[COLOR=Red][SIZE=4][B]Szampańskiego Sylwka i wszystkiego naj, naj w Nowym Roku !!! [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/3557/ne12ab4.gif[/IMG] [/B][/SIZE][/COLOR]
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
AlKil replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Szczęśliwego Nowego 2007 Roku!!!! -
[SIZE=5][B][COLOR=Red]Wszystkim Dogomaniakom Życzymy szampańskiej zabawy oraz szczęśliwego Nowego 2007 Roku!!! [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2340/265ni8.gif[/IMG][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/9374/ne01dx6.gif[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6628/wybuchy14bp5.gif[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4606/nowyrokax3.gif[/IMG] [/COLOR][/B][/SIZE]
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
AlKil replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Przyłączam się.... -
Gosiu.... to jest pełne szaleństwo... [IMG]http://images4.fotosik.pl/266/b1c341828a8e3efe.jpg[/IMG]
-
Oooo, były urodzinki... Wszystkiego naj, naj, naj.....[IMG]http://img168.imageshack.us/img168/2923/308vb6.jpg[/IMG]
-
co tu gadać... piękny Zagrajek....:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='madziasto4'][B]Moniś[/B] te gnojki już od bitych 2-óch tygodni u nas strzelają :placz: Haha :lol: A już myślałam :lol: A tak nawiasem mówiąc, to czy nurkowanie nie było przypadkiem również marzeniem TZ-ta ? :cool3:[/quote] Było, ale już bardzo dawno wprowadził je w czyn. ja się wzbraniałam i mówiłam, że w życiu, nigdy, przenigdy...:evil_lol: A mój TZ z synkiem właśnie ruszył po frajerki, żeby jutro narobić huku....:placz::placz::placz:
-
Bannerek piękny Haniu!!!:lol:
-
Milutka ta łapka...:loveu:
-
To ja, to ja, ja mam ozdóbkę....!!!:B-fly::B-fly::B-fly:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AlKil replied to arima's topic in Foto Blogi
A z innej strony to już nie?????:cool3::cool3::cool3: -
Przepisik jak najbardziej!!!!!:multi::multi::multi:
-
melduję, że na skoki spadochronowe się nie zapisałam... to TZ o nich marzy, ja nie!!!! Całuski dla psiaków!!!
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AlKil replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia chyba lepiej ciocią, niż babcią....:cool3: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AlKil replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote=malawaszka;26780, ale jej teraz nie ma a ja nie potrafię nim rzucić o glebę :placz: [/quote] też bym nie potrafiła....:shake: mały jest cudny!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
dobry wieczór! Witałam się cichutko, bo bałam się, że się szum podniesie.... No i podniósł się ogromny i pałką mi wygrażali....:cool1: Melduję, że się poprawiłam. Na dobre.:evil_lol:
- 78403 replies
-
samolotem to chyba zdążę na jakieś reszteczki????:hmmmm::hmmmm::hmmmm:
-
[B][COLOR=SeaGreen]Witam Wszystkich bardzo serdecznie!!!! Jest mi bardzo przykro, że moja pańcia tak zaniedbała naszą galerię... Podobno miewała straszne bóle głowy, nazywali to migreną... Pańcia chyba faktycznie źle się czuła, bo pierwszy raz widziałem ją leżącą w łóżku przez cały dzień... Wyobraźcie sobie, mówiła , że tupię jak dziki tabun koni... nie wiem jak tupie tabun koni, aale wydaje mi się, że przesadzała... I trwało to tak półtora tygodnia... ciężkie to były dla nas czasy... [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/6747/tnbo380enarodzenie20060qo9.jpg[/IMG] Ale potem nadeszły jeszcze cięższe... Przywlekli do domu drzewo. bardzo się ucieszyłem, że to dla mnie do podlewania. Okazało się, że nie!!! Gdy tylko załatwiłem swoją pierwszą potrzebę na jakąś stertę pakunków pod tym drzewkiem, zostałem skarcony... Drugi raz też... nie rozumiem tego, najpierw załatwiają mi drzewko, żebym nie musiał wychodzić na to zimno, a potem krzyczą...dziwni jacyś... [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/5890/tnbo380enarodzenie20060hp4.jpg[/IMG] następnie przytargali do domu jakiegoś potwora. Albi sprawdził, obwąchał i powiedział, że tak jest co roku... [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/4963/tnbo380enarodzenie20060as3.jpg[/IMG] Potwór dziwnie pachniał i zaraz się na nas rzucił... [IMG]http://img472.imageshack.us/img472/6428/tnbo380enarodzenie20060cp2.jpg[/IMG] wcale mi się to nie podobało... trochę się bałem... [IMG]http://img472.imageshack.us/img472/6286/tnbo380enarodzenie20060fh7.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3809/tnbo380enarodzenie20060rl7.jpg[/IMG] ale starałem się przełamać strach... [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/6026/tnbo380enarodzenie20060dj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/8463/tnbo380enarodzenie20060yz3.jpg[/IMG] Albi cała sprawę potraktował tak jak zwykle... [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/1113/tnbo380enarodzenie20060nb1.jpg[/IMG] nie będę Wam opisywał co było dalej... Okazało się, że potworem to i owszem, jest moja pańcia... następnie okazało się, że to pod choinką, to były prezenty dla nas wszystkich. Dostaliśmy z Albim po paczce przysmaków!!! Gdybym to wiedział wcześniej, to na pewno bym na nie nie lał... Michał też dostał górę prezentów i tak strasznie się wzruszył dobrocią Mikołaja, że płakał grając w swoją nową Fifę 2007. [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/9944/tnbo380enarodzenie20060jv0.jpg[/IMG] następnego dnia przyszli do nas goście. było całkiem fajnie. Wszyscy mnie miziali i przytulali, ale jak mi się znudziło, to niektórych straszyłem moimi potężnymi kłami... Albi też znalazł sobie przyjaciela do melania. To ten Piotruś, który był z moim państwem w Egipcie i robił im zdjęcia pod wodą... [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3156/tnbo380enarodzenie20060bt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/469/tnbo380enarodzenie20060ht8.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7100/tnbo380enarodzenie20060ng6.jpg[/IMG] nie muszę dodawać, że Albi był szczęśliwy... [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/6770/tnbo380enarodzenie20060ns7.jpg[/IMG] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/6292/tnbo380enarodzenie20060nk2.jpg[/IMG] Za to żona Piotrusia powiedziała, że pocałuje swojego TZa dopiero po kąpieli.... nie wiem po co miałby się kąpać, przecież Albi umył go dosyć dokładnie... [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/1989/tnbo380enarodzenie20060vv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/4233/tnbo380enarodzenie20060ze5.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/9620/tnbo380enarodzenie20060jl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/3672/tnbo380enarodzenie20060vv0.jpg[/IMG] Albert tak się uczepił Piotra, że byłem tym bardzo zdegustowny... [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/4169/tnbo380enarodzenie20060bb8.jpg[/IMG] To już było nudne... [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/8523/tnbo380enarodzenie20060ph6.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/6885/tnbo380enarodzenie20060am9.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8343/tnbo380enarodzenie20060di9.jpg[/IMG] A wczoraj moja pańcia miała przygodę...Albi przyszedł do pokoju i lekko się otrząsnął, tak jak zwykle,a pańcia jadła sobie obiadek i nagle z niezrozumiałych dla nas powodów pobiegła do wc i się tego obiadku pozbyła... Zgadnijcie co się stało???? podpowiem Wam, że od wczoraj pańcia ma nowe przezwisko... MELA !!! serdecznie pozdrawiam. [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/2324/tnalle1004uh1.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AlKil replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Kochany Bolutku!!! Trzymam paluchy z całych sił!!! :loveu::loveu::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mówię po cichutku dzień doberek Alu!!!:loveu:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
AlKil replied to arima's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/cieczka/dziwy/27grudz68.jpg[/IMG] Wreszcie kobitka rozpostarła skrzydła....:lol::lol::lol: -
[SIZE=4][B][COLOR=Red]Moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych oraz Wesołych Świąt życzy Ewa z psiakami!!!!! [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/512/186pp6.gif[/IMG] [/COLOR][/B][/SIZE]
-
[B][COLOR=DarkOrchid][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/5792/168pz0.gif[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8250/177iq3.gif[/IMG] Wszystkim Drogim Dogomaniakom odwiedzającym naszą galerię przesyłamy moc serdecznych życzeń szczęścia, zdrowia, pomyślności i wielu wielu wspaniałych dni z naszymi psiakami!!!! [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7250/bo380ecm2.gif[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7731/choinaai1.gif[/IMG] [/COLOR][/B]
-
Witajcie Dziewczyny!!! Wielkie gratulacje za listopadowy konkursik!!!! [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2310/4176he2.gif[/IMG]