-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)
:: FiGa :: replied to e.v.a's topic in Galeria
ALbo do Grodziska :diabloti: Ale i ja tak jak Vectra wolę coś co jest naprawdę dobre :-P Piwo ma obrzydliwy smak :-P -
[quote name='dbsst']dzis dwie dzieczynki doszły do wniosku ze słodki pies fajne ubranko ale lepsze było by RÓŻOWE :p[/quote]A no przecież. I oczojebna różowa kokarda na czubku :-P
-
O nieee... następna będzie zachwycać się teraz tym że jest sliczna :shake: [chyba wiadomo kto był pierwszy :-P] DObrze że samopoczucie Ci dopisuje :multi:
-
Jeansowe :-P Białe szybko Ci sie wybrudzą, a na 18-stkach różne rzeczy się dzieją :-P
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='Rinuś']no pracuje juz na siebie,mieszka u dziewczyny :D ja potrzebuje to kase pozyczy :cool3::cool3::lol::lol:chodzi ze mna na imprezy :eviltong::eviltong:czego chciec wiecej??:evil_lol::evil_lol::eviltong:[/quote] Dziewczyne ma to odpada :eviltong: -
Trzecia od końca - :mdleje: :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Robiłam kiedys takie napisy :diabloti: Powiem szczerze że juuż nie pamiętam jak :lol: Na jakiejś stronie chyba :cool3: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='Tina.Sara']Hmmm... :evil_lol: Masz dar jasnowidzenia? :diabloti:[/quote]Nie - doszłam do tego drogą dedukcji :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Miś :calus: ech, bojam sie o tą moją kropę. :( Ale będzie dobrze, MUSI BYĆ DOBRZE... :-)[/quote] WIerzymy że będzie dobrze więc musi być :multi: Ucałuj Azulke w nosek i przekaż że tu wszyscy życzą jej zdrówka ;) -
[quote name='_ChiQuiTa_']ja czekam na cynk :D i jestem gotowa do akcji :D[/quote]No to o 19 pod moim domem :diabloti: Tu omówimy szczegóły :)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='_ChiQuiTa_']właśnie przyszła moja mama... zawołac ci ją?:D[/quote] Dawaj, masz przewalone :diabloti: -
Świetne fotki :multi: Piękną mieliście pogode na spacer, u nas caaały dzień lało :shake:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='Rinuś']widze ze tutaj o braciach sire rozmawia :D to ja moge powiedziec ze moj brat jest najlepszy :cool3::cool3::cool3:[/quote]Taaa...?? A pod jakim względem?? :razz: Bo ja moge napisać że mój 11-letni brat jest... nie do polecenia :diabloti: Mały goopi, niewyrośnięty.. :razz: -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='Guffi']A lubi króliki, świnki morskie, żaby i ryby:diabloti: ?[/quote]Guffi żeby nie było -[U][SIZE=5] ja byłam pierwsza[/SIZE][/U] :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='KaRa_TC'][IMG]http://images14.fotosik.pl/62/1b834dba0b0a89e7.jpg[/IMG] ALe romantiko:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Cześc Kara ;) [quote name='_ChiQuiTa_']:x:x:x:x ([COLOR=Yellow][SIZE=1]prawda w oczy kole :D:D:D[COLOR=Black][SIZE=2])[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Kati'][B]Figa[/B], ja też się wystraszyłam, bo Rudy nauczył się otwierać drzwi do mnie do pokoju i cały czas musiałam go pilnować i co chwile wynosiłam kota na zewnątrz. W końcu kot wleciał do pokoju, ja za nim. Patrzę do góry za papugiem, a ptaszyska nie ma. Biedak chciał iść do klatki, ale nie trafił :evil_lol: i wyladował na podłodze. :crazyeye: Na szczęście Rudy małospstrzegawczy, nie zauważył ofiary , która była w zasięgu jego pazurków. :evil_lol:[/quote] O zgrozo :evil_lol: Rudy to rzeczywiście spryciaż skoro już drzwi nauczył się otwierać :-o, do klatki papugowi włazi :diabloti:.. Prosze wyczochrać Rudego małospostrzegawczego :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='_ChiQuiTa_']juz sie doczekac niemoge zeby chlapnąc sobie tego kielicha:D[/quote]Powiem Twoim rodzicom! :x -
Witamy bohaterską Ergę :multi: :mdleje: Świetne fotki :multi: [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8572/bibi151bc5.png[/IMG] Cóż za poza :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']No mówie Ci fajny jest :D[/quote]A lubi to to psy?? :diabloti: Nie wiem czy Gosia pozwoliłaby mi samca przygarnąć :lol: -
[quote name='Tina.Sara']nie prawda:diabloti: to "ide sobie" było to co mam do powiedzenia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]No i wszystko na mnie zwaliły :mad:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[quote name='Tina.Sara']Tyyy...bo znów stane sie agrasywna :mad: :cool3: [SIZE=6]Podjęłam decyzję!!![/SIZE] [SIZE=5]Sylwia!!!...[/SIZE] [SIZE=5].[/SIZE] [SIZE=5].[/SIZE] [SIZE=5].[/SIZE] [SIZE=5].[/SIZE] [SIZE=5].[/SIZE] [SIZE=5].[/SIZE] [SIZE=5].[/SIZE] [SIZE=5].[/SIZE] [SIZE=5].[/SIZE] [SIZE=5].[/SIZE] [SIZE=5].[/SIZE] [CENTER][SIZE=5]WYBACZAM CI! :razz: [/SIZE][/quote]:sweetCyb: :B-fly:Wiedziałam że tak będzie..:B-fly: [/CENTER] [CENTER]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER] -
Ja rzuciłam pomysł - Wy macie reszte :-P
-
Dogomaniacki spacerek był :multi: To w samą pore ten aparat kupiliście :cool3: Fotki oczywiście mile widziane :cool3:
-
[quote name='pidzej']Figa w drodze [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/figa1.jpg[/IMG][/quote]I oto cudny powód całego zamieszania :loveu: Byłam na poczcie, nie wiem w ile pieniązki dojdą, ale mam nadzieje że w ogóle dojdą ;)
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
[quote name='_ChiQuiTa_']Te ja Ci go moge dac na zawsze:D[/quote]Ciekawa propozycja :razz::razz::megagrin: