Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Samturia']ja chce naleśnikaaaaaaa[/quote] [SIZE=3]ZBOCZONA! :crazyeye: [/SIZE]
  2. Oto zdjęcie tego psiaka [IMG]http://images11.fotosik.pl/56/13f7743a21de8aeb.jpg[/IMG] Jak pójdziemy jeszcze np dzis i go spotkamy to zrobie zdjęcie jak się czai za kępka trawy czy za jakimś słupkiem ;)
  3. [quote name='dbsst']czesc ;) to kiedy te kopfoty :cool1: daj nalesnika daj daj daj :roll: :p[/quote]A nalesnikiem to byś nie chciała? :razz: [quote name='Yakubbo']Bry dzien ;] :D Ale naklachane bylo 10 stron do tylu :P Hehe[/quote]A wydaje Ci się :eviltong: [quote name='haska_12']Dzyn dobry :evil_lol:[/quote]Bryyy :p [quote name='Atena'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/24/775ecb273e353de1.jpg[/IMG][/URL] OMG:crazyeye: :evil_lol: PS: Znowu przestawili mi emoty:mad:[/quote]Mi cały czas przestawiają :shake: Nie wiem od czego to zależy :eviltong: [quote name='Rinuś']wolisz isc jesc niz nam pokazac psiaka??:mad::mad::mad::mad:[/quote]Hmmm.... [SIZE=6]TAK[/SIZE] :diabloti:
  4. [quote name='Guffi']Ja mogę:diabloti:[/quote]Tak tak, wiem że [SIZE=5]TY możesz[/SIZE] :diabloti: Kochani fotki później bo teraz idę na nalesniki :loveu::loveu::loveu:
  5. Cześć ;) Ta mi się podoba [IMG]http://images20.fotosik.pl/56/2c72c13168c367d7.jpg[/IMG] Łapa mały zdobywca ;) A ja nie mam problemów z panami władzami bo mieszkam [B]na wsi[/B], psy latają sobie jak chcą i gdzie chcą, podobnie jest z załatwianiem się..
  6. [quote name='Dalmatynkaa']Zaręczam Ci, że będzie Ci się chciało, oj będzie :mad:[/quote]Taaa..? A mogę coś od Ciebie wzamian?? :evilbat: [quote name='Samturia']a ja poprosze o wizyte u mnie w galerii bo nowe foty sóm[/quote]Już lecę :razz: [quote name='Rinuś']nie ma takiej opcji ze Ci sie ine chce:mad::mad::mad:[/quote]Z pałą? Z pałą na mnie? :mad::mad::mad: [SIZE=4]Nie bijcie... nie bijcie...[/SIZE] :placz:
  7. Bry :p [quote name='fidelek2']cześć Sylwia i piesy :multi::multi:[/quote]Cześc Kasiu :multi: [quote name='Pianka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/24/775ecb273e353de1.jpg[/IMG][/URL] Jakie przerażenie:evil_lol:[/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Rinuś']hehe niezly ten pies:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]Mam jego fotki wiec jak będzie mi sie chciało je zgrać z aparatu i pomniejszyc to dam :razz::razz:
  8. [quote name='g_o_n_i_a']O Boże! Ile nagadane! :o :mad:[/quote]Co?:crazyeye: Gdzie? :-o [quote name='Samturia']opowiedz o tym piesku :D[/quote]Wyżej :diabloti: [quote name='dbsst']czesc MILCZU :cool1:[/quote]Cześc debegaduło :razz:
  9. [quote name='fidelek2']:crazyeye: a to co za historia....Wy to macie przygody ;)[/quote] Bo jest taki psiak który kiedy się zbliżamy :diabloti: momentalnie paszczy się do ziemi i udaje że go nie ma:p, traf chciał że zobaczył nas stojąc na środku ulicy więc bachnął się tam i przyczajony jak kot pogapiał na nas. A że ja ślepa a do tego było ciemno, jak poznałam co to za psiak i GDZIE leży to jasne że pomyślałam o jednym - wpadł pod samochód. Zerwałam się, lece do niego a ten nagle bach!, wstaje, ja błysnęłam inteligencją i do Jadzika "ty patrz zmartwychwstał", a ta w brecht że to przecież jego nie pierwszy i nie ostatni taki jego wygłup :p Ale powiem szczerze się wystrachałam bo psiak z niego fajny :p
  10. [CENTER][SIZE=7]100 lat 100 lat :multi::multi::multi: ! ! ! ! :cunao:[/SIZE][SIZE=7]:cunao:[/SIZE][SIZE=7]:cunao:[/SIZE] [SIZE=7]:laola: :pepsi: :pepsi: :pepsi: [/SIZE][/CENTER]
  11. :: FiGa ::

    Rzeszów

    Ja jestem jak najbardziej za by przenieś go na np srodę, Martyna, Ewa i Azulka musza się wykurować, a ja nie wiem czy rodziciel puści mnie dwa dni pod rząd do Rzeszowa :shake:
  12. Edytko a Ty masz zamiar zostawić sobie taki podpis juz na zawsze? :evil_lol:
  13. Zjemcie :multi: A na nim mój faworyt - Dickens :loveu:
  14. To wszystko zawsze wie w którym momencie nawalić :mad:
  15. Amy komicznie wygląda z tym krzywym noskiem :cool3: Super fotki :)
  16. To ja bede orginalna i napiszę że czekam na fotki :evil_lol: Swoją drogą - chyba nie masz za łe że tak offujemy w Łapkowej galerii :lol:
  17. [quote name='fidelek2'][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5647/tn1010113zx5.jpg[/IMG][/QUOTE]Dwa słoneczka :loveu:
  18. 3 lutego to i ja miałam śnieg :evil_lol: Ale teraz jak byłam na spacerku to mróz -3 :roll:
  19. Przylazłam pochwalić nowy av i podpis :cool3: Super :cool3:
  20. Bryy Kasiu :multi: Widzę że jakies foteczki tu dziewczyny cytowały :cool3: Zaraz lecę obejrzeć tylko chciałam napisać - skąd masz taki smerfny komplet?? Av i podpis? Normalnie jak zobaczyłam posta Twojego autorstwa w Figulcowej galerii to aż zawiało wiosną :multi:
  21. Jaguniu jesteśmy i caały czas trzymamy kciuki :kciuki:
  22. [quote name='anka11']ja juz ide za chwilke wiec papapap :*:* i milej nocki :D[/quote]Branocka :calus: [quote name='fidelek2']nie było mnie tylko kilka godzin a do nadrobienia aż kilka stron :p ach, Wy gaduły jedne :p:p[/quote]To one! Nie ja :diabloti: [quote name='fidelek2']a będą zdjecia ze spacerku??? ;)[/quote]Raczej nie :diabloti: Zrobiłam może ze 5 fotek, na których jest obcięty łeb Czabka i pies który symulował swoją śmierć na środku ulicy.. ja naprawdę byłam przerażona :-o [quote name='bonita'][B][I]Hejka piękna i mądra Figo :):evil_lol:[/I][/B][/quote]Piękna rozumiem:diabloti:, ale że mądra? :crazyeye: Bry wieczór :multi:
  23. :: FiGa ::

    Rzeszów

    Ewo w takim razie zdrowiej nam szybko bo musicie na spacerku być ;) Napiszcie mi jeszcze gdzie jest punkt spotkania, bo ja pierwszy raz na spacerku będę :) Jeśli bedę... ;)
  24. [quote name='evaxon']czesc czołem kluski z rosołem co ciekawego u kropkowca:cool3:[/quote] Nic ciekawego, stara bieda :diabloti: Za chwilke idziemy na spacera z Czabutakiem :multi: Byłam tez dizś u Miśka.. katastrofa :lol: Ale przynajmniej nie śmierdzi :-o Teraz już tylko czesanko, czesanko i jeszcze raz czesanko... I częste spacerki ;)
×
×
  • Create New...