[quote name='Kaya93']No masz racje :oops: sorki zaraz edytuje;)
No a Czike musze poznać, kiedyś sie do Was wybiore:loveu::loveu:[/quote]
[I]No to zapraszam, jak już będzie po remoncie. :loveu:[/I]
[quote name='Malina.']Te zdjęcia są nowe, tylko robione starym aparatem, czy stare robione starym aparatem? Czika jakaś taka chudsza na nich wyszła :cool3:.[/quote]
[I]Nowe, robione starym złomem, nie aparatem. :evil_lol: Cieszę się, że tam jeszcze obiektyw się trzyma, bo kiedyś spadł mi na ziemię i się przekrzywił i nie chciał wsunąć. Teraz trzeszczy i nie łapie dobrze ostrości. :diabloti:[/I]
[quote name='Cavy']Witamy weekendowo :p[/quote]
[I]Witamy w galerii!! :multi:[/I]