Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. Ale jedno mu trzeba przyznać: jest wyraźnie hetero:evil_lol: za to chyba ma kłopot z określeniem gatunku... no fakt, preferuje suczki, ale kotka też go mocno pociągała, a i czasem na dziewczyny ludzkie sie ogląda:evil_lol: a ja mu mówię i mówię: ty sie chłopie zamień wreszcie w tego księcia, to pogadamy:evil_lol: Aksula jakaś grzeczna... dorasta panna, czy co? Co prawda załatwiła drugą książkę (zaczęłam zamykać klapę od sedesu) i wywlokła śmieci... ale to nic:cool1: No dobra- mało sie nie zabiłam na tej piekielnej piłce od Ani-Soni, wiecie wrażenie piorunujące... Idę przez ciemny przedpokój, cicho, bo współlokatorka śpi ( 5 rano) i nagle coś mam pod nogą i taki straszliwyyy piiisk!!!!! Oczywiście wywinełam orła, a potem musiałam powalczyć z Aksą, która ratowała piłeczkę (oczywiście piszcząc niemiłosiernie)... :diabloti:
  2. No to macie dobre wieści: Mila czuje się dobrze, ma dobry humor. Wet mówi zresztą, że na jajnikach miała rzeczywiście paskudne guzy i że to mogło jej dokuczac i bolec... Stąd poprawa samopoczucia jest tak wyraźna :p
  3. [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img274.imageshack.us/img274/7708/image001ia7.jpg[/IMG][/URL] ...wstydzę się... [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3826/nakrzelesw3.jpg[/IMG][/URL] ...chrrrr... [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://img201.imageshack.us/"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5548/wtoalecieqh2.jpg[/IMG][/URL] ...skupienie... Jak widać trochę mi się psy uczłowieczyły...
  4. W ogóle teraz na dogo same jakieś hardcory...
  5. Wstyd żyć w kraju, w którym: -umarza się postępowanie w sprawie bezzasadnego uspienia 500 psów w schronisku -sędzia potrafi się wypowiedzieć "w okresie przedświątecznym karp nie jest zwierzęciem" -zabija się krowy w wysokiej ciąży (8m-c) bo więcej ważą -pies może zostać wyrzucony 7 razy przez okno z drugiego piętra -(....) [B]BO TO[/B] [B][COLOR=red]TYLKO[/COLOR][/B] [B]PIES/KOT/KOŃ/ŚWINIA....[/B]
  6. ech Aksa się chyba nie obrazi... Latający pies: [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7471/dsc08610ze1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4485/dsc08613an7.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Ania-Sonia']Spryciulek! :evil_lol: Ale co to dla niego, jak na samochodzie nawet koopę zrobił :lol!: :turn-l: Czy to Pao jest na Twoim avatarku???[/quote] Dokładnie tak, to właśnie wstrętny, okropny, nieznośny, złośliwy, podstępny, przebiegły... i absolutnie ukochany Pałek:loveu:
  8. A jeszcze mu ukochaną kobitę Milenę (on gustuje w dużych pannach) podstępnie załatwiła na amen...:evil_lol: jaka ta ciotka niedobra, nie? a potem sie dziwić, że biedny zdesperowany pies odpowiada na zaloty kotki:evil_lol:
  9. Mogę ci powstawiać, tylko nie wiem jakie chcesz?:diabloti:
  10. KrAksa własnie dostała cieczkę:roll: rany kota... muszę za kilka dni wyekspediować Pałka do cioci na "tymczas", jak się już będzie bardzo interesował panną... Swoja drogą- zauważyłam, że Pao mieszkając z sukami, nie skacze tak idiotycznie na dziewczyny od początku cieczki, tylko bardziej ich pilnuje i wyraźnie czeka na odpowiednią porę... No to się niestety nie doczeka, nie ma tak dobrze!!!!:diabloti:
  11. Mila ze względu na rozmiary i siłę jest zdecydowanie najwyżej w hierarchii psiej- pozycja druga po pani daje przywileje... wystarczy ciche mrukniecie, żeby Aksa natychmiast sie uspokoiła:evil_lol: Misiasta ma sie nieżle, tylko dzisiaj pojawiło się niewielkie plamienie z pochwy:roll: nie wiem czy sie bardzo martwić czy nie... Apetyt ma, gorączki zero, łazi chetnie... no nic jakby do jutra nie przeszło albo sie nasiliło to popędzimy do weta.
  12. Jaki piękny krecik... malutki taki- na kanapę idealny i na poduszkę, a nie do budy:shake:
  13. To chyba się musimy przekwaterować na wieś i założyc to Koło Gospodyń Wiejskich koniecznie!!!! Albo załozymy wspólnote Amazonek z facetami w roli hmmmm "niższej płci" i oni bedą musieli sprzątać i prasowac co? i podawać do stołu... taka zemsta za ostatnie 1000 lat i za Arabów...:evil_lol:
  14. No prosze proszę... tylko weźcie pod uwagę, że jeśli chodzi o ilość psów to ogranicza mnie głównie przestrzeń... jak się dorwę do powiedzmy domu z ogrodem, to...:evil_lol: Neris 17+3=20... +kot+królik i co tam jeszcze ??
  15. Moja Kora ['] podnosiła łapę ale nie tak wysoko jak pies... Za to kiedy się spotkały Dianą, taka jej przyjaciółkorywalka potrafiły przez kilka minut robic "taniec sikany" tzn jedna pokropiła, druga podeszła powąchała pokropiła,obrót, pierwsza podeszła powąchała pokropiła- tak kilkanaście razy... kręciły się przy tym w kólko... a potem szły sie bawić:roll: Ewidentnie po męsku siusia Kasia-Misia:evil_lol:
  16. [quote name='Kasia25']Raaany ulv, wyjdź za mnie!!!!!;) :evil_lol: Jeszcze, tylko napisz, że prasować potrafisz:diabloti: Ja też zaraz się kłade, jutro z rana mam gości (wprosili się cholera)[/quote] Umiem ale nie lubie.... Za to znam się na usterkach hydraulicznych i elektrycznych....
  17. Umiem paść i doić krowy.... i w ogóle takie różne "wsiowe" umiejętności posiadam:evil_lol: o palić w piecu umiem i piec chleb i rąbać drwa...
  18. Ja mam królika! Liczy się?;) Bo ani ja żona ani TZa chwilowo... mogę byc gospodyni... A rudzilec jest absolutnie przecuuuudoooownyyyyyy:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  19. A myslisz że nie próbuje... kombinuję jak koń pod górę i jeszcze mam nowe zmartwienie, popatrz: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32720[/URL] Ja sie zastrzelę...:-(
  20. To ja też zajrzę... hej Perełko, nie chowaj się tak!!!
  21. U mnie na razie d..., bo Aldona ma niestety pogrzeb w najbliższej rodzinie:-( :-( :-( więc nie może sie teraz zając psem... W dodatku mówisz, że bywala agresywna? to trochę komplikuje sprawę - dzieci... Nie wiem juz co mam zrobić....:placz:
  22. Ja jestem niestety za daleko...:shake: Kolejny raz propnuje, zeby spróbować pożyczyć klatke-łapke. może straż dla zwierząt użyczy? Nie wiem jakie macie z nimi układy, ale łapkę maja na pewno. Pomóżcie Agnieszce, żeby nie skończyło się łzawym tekstem na TM "białe cudo zamarzło, nie zdążyliśmy"...
  23. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Misiaczek czuje się wyraźnie lepiej, nie wzdycha w nocy... coś mi się wydaje, że mimo zapewnień poprzedniego weta, to ropomacicze musiało jej w jakiś sposób dokuczać- może ją bolało? bo teraz wyraźnie śpi spokojniej i w ogóle jest taka odprężona... Łóżeczko ma wyscielone mięciutko jak księżniczka:cool3: Apetyt ma świetny, wtrąbiła wczoraj cała kolację jak odkurzacz i jeszcze patrzyła żałośnie, czy pani nie da więcej:evil_lol:
×
×
  • Create New...