Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Tina.Sara']PAWIANIE :diabloti: ide sobie! :roll:[/quote] Ha! WYdało się! To przez Edyte poszła :diabloti:
  2. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=DeepSkyBlue]I misio... [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.twojekwiaty.pl/photo/848.jpg[/IMG] [SIZE=7][COLOR=DeepSkyBlue] Prosimy - wybacz... [/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=7][COLOR=White][SIZE=1][może być?? :evil_lol:][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [/CENTER]
  3. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=Red]W[/COLOR] [COLOR=Green]Y[/COLOR] [COLOR=RoyalBlue]B[/COLOR] [COLOR=Red]A[/COLOR] [COLOR=SeaGreen]C[/COLOR] [COLOR=RoyalBlue]Z[/COLOR] [COLOR=Red]![/COLOR] [COLOR=RoyalBlue]![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=RoyalBlue] :placz::placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=RoyalBlue] [IMG]http://www.twojekwiaty.pl/photo/784.jpg[/IMG] Bukiet słoneczników... pięknych jak Ty...! [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  4. [quote name='_ChiQuiTa_'][SIZE=5][I][B]Sylwia wygoniłaś Karolcie :x :x :x i teraz płacze i niechce wrócić... :mad: masz to teraz jakoś odkręcić... albo sie policzymy na PW zeby nikt nie widział jak giniesz :x :x :x :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/SIZE][/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  5. [quote name='Rinuś']ale sliczne foteczki :) u nas tez dzisiaj byla sliczna pogoda :multi::multi::multi: yyy chyba cos mi sie pomylilo... hihi ja to jestem dobra ;P[/quote]Nooo taaaak na tym koncercie było supeeeer :evil_lol: [quote name='Kamcia_14'][IMG]http://3dtextmaker.com/queue/Witajcie__23618.gif[/IMG][/quote]Łaaaaaa :multi: Hej :cool3:
  6. [quote name='Tina.Sara']Twórcze, twórcze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: A tak poza tym to cześć :cool3:[/quote]Cześć ;) [quote name='_ChiQuiTa_']prawda ze ja m am zawsze racje :razz::razz:[/quote]Ależ oczywiiiiście... [SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]że nie[/COLOR][/SIZE] :razz:
  7. [quote name='Tina.Sara'] Jak miło... Fotki? no jasne...!!! ŻE NIE!!!!! :evil_lol:[/quote] No to po coś tu przyłaziła? :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='_ChiQuiTa_']aaa n o to w takim razie sie nie dziwie że sama do wszystkiego dochodzisz. Moj brat robi stronki ludziom na zamówienia wiec cos tam umie :)[/quote] Porzycz mi brata na tydzień :razz: Chciałabym miec takiego brata :p
  9. [quote name='Tina.Sara'][IMG]http://images14.fotosik.pl/62/1b834dba0b0a89e7.jpg[/IMG] oooo... :cool3:[/quote]No - ooooo... :razz: Twórcze :evil_lol:
  10. [quote name='anka11']hyhy :D:D ja mam zawsze wsadzna do pradu i sie laduje non stop albo jedna albo druga para bateriii xD[/quote]tak sie składa że druga para jest u kuzynki, a pierwsza para robiłam wczoraj zdjęcia, ale teraz wysiadły i ani nie mogę wrzucić zdjęć ani dać nowych :diabloti: [quote name='_ChiQuiTa_']O widzisz Sylwia... bierz przykład z koleżanki Ani :diabloti:[/quote]Co to nie powiesz :eviltong:
  11. To kiedy? :cool3:
  12. [quote name='_ChiQuiTa_']Te uważaj z Tą piłą bo sobie krzywde zrobisz :D:diabloti:[/quote]Szybciej [SIZE=5]komuś[/SIZE] :diabloti:
  13. łaaaa :multi: Karolina żyje :multi: Masz fotki?? :evil_lol:
  14. Juz jestem ciekawa co bedzie za kolejne 3 dni :cool3:
  15. Ja próbowałam conieco ale goopek jestem jeśłi chodzi o takie sprawy więc dałam sobie spokój ;)
  16. [quote name='anka11']o super :D:D to czekamy na aparat i na nowe fotki :diabloti: wszyscy kupuja ostatnio nowe aparaty :razz::razz:[/quote]Ja nie kupuje, kasy nie mam... :shake: A co uzbieram kilka stówek to mi ktoś wysyła wątek jakiejś bidoty na pw, łapie za serducho i kasa ucieka :shake: Kto idzie ze mną obrabować bank??
  17. [quote name='_ChiQuiTa_']to szuuuuuuuuuukaj ale już !!!! ino hyżo :p:p[/quote] Ale zanim się naładują... :p
  18. [quote name='anka11']a nie masz ladowary? :diabloti:[/quote]Gdzies tam leeeeży :siara:
  19. [quote name='_ChiQuiTa_']Czeeeść :buzi: [IMG]http://images14.fotosik.pl/62/1b834dba0b0a89e7.jpg[/IMG] tożto miłość :loveu:[/quote] Cóz z tego że miłość jesli nieodwzajemniona? Figowa kocha się w Czabutku, przy nim ona wariuje a Kibiś siedzi niedocenione z boku i zerka :p
  20. [quote name='Guffi']Hm...:hmmmm: szczerze mówiąc to nie mam zielonego pojęcia:diabloti:.[/quote]A mi wyleciało z głowy jak ta łajza miała na imię... S.. Sandra.. Samuela...?? :niewiem: [quote name='anka11']hyhyhy :D:D no :) mi sie zawsze zdaje ze mam tyle fotek i bede je dawac przez miesiac a tu w jeden dzien dam wszystkie i koniec :D:D :diabloti: trzeba robic nowe xD[/quote]A komu się chce? :diabloti: I baterie sie rozładowały :siara:
  21. [quote name='Guffi']No to trzeba było od razu tak mówić:evil_lol:![/quote] Nie lubie sie tym chwalić :placz:
  22. Owszem piękny ;) ale ja kocham się w dużych rasach, chętnie pooglądałabym kilka fotek weimara, wiesz może czy da się z tym coś zrobić?? :cool3:
  23. [quote name='_ChiQuiTa_'] [B]Sylwia [/B]zaraz pujde na Ciebie naskarżyć :P[/quote] Tylko spróbuj!:chainsaw:
  24. [quote name='Marta_Ares']oj przykro mi ale ni mam:eviltong: :evil_lol: :evil_lol: ale on juz ma zone i synka:eviltong:[/quote]:placz::placz::placz::placz: Ja wam dam zboczeńcu :x Zazdrosne jesteście i tyle :eviltong:
  25. [quote name='Guffi']No i znowu z pałką:niewiem: , a później jest na mnie:bigcry: .[/quote]A czy to moja wina że urodziłam się z ADHD? :oops: Kasiu gdzie się podziewujesz?? :razz:
×
×
  • Create New...