Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. Boss, ty sie nie wygłupiaj... nie zostawiaj mnie i Mili samych na placu boju, co? Walczymy razem z tym wstrętnym choróbskiem, słyszysz?
  2. On nie jest chyba stąd bo go nie kojarzę:shake: Niektórzy ludzie to ogólnie debile- coś nie mam ostatnio szczęścia- dziś leci do nas wielki pies z groźnym szczekiem, więc ja Milę trzymam i się drę do baby żeby zabrała swojego psa; a ona "on się nie rzuci" -pies zjeżony jak szczota- więc mówię: "ale Mila może się rzucić, jeśli ją zaczepi"... I usłyszałam (bardzo niegrzecznie), że powinna mieć kaganiec. To ja mam karnego psa na smyczy i mam zakładać kaganiec, a jej biega luzem bez kagańca i może sobie tak podbiegać ze szczekiem??:angryy: a to był naprawde spory owczarek... Na razie wygląda, że nie jest bardzo źle, Mi w sumie czuje się nienajgorzej, jutro robimy USG, żeby wykluczyć ropomacicze...:-( mam nerwicę :nerwy:
  3. Kur... jest problem:-( Mila wczoraj w nocy biegała (kiedys ją muszę puścić...) no i mało, że ściągnęła kaganiec (moja wina musiałam źle dopiąć) i dopadła jakieś świństwo, to jeszcze zaczepił ja ONek, agresywny:shake: Oczywiście nie została dłużna, zrobiła się bijatyka, w sumie przepychanka, ale idiota od ONka postanowił rozdzielić psy kopiąc je (celował głównie w swojego:angryy: mało go nie rozszarpałam:angryy: Ale teraz się matrtwię, czy jej coś nie będzie... Jak pech to pech.:-( A w dodatku pojawił się wypływ ropny z pochwy:placz: więc zaraz jedziemy do weta:placz: Na razie mam kasy trochę (wieczorem dam rozliczenie:oops: ) ale przyda sie każdy grosz, bo muszę kupić leki, no i czeka nas zaraz badanie Aksy....
  4. Dzisiaj dzień prezentów:cool3: przyszedł Nivalin od cioci Monia70:multi: :multi: :multi: No i Aksula widziała się z siostrzyczką u pana doktora... obwąchały się, oblizały, pobawiły... a potem Aksa hałasowała niemiłosiernie piłką (odmówiła wyjścia na spacer bez piszczka) a dziecko udekorowało gabinet (wiecie czym...):evil_lol:
  5. Właśnie przyjechał materacyk od cioci Ani-Soni:multi: :multi: :multi: Jest śliczny a w dodatku do niego mała dostała mnóstwo smakołyków, obróżkę z piekną niebieską chustką i zabawki... i od cioci Osiołek (tak?) kocyki z takiego samego materiału jak materacyk:p Aksula kocha prezenty, pomagała rozpakować paczkę (wiecie jak sie fajnie drze papier:evil_lol: ) usiłowała porwać smakołyki i jednocześnie się bawić:evil_lol: A już szczególną radochę sprawiła jej niebieska, wielka, przeraźliwie piszcząca piłka:cool3: z którą gania teraz po domu i produkuje dźwięki wręcz upiorne:crazyeye: na zmianę z Pałkiem, piszczącym gumowym udkiem z kurczaka:evil_lol: Ciekawe co na to sąsiedzi:roll: ja w każdym razie planuję ewakuację... Cioteczki kochane pięknie dziękujemy!!!!!! :loveu:
  6. Dzięki Szmaja, Gorzów i Chojnice odpadają... Sprawdzę jeszcze Bielsko. A nasz oddział... ech, tam sie dosyć ciężko załatwia cokolwiek, no ale też wypada spróbować:evil_lol:
  7. Szmaja a zbierałeś??:razz: Ja nie mówię o bezwzględnej liczbie podpisów, tylko o "procencie reakcji" wśród ludzi "zahaczonych" o podpisanie... My zbierałśmy pomiędzy godz.14 a 17 chyba... A co do incydentów- wredne komentarze, olewanie (odwrócenie się plecami bez słowa)... dyskusja z państwem ze stoiska- stwierdzili, że czemu mają płacić (podatki) za sterylke psa pani x, na wyjaśnienie, że chodzi o regulację liczby urodzin i chociażby sterylki psów wydawanych ze schronisk z wyższością odparli "no przecież prawie wszystkie psy ze schronisk są sterylizowane- ha ha!!" ... Na sam koniec miałyśmy starcie z ludźmi, sprzedającymi psy pod stadionem- na moją uwagę, że pies powinien mieć wodę, wywiązała się awantura, pomogło wezwanie ochrony i zagrożenie SM... (zresztą i tak potem przyjechali i spisali tych ludzi trzeci raz w ciągu dnia:angryy: ) Obok psiaki w plastikowym pojemniku, szczenięta czegoś w typie pinczerka...:-( Miałam również dwa kontrastowe spostrzeżenia- takie "burzące ogólny obraz" - z jednej strony część (niestety mniejsza- dokładnie dwie osoby) handlarzy podstadionowych, traktująca swoje psiaki z widoczną miłością i uwagą... z drugiej pan z wystawowym goldenem, brutalnie szarpiący spokojnego psa na zaciskowym łańcuszku... cóż... "są ludzie i ...":shake: ...sorry za off...
  8. No to sie szykujemy:cool3: sprawdzimy na własnej skórze :evil_lol: Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, jak ponaświetlam też łyse dziury i rany Mili? Bo ona ciągle ma kłopoty ze skórą, a leczyć możemy tylko objawowo:shake: Kochani jesteście....:p
  9. Na wystawie były Korenia i Witchpati i ja... Trochę podpisów mamy, nie za dużo bo ludzie byli jakoś mało kontaktowi, a niektórzy to wręcz wstretni:cool1: Myślałby kto, że miłośnicy zwierząt:angryy: Wrocław, proszę się nie lenić!!!! Do roboty!!!!:evil_lol:
  10. Ojej :oops: :oops: :oops: ale się Aksula ucieszy (ona uwielbia wszelkie zabiegi, nawet zastrzyki:evil_lol: ) No i a faktycznie bardzo bym chciała wyleczyć odleżynę przed zimą... bo na mrozie znów się pogorszy, a przecież nie będę jej cały czas w domu trzymać:shake: (do wiosny zostałyby pewnie gołe, nadgryzione cegły:evil_lol: ) :Rose: :Rose: :Rose:
  11. Oj, raczej od 12...:evil_lol: szukaj mnie po kaszlu i charczeniu...
  12. Nowa mama Wenulca kazała przekazać, że komp jej zdechł, więc zdjęcia będą pewnie w poniedziałek... palce nadal są przysmakiem:evil_lol: A z tymi klawiaturami, niegłupi pomysł... może jak kupimy hurtowo, będą jakieś rabaty?
  13. Rzetelny mikrops:evil_lol:
  14. [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9898/np5010013dm0.jpg[/IMG] Tylko sobie nie myśl, że masz lepszą furę!!!!:evil_lol: Cudne piesy kółkowe!!!! Tylko dlaczego nikt ich nie chce... opowiadam o nich gdzie się da, Aksa ich promuje, wszyscy podziwiają, a nikt nie pokocha...:shake:
  15. E, tam zaraz przyjedzie... a ja i bez przyjechania jużem zakochana:loveu:
  16. Moskva, przyjdź jutro na wystawę, chyba sobie dziś grypę doziębiła, będziem mogły wołać "podpis, albo plujemy grypą" :evil_lol:
  17. No byłyśmy na Rynku...:evil_lol: Aksa robiła furorę i pomagała w zbieraniu podpisów, no i efekty są!!! w postaci około 400 podpisów pod naszą petycją:p zebranych w trzy osoby... i psica była bardzo grzeczna. Moniu, nie zdziwię sie pewnie, ale żeby na poczcie nie zatrzymali przesyłki jako podejrzanej, bo nas jeszcze o terroryzm oskarżą....:evil_lol:
  18. Byłam na Rynku z dwiema dziewczynami:multi: i zebrałyśmy w sumie ok. 400 podpisów:eviltong: (no, one więcej ja mniej...) Jutro będę na wystawie, nie powinno być żadnych problemów ze zbieraniem podpisów, nawet ochrona wie, że my niegroźni:evil_lol: Aksa była z nami na Rynku i bardzo intensywnie pomagała w zbieraniu podpisów oczywiście!!!
  19. ulvhedinn

    Anglia

    A Wenulca widziałaś?
  20. ulvhedinn

    Anglia

    Sorry za offf... A może byś tak Marto do Aksy zajrzała, skoro na dogo żeś jest:mad: hmmm???
  21. Jak tylko ciocia Witchpati się nauczy wklejać:evil_lol: Na razie przysłała kilka: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7492/img0022rx7.jpg[/IMG][/URL] Schowam sie w kąciku, ta ciocia czymś na mnie błyska... [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/3875/img0023hx7.jpg[/IMG][/URL] A ile mam poduszek!!! [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/4493/img0025yc4.jpg[/IMG][/URL] Razem będziemy szczęśliwi... [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2922/img0028vn6.jpg[/IMG][/URL] Jeża trzeba oszczekać!! nawet gumowego... [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/5179/img0031vs3.jpg[/IMG][/URL] Ten z tyłu, co mi się przygląda to Szogun, mój nowy kot. [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/2586/img0033nq0.jpg[/IMG][/URL] Smaczne palce! a skarpetki- mniam, mniam...:evil_lol:
  22. Kto wie co słychać u Oskarka? Niepokoi mnie ta cisza:shake:
  23. Jeszcze nie jest dobrze, ale widzieć widzi... jeśli nie będzie szybko poprawy, to małą czeka konsultacja u okulisty...
  24. Aksula obrażona śpi w kąciku, zabrali jej siostrzyczkę:-( A co najlepsze chwilami rusza tylną łapą (coś jej się śni...) a przed chwilą machnęła ogonem:crazyeye: może to tylko miejscowe, nie śmiem mieć nadziei, ale... W przyszłym tygodniu jak wyzdrowieję, zrobimy wreszcie tą mielografię... no i wtedy będzie wiadomo:nerwy: czy jest jakakolwiek nadzieja na poprawę... Wiecie Aks uwielbia leniuchować wciśnięta w jakiś kąt, co wygląda jakby było jej meganiewygodnie:evil_lol: albo jakby planowała skręcenie sobie karku:evil_lol:
  25. Ciotka, nie przekarmiaj dziecięcia, bo będą nie trzy kupki, a .... Zdjęcia poprosimy- jak nie umiesz wkleic, to wyslij na maila:multi: Biedna Aksica obadała dokładnie wszystkie kąty (nawet zaglądała pod wannę) i po raz kolejny stwierdziła, że siostrzyczka zniknęła:-( więc leży teraz obrażona w kąciku.:-( Chyba będziemy musiały sie spotykać, żeby dziewczyny mogły się pobawić:evil_lol:
×
×
  • Create New...