Jump to content
Dogomania

AlKil

Members
  • Posts

    1374
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AlKil

  1. widziałam Alu!!! już skończyłam lekturę i mam zamiar chwycić się za psy, trzba je troszkę poczesać i doprowadzić do normalnego stanu po tych ostatnich roztopach.
  2. Witaj Alu! U nas wczoraj było błoto i brzydko, a dzisiaj jakieś słoneczko nieśmiało się przedziera!!!! może to rozpaprane cholerstwo powysycha i nie będę musiała na okrągło myć podłogi....:placz:
  3. [quote name='aga1215'][B]Monika [/B]- przeczytałam u Ciebie duuużo :multi: :multi: :multi: wstecz(miałam zaległości:oops: ) :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: klon wiecznie żywy :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ciekawe, co z Patrysiem :hmmmm:[/quote] A ja jestem już po lekturze! Przebrnęłam przez wszystko...ufff!!!! Uważam, że Patryś był wyjątkowy....:cool2:
  4. Dzień dobry!!!! Och ta galeria miała jedno zdjęcie , ale kilka razy.....chyba dla mocniejszego efektu!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A już jej nie ma....:shake::shake::shake::shake: A ja po nocnej przerwie wracam do lektury wiadomego historycznego wątku. Wczoraj na skutek oczopląsu musiałam przerwać tą dramatyczną lekturę, a jestem bardzo ciekawa jej dalszego ciągu.... a więc dziewczyny... kocham cie misiu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  5. [quote name='PIKA']Naprade bierzesz doga? :crazyeye: a o ktorych hodowlach myslisz? :razz: Kochać się nalezy caly czas a nie tylko od świeta :diabloti: Kocham Cie misiu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote] Biorę jak tylko będę miała ten dom z wielgachnym ogrodem za kasę, którą mój TZ wygra w totka....:placz: JUTRO SOBOTA, kumulacja!!!!:bigcool:
  6. Pika, zawsze chciałam żółtego, ale chyba się skuszę na błękitną sunię, z Kołobrzegu, Poznania lub Niemiec.... kocham cie misiu :lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  7. [quote name='Matagi']Pamiętacie TEN topik?:evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=11694&highlight=Agresywny+dog+niemiecki[/URL] [/quote] jeny, weszłam tam z ciekawości i nie mogę się oderwać....:crazyeye::crazyeye::crazyeye:a jestem dopiero na 49 str, więc nockę mam z głowy....:evil_lol:
  8. Witaj Haniu!!!! ja Ciebie też misiu....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Tak się składa, że dawno tu nie zaglądałam, a o drożdżach powiedziała mi Bea...:eviltong::eviltong::eviltong:
  10. [quote name='Behemot']Sorry, ale nie mogę się powstrzymać :megagrin:[/quote] A niby to dlaczego??????????
  11. taaa, pamietam coś o tych drożdżach z dzieciństwa....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i podobno dobrze robią na cerę...dlatego Zagraj tak lśni....
  12. [quote name='HankaRupczewska']Ewcia ! Nie wiem, czy wiesz - ale ... kocham cie misiu:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: [/quote] taaaaaa, to będzie szlagier na dogo!!!!! [B]Kocham cie misiu[/B] [quote name='basiulka22tychy'][B][I]oh jak wy mi zawsze poprawiecie humorek :D:D:D:D superasne opowiadanka :):):)[/I][/B][/quote] Witaj Basiu!!!! Jak fajnie widzieć Cię tu znowu!!!!:lol: EMOTY MI FIKSUJĄ
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:czeeeee.... mam całe 2 dni wolnego:multi::multi::multi: [/B][/I][/quote] Niczego nie piszesz???? To super, tyko ta pogoda jest do kitu, przynajmniej u nas. Killuś nawet nie ma ochory wychodzić na spacerki, wiatr go przewraca przy opróżnianiu pęcherza :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Albiemu pogoda zwisa kalafiorem...
  14. AlKil

    Galeria Fidlastego

    Dzień dobry! [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/4497/tn6lp5.jpg[/IMG] Naprawdę superowe zdjątko!
  15. może to Twój zwierzęcy magnetyzm?????[IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6161/pyzateemotikony43tw4.gif[/IMG]
  16. [quote name='sznaucerka16']Cześć Waszka! Czy listę prezentów ślubnych masz już opracowaną? Bo wiesz, musimy się przygotować na wydatek....:cool3:[/quote] Waszka dyplomatycznie milczy... ;)[COLOR=LemonChiffon] wczoraj przyglądałam się zdumiona, dzisiaj mi ciśnienie skoczyło....dobrze, że z reguły mam niskie....:lol:[/COLOR]
  17. cześć Daguś!!! Oskarito zakochany!!!!! Co ta miłość potrafi zrobić z psa... .[IMG]http://img356.imageshack.us/img356/3614/95vd1.gif[/IMG]
  18. Dzień doberek!!! jejku jak niesamowicie urósł Wam ten chłopak!!! Jaki piękny młodzian!!!!:lol:
  19. [quote name='*Ania...Niuf*']:angryy: do czasu aż nie zauważyłam jak pije mleczko to myślałam że nie umi sie obliznąć ale po mleczku nawet kropelki nie zostawi:p Wycałuj pieski odemnie tego małego czorta też;)[/quote] widocznie z mleczka żal uronić choćby kropeleczki...:lol: psy wycałowane... [quote name='Shikka']A Ciebie znów gdzieś wcięło no ;) A ja wpadłam się pożegnać i życzyć rozkosznie miłego weekendu...[/quote] dziękujemy bardzo, zamierzamy leniuchować, bo TZ jedzie na offroadową kolacyjkę do Krakowa, więc mamy wolną chatę... [quote name='Nesuniaaa']Witam Gdańszczan :razz: Tak sobie od jakiegoś czasu oglądam Waszą galeryjke i w końcu postanowiłam coś napisać:) Niesamowita parka z tych Twoich maleństw :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] witaj Nesuniaaa - dziękujemy bardzo! :lol:
  20. [quote name='sznaucerka16']Cześć Waszka! Czy listę prezentów ślubnych masz już opracowaną? Bo wiesz, musimy się przygotować na wydatek....:cool3:[/quote] [B]sznaucerka16 - byłabym wdzięczna, gdybyś nie traktowała moich wpisów jako swoich!!!![/B]
×
×
  • Create New...