Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. :: FiGa ::

    Rzeszów

    A kurcze jedną z głównych atrakcji miał być własnie Fredek :mad: Do poniedziałku jeszcze 3 dni.. :cool3:
  2. Ja zauważylam że co chwile podpisik jest u Ciebie inny :cool3: To tak żeby monotonnie nie było?? :evil_lol:
  3. [quote name='Guffi']A kto to taki:diabloti: ?[/quote]Ja jak myślisz:razz:? [quote name='anka11']hejka :* jojciu ile Ty fotek dajesz :evil_lol::evil_lol: wszystkie sliczne :loveu::loveu: i jezolek:loveu::loveu:[/quote]Już nie bede :diabloti: W chwili obecnej sytuacja przedstawia sie tak: wszystkie fotki jakie miałam od [SIZE=3]dwóch tygodni[/SIZE] na zapasie sie skończyły, baterie wyładowane a do tego drugie zostały u kuzynki, jednym słowem - [COLOR=Red]fotek[/COLOR][COLOR=Blue]NIE[/COLOR][COLOR=Green]będzie[/COLOR] [no miało być jednym :evil_lol:]
  4. [quote name='Guffi']Masz rację:diabloti:[/quote]No to co się odzywasz co? :mad:
  5. Liczną masz klase :) A czy masz może nr tel do tego w-fisty?? :evil_lol:
  6. Goniu pyszczek do góry, robale się przegoni i Azulkowa znowu będzie zdrowa :calus: Jaka dzidzia :loveu:
  7. Łaaaa jakie poświęcenie dla nas :evil_lol:
  8. [quote name='fidelek2']Figulcowa i Kibuś jeszcze ino Czabutka brakuje ;)[/quote]Figulcowa pomiziała się z Czabutkiem i zaraz potem gruchała sobie z Kibisiem :razz: [quote name='fidelek2'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/24/775ecb273e353de1.jpg[/IMG][/URL] jaka wstydliwa panienka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/62/5fd2c0bc1cbc012f.jpg[/IMG][/URL] i jest Czabutek [/quote]Czabutek odkrył co się dzieje miesdzy Figową i Kibisiem i się zdenerwował :diabloti: [quote name='goldenka245']Ale tu mamy sliczności I w kropeczki hihi Pozdrawiamy[/quote]Dziękujemy za odiwedziny i pochwały :multi: [quote name='Guffi']Ja się nie mogę napatrzyć na te zdjecia ! Pieski to Ci chyba do nich pozują .[/quote]Nie pozują - fotograf dobry :evil_lol: [taa :lol:] [quote name='Samturia']boże jakie ty super foteczki robisz co masz za sprzęt? [/quote]:crazyeye: Jeden z najstarszych typóe Sony :diabloti: DSC-P41 - taki aparat 4 lata temu był kupiony :diabloti: [quote name='Marta_Ares'][IMG]http://images11.fotosik.pl/30/6e66a244e825166c.jpg[/IMG] hehe jaki morderca:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: (morderczyni)[/quote]Mordecra pluszaków - oooo taaaak :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']Dzień dobry Czabiowi chyba smakowała pożarta Figa ;-) [IMG]http://images4.fotosik.pl/300/2452ada4daee9512.jpg[/IMG] A ja na poduchach Kropki widze łatke! :loveu: [IMG]http://images12.fotosik.pl/24/775ecb273e353de1.jpg[/IMG][/quote]Gosia :multi::multi: :loveu::loveu::loveu: [quote name='Ewa&kumpel'] O mój boziu. Normalnie kilerka... :cool3::cool3::cool3:[/quote]:cool1::cool1:
  9. [quote name='Guffi']Nie ładnie to tak z pałką do koleżanki:diabloti: ![/quote]Dzieci i ryby głosu nie mają :diabloti:
  10. :: FiGa ::

    Rzeszów

    No to będzie ciekawie :diabloti: Jaka jest lista? Dużo ludków na tym spacerku będzie?? :)
  11. Oby tak już zostało ;) Tego Wam życze ;)
  12. [quote name='Moniś']a u mnie piękne słońce :loveu:[/quote]Oddawaj :mad: :mad:
  13. Cóż to za zieeew :evil_lol: A słoneczko jakie piękne mieliście :multi:
  14. Aaaa ... :multi: Azja zdrowiutka :multi:
  15. Oszzz powiem szczerze wystraszyłam się kiedy zobaczyłam fotki kociambra w klatce :crazyeye:
  16. :: FiGa ::

    Rzeszów

    [quote name='g_o_n_i_a']Oby :-( Postaramy sie pojawić, oczywiście z linka. :diabloti:[/quote] Ja też nie wiem czy kropke ze smyczy spuszczę, bo będę musiała się oprosić zanim wróci z powrotem do panci :mad:
  17. [quote name='Ewa&kumpel']Nooooooooooooo, większe najlepsze i to jeszcze bez kagańca. Kumpel ma w nosie co się stanie, a ja momentalnie dostaję dreszczy z przerażenia... :placz:[/quote] Łaciatka może miec jedynie problem gdy jakiś bydlak zbliży się do jej 4liter, a ona broni ich b zazdrośnie i sprzeczka gotowa :diabloti:
  18. Jak samopoczucie? :cool3: U nas deszcz :shake:
  19. [quote name='Korenia']Ja ferie skończyłam w miniony piątek :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja w następny piątek będę przezywac i liczyć ostatnie godziny wolności.. :placz: Ale do tego jeszcze tydzień hulanki i swawoli :diabloti: Jak sprawdzian z polskiego..??
  20. :: FiGa ::

    Rzeszów

    [quote name='g_o_n_i_a']:-o :-o :-o :-o To ja obowiązkowo musze na nim być, tylko, zeby Azulkowa do poniedzialku była w lepszej formie. :-([/quote]Bedzie, musi być :calus: Bez Was tego spacerku nie widzę :razz:
  21. Uwielbiam te jej dziwaczne minki :grin: Miłego spotkanka życzę ;)
  22. [quote name='_ChiQuiTa_']jakie ?:)(10 znakow)[/quote] Ale to nie techno - hoobastank, papa roach, BEP, Snoop Dogg ;) A żeby nie robić offa - Karola :mad:
  23. A ja 1 :-P Bo pączków nie lubię :-P Dzień dobry ;)
  24. Niebieska obróżka - piękna :cool3: I Mice do pyska w niej :evil_lol: Będzie szpanować na spacerach teraz że hej :evil_lol:
×
×
  • Create New...