Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='g_o_n_i_a']Bry Buraczku :multi: Jaka ona jest śliczna... :loveu: Azulkowa wpadnie w kompleksy jak ją jutro zobaczy. :cool3:[/quote]Padnie to szybciej ze smiechu że jej kropkowana koleżanka to taki brudas :razz: Bo sama widzisz ze zdjecia że czyściochem to ona nie jest :diabloti:
  2. [quote name='Chefrenek'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18327&page=212&highlight=Safi"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/8057/banersafi1ahc3.jpg[/IMG][/URL][/quote] :-o:-o Świetne :razz::razz:
  3. [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/8097/s5000468qu8.jpg[/IMG] Jęzor jak żyrafa - 0,5 metrowy :evil_lol: Uwielbiam ozorkowe fotki :multi:
  4. Cześć gaduły :evil_lol: Pysiu musze powiedzieć Ci coś - jesteś sliczna :evilbat: Pewnie sie zdziwiłaś :evil_lol:
  5. Nie próżnowałaś wiidzę :evil_lol: Świetnie że się szyscy super bawili :multi:
  6. Juz nawet przestałam zwracać uwagę na to Sandra :-P Justys pracowity miałaś dzień :razz:
  7. Siema faflunie :multi: Swietne fotki, ale walki psów są zakazane, mam na Ciebie poskarżyć? :razz:
  8. No to rozgryzaj :) Bo tu spora grupka fanek Logana się uzbierała :cool3:
  9. Figowa tez jest wsiowym burkiem a jednak przywiązana na podwórku nie stoi :razz: No ale z tego co piszesz to nie jest tak źle ;) W mojej miejscowości 3 rodziny trzymają psa w domu i karmią normalnie, reszta albo puszcza psy samopas albo przywiązuje do krótkiwgo łańcucha i karmi ziemniakami :roll:
  10. [quote name='dbsst']jak wcelujesz w paszcze to kce i naleśnikiem a z czym :razz: :sabber:[/quote] Z dzemikiem truskawkowym :razz:
  11. [quote name='anka11']no mowie ze u mnie tyz :) takie bylo.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/47d33536ff92f4c4.jpg[/IMG][/URL] ani jednej chmurki :D:D ciagle tak samo ;) wszedzie niebiesko, niebiesko i jeszcze raz niebiesko xD[/quote]CHmurki dojdą, nie martw się :diabloti: [quote name='leemonca']a my nawet tych chmurek nie mamy :evil_lol:[/quote]A bo Wy na karaibach mieszkacie wiec nic dziwnego :eviltong: [quote name='Paulina_mickey']u nie tez jest a raczej było tak ładnie tylko mroźno:eviltong: a fotki sliczne:loveu:[/quote]Mroźno - tu się zgodzę :lol: Wyszłam na chwilkę w samej bluzie i zaraz zmykałam do domu :lol: [quote name='anka11']hehehe :D:D ale w ogole jest swietna pogoda :p[/quote]Tylko żeby cieplej było :p
  12. [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/dac72d36bed57564.jpg[/IMG] Mięsnie widzę, mięśnie :loveu: Latająca Tigerka :multi:
  13. [QUOTE]księżycowo-biało-antyczne..[/QUOTE]Ciekawie sie zapowiada :razz: Cześc ;)
  14. Cześć ;) Świetne fotki, widzę że nie tylko u nas dziś pogoda dopisywała :cool3: Ja też widziałam kiedyś pipeta z właścicielem który fuczał [właściciel :diabloti:] na każdego psa który próbował się zbliżyć :shake:
  15. Super że wpadłas się pożegnać :multi: Banner swietny - w końcu Twojej roboty :cool3: Udanych ferii, wróćcie wypoczete i gotowe do nadrabiania zaległości na dogo z całego tygodnia :evilbat: Bedziemy czekać ;)
  16. Świetne fotki ;) Uwielbiam borderki :multi: I oczywiście życzę by Mike tylna łapka juz nie bolała i byście wystąpiły w tych zawodach, no i pierwszego miejsca przy okazji :cool3: Bo tu cioteczki z dgm bedą kibicować ;)
  17. Cześc Lopie :-P Pisz co tam u was ;)
  18. Jakie piekne fotki :crazyeye: I kropelka :mdleje: Uwielbiam coś takiego :multi: Harek na pierwszym zdjęciu wygląda świetnie :loveu:
  19. [quote name='anka11']hejcia :) superowe fotki :loveu::loveu:ale u mnie bylo lepsze niebo :p zzero chmurki zadnej nic :D:D tylko piekne niebieskie niebo :loveu::loveu:[/quote] Z chmurkami ładniejsze :eviltong:
  20. [quote name='fidelek2']a to to jest jakis bezdomny piesek, że sie tak czai i boi czy co??? ;)[/quote]Nie jest bezdomny, ale zawsze sie tak czaił :niewiem: [quote name='Yakubbo'][IMG]http://images20.fotosik.pl/57/6ec8b4b8adba7758.jpg[/IMG] Ale dama :)[/quote]Wzrok psychopaty... a niech będzie że dama :evilbat:
  21. Takie mamy dziś od rana niebo :multi: [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/709383df69ed912c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/6d277c754c1d06fe.jpg[/IMG] Za moim domem - miasto - centrum handlowe, basen, kort tenisowy :lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/3e09c428647ba034.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/61739b3f0cfc8b94.jpg[/IMG]
  22. Co się buraku patrzysz? [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/2b2a0c2abb4e760b.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/56/de4731e200800c2b.jpg[/IMG]
  23. Figowa [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/f0a6c285acdc5830.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/6ec8b4b8adba7758.jpg[/IMG]
  24. Jeszcze 2 dni... o tej porze będziemy juz wiedzieć jak poszło...
  25. Zobaczcie kto tam czai się zza kwiatka :evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/57/934f14aeec4d3645.jpg[/IMG] Widzicie w jakim stanie jest ten kwiatek? Zgdanijcie czyj ogon go do tego doprowadził :shake:
×
×
  • Create New...