Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Dalmatynkaa']Ano, przy ONach, potwierdzam, ze pędziłam jak szalona, ale nie wiem czy bym Cię tak odrazu rozpoznała :evil_lol:[/quote]Aż tak się różniłam od tej ze zdjęć? :evil_lol:
  2. Świetne fotki :multi: 100 stronka :multi: :pepsi:
  3. Cześć ;) Świetne pozy Komka robiła na tych fotkach, ale najbadziej podoba mi się ta [quote][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7541/kom14au7.jpg[/IMG][/quote]Bravo :multi:
  4. :: FiGa ::

    Rzeszów

    Droga na Krosno jest z drugiej strony :evil_lol: Jak dojedziecie na stację PKS to... najlepiej kupcie mapę :diabloti: Ja mam zamiar ze stacji przyleźć tam na nogach :roll: Albo poprosić kierowcę żeby się zatrzymał gdzieś na przystanku po drodze, sie zobaczy :shake:
  5. [quote name='Dalmatynkaa']Gosiu nie mówiłaś :-( A ja to mam pecha :lol: Prawie wszyscy znajomi mnie widzieli, a ja nikogo. Tak mi się spieszyło, ze nawet Sylwie stojącą obok mnie minęłam :evil_lol:[/quote]Wtedy przy ONach? :diabloti: Leciałaś przed siebie nie rozglądając się na boki, nie dziwne że mnie nie zauważyłaś :diabloti: A ja poznałam od razu :cunao:
  6. :: FiGa ::

    Rzeszów

    [quote name='Dalmatynkaa']A nas raczej nie będzie :-([/quote]Martyna dlaczego? :-o Nugatika - którą drogą jedziesz do Rzeszowa? Tą z Jarosławia? Jesli tak to po prawej jest kościół a zaraz za nim skrzyżowanie i na nim skręcasz w prawo na ul. Cienistą :razz: I ziuuum na parking, cóż mądrzyć się teraz mogę - zobaczymy jak ja trafię w czwartek :roll:
  7. :: FiGa ::

    Rzeszów

    [quote name='Ewa_17'] [B]FiGa[/B] zawsze jest sens w p-rzybyciu na taki spacerek :razz:, moze Aza Figi nie zainteresowala ale tam bedzie duzo wiecej psow........moze jakis kawaler wpadnie jej w oko :evil_lol:[/quote]Jeśli siła wyższa pozwoli to pewnie sie zjawimy :diabloti: Pies w autobusie musi miec kaganiec? Bo jak pytałam jednego kierowcę to powiedział że tylko zaświadczenie o szczepieniu na wscieklizne :roll: Gdy zapytałam o kaganiec to powiedział że nieobowiązkowy :niewiem:
  8. [quote name='g_o_n_i_a']Zaraz postaram sie o fotki :-)[/quote] Więc? :mad:
  9. Dobranoc wszystkim :bye: Dobranoc Gosiu :calus: :buzi:
  10. Zabawa była wyśmienita widzę :evil_lol:
  11. Nie masz co nas przepraszać, pzecież tu chodzi o psa a on jest ważniejszy od dgm ;) Swietne fotki :)
  12. [quote name='clockwork']widziałam Cie samturia w sobote o 14.03 koło biedronki, z Łapką która skakała z radości bo niosła patyczka... głupolek ;)[/quote]Ojjjj, ja bym zacharatała że się nie odezwała :mad::mad: Bry ;)
  13. Naobiecywała Tinkowych fotek i zwiała :mad: Ale dalmaśki cudne :multi:
  14. A jak nowy kolega się wabi?? :cool3: Aresik i tak jest przy nim piękniejszy :shake: Choć kocham kropki to kundelki jeszcze bardziej :cool3: Buziak w nochal dla przystojniaka :razz:
  15. Łaaaaa Dickens :loveu: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2899/ssfer3.jpg[/IMG] Jak ja Cie kocham piesku :loveu: Za te Twoje ciałko :loveu: :razz:
  16. [quote name='g_o_n_i_a']Przepraszam :shake: :p[/quote]I żeby mi się to więcej nie powtórzyło :mad: Może być Sylwuś, Sylwiunta, Syla, Sylek, Sylwik, Sylweusz, Sylwinka.. [SIZE=3]tylko nie[/SIZE] Sylwunia :biggrina:
  17. [quote name='Ewa&kumpel']Następna właścicielka czarnej suni, która chce mi zabrac mojego pieska...:angryy: Nie dam... O ludzie, co za sępy...? ;););)[/quote]Ja Ci mówię, one chcą założyc pseudohodowle i brakuje im czarnego samca, nie dawaj! :mad:
  18. [quote name='Ewa&Kumpel'] Chyba mi się w oczach dwoi. Jeden pies, który stoi przy lustrze. I się odbija. Ale fotkoof, nie nadążam oglądac tak szybko ich przybywa... :cool1:[/QUOTe] ta jedna fotka własnie tak dziwnie wyszła :evil_lol:
  19. Cześć :multi: [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_2868.jpg[/IMG] Ta fotka jest świetna, rzeczywiście wygląda jakby się nad czymś zastanawiał :razz: Co do charakterku - ojj cos o tym wiem ;)
  20. [quote name='g_o_n_i_a']Azulka brudny pasztecik i Figutek drobniutki czyscioszek... [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/ecbaefd8d5a5c5e6.jpg[/IMG][/quote]Figowa wygląda na tym zdjęciu jak wrak psa :crazyeye: [quote name='g_o_n_i_a'] O! Latajaca smycz. :evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/3997ee67049a22c0.jpg[/IMG][/quote]Zaczarowana :multi: [quote name='g_o_n_i_a'] Sylwunia :klacz: piękne zdjęcia![/quote]Tylko nie "Sylwunia" :oops:
  21. [quote name='g_o_n_i_a']:o Azulkowa publikowana w takiej pozycji. :placz: [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/c91c10e78077b8df.jpg[/IMG] I Ty mi mowisz, ze Ci fotki nie wyszly? :mad:[/quote]Bo nie wyszły :placz: Jakośc beznadziejna :mad: Azulkowa sobie siedzi :evil_lol: Nie widzisz? :evil_lol:
  22. Czekamy na fotki :multi: :calus: :calus: :calus:
  23. :: FiGa ::

    Rzeszów

    JEŚLI uda mi się znaleźc autobus do Rzeszowa i WPUSZCZĄ mnie z tym postrzeleńcem to przybędę ;) Ale sama sie zastanawiam czy w ogóle to ma sens, Gosia widziała jak krowa się stresowała dziś, miała Aze w głębokim poważaniu, jak wracałyśmy to wykręcała mi ręce ciągnąc jak parowóz :roll: Do tego od środy ma być ochłodzenie :razz: A dzis łaciata telepała się jak galareta :shake:
  24. [IMG]http://images20.fotosik.pl/68/cae13af76d225f4b.jpg[/IMG] [COLOR=Navy][U][B]THE END :-P[/B][/U][/COLOR] Nareszcie mogę poodwiedzac Wasze galerie :)
×
×
  • Create New...