Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]A gdzie wyjeżdżasz? :([/I]
  2. [I]Hopsniemy :cool3:[/I]
  3. [quote name='Diablica']Wybiera się może ktoś z Rzeszowaa??[/quote] [I]Ja prawdopodobnie się wybieram. :razz:[/I]
  4. [I]A to do ogłoszeń trzeba mieć 18 lat?[/I] [I]Podnoszę Misię!!! :multi:[/I]
  5. [quote name='Pysia'] Yoraski siakieś takie też przytulanckie są te moje :crazyeye: I zero agresji do gosci :evil_lol: Kiciuś dzisiaj nam wpadł do wany i zamoczył koniec ogonka :diabloti: Chodził naburmuszony cały dzień :evil_lol: Wczorajszy prezent od Szelmy.... I zabawa yorasków ;) [/quote] [I]No i tak ma być! :loveu:[/I] [I]Ach, te kicie. :evil_lol: Ale już się odobraził? ;)[/I] [I]Ten prezent to jeżyk, czy mi się wydaje?[/I] [I]Aż miło popatrzeć jak się bawią! A jaki mają mini sznureczek. :cool3:[/I]
  6. [I]Witanko :multi: My tez zaglądamy po raz pierwszy :) Proszę wymiziać Toffa :loveu:[/I]
  7. [quote name='Kaya93']No masz racje :oops: sorki zaraz edytuje;) No a Czike musze poznać, kiedyś sie do Was wybiore:loveu::loveu:[/quote] [I]No to zapraszam, jak już będzie po remoncie. :loveu:[/I] [quote name='Malina.']Te zdjęcia są nowe, tylko robione starym aparatem, czy stare robione starym aparatem? Czika jakaś taka chudsza na nich wyszła :cool3:.[/quote] [I]Nowe, robione starym złomem, nie aparatem. :evil_lol: Cieszę się, że tam jeszcze obiektyw się trzyma, bo kiedyś spadł mi na ziemię i się przekrzywił i nie chciał wsunąć. Teraz trzeszczy i nie łapie dobrze ostrości. :diabloti:[/I] [quote name='Cavy']Witamy weekendowo :p[/quote] [I]Witamy w galerii!! :multi:[/I]
  8. [quote name='Kaya93']Haha to zdjęcie jest genialne:cool2::loveu::loveu: Czika ślicznaa jak zawsze:loveu::loveu::loveu::buzi:[/quote] [I]Nie cytujemy zdjęć. :nono:[/I] [I]Dziękuję. :)[/I] [I]Musisz ją w końcu poznać. :cool3:[/I]
  9. [URL="http://lh5.ggpht.com/psiulka/SLMd8aswe8I/AAAAAAAAGKQ/lNpToReerlo/252.JPG?imgmax=640"][I]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SLMd8aswe8I/AAAAAAAAGKQ/lNpToReerlo/252.JPG?imgmax=640[/I][/URL][I] - Dodaj, że tu tak ślicznie zasnął u Ciebie na kolanach. :loveu:[/I] [quote name=':: FiGa ::']Synuś, a właściwie Jaro to moja miłość schroniskowa :loveu: Prowadzę wojnę o niego w domu, a właściwie to cała rodzinka prowadzi wojnę z tatą, bo on na drugiego psa zgodzić się nie chce.... ale to już kwestia 3-4 tygodni... TRZYMAJCIU KCIUKI!!! :kciuki: Ilonka pozwoliła mi wykorzystać swoje fotki :evil_lol: Bardzo dziękujem :calus:[/quote] [I]Będziemiy trzymać!! Oby się udało, on jest jednym z najcudniejszych sroniskowców :loveu:[/I] [I]Nie ma za co :cool3:[/I]
  10. [quote name=':: FiGa ::'] FIzgula baaaardzo by chciała kolege :loveu: I nie tylko ona... i wszystko idzie w dobrym kierunku :loveu:[/quote] [I]A Kolega też pewnie bardzo chciałby do Figuni i.....jej Pańci :loveu: :kciuki:[/I]
  11. [I]Gronio do góry :loveu:[/I]
  12. [I]Edik, czemu jeszcze nie masz domu, cooo? [/I]
  13. Rudzio do góry...
  14. [I]Orzesio do góry :loveu:[/I]
  15. [quote name='Kasieńka86']Staruszki są teraz tak obfocone, że aż chce się tu zaglądać, a nikt nie zagląda, tego to ja nie rozumiem:crazyeye: Psiulka fajne zdjęcia[/quote] [I]Ja też nie :shake:[/I] [I]Dziękuję. [/I] [I]Hops!![/I]
  16. [I]To czekamy na zdjęcia :loveu: Ciekawa jestem jak Boofy wygląda po kąpieli :cool3:[/I]
  17. [I]Kebabek skacze na pierwszą :evil_lol:[/I]
  18. [I]No to podskakują nasze kundelki :loveu:[/I]
×
×
  • Create New...