Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. lemonko nie jest tak źle :multi: Hakerek to straszny samolub, nie chciał pobawić się z cioteczką patyczkiem :evil_lol:
  2. I jak podobał się film? :razz:
  3. AAA teraz kojarzę :razz: Mój tata z bratem go oglądają :cool3: Czy u Was też jest taka przepiękna pogoda? :loveu:
  4. Sylwucha? :mad:
  5. Witaj o jedna z największych gaduł na dgm :razz: Dawno mnie tu u Was kobity nie było, aż wstyd się przyznawać :siara: A jak zobaczyłam że mam ponad 50 stron do nadrobienia to nogi sie pode mną ugięły, postanowiłam że nie będę czytać tego wszystkiego, popadłabym w depresje :evil_lol: Tak więc zabrałam się za ostatnie 10 stron :lol: Poczytałam o odciskach, sernikach, przemeblowywaniu ogrodu przez zmorszelmy, pooglądałam zdjęcia :loveu: [u nas dziś lało :mad:]... ufff :p [SIZE=1][COLOR=MediumTurquoise]arystokratka to niezła sztuka, na dgm udzielała się kilka dni i zdąrzyła zarobić bana na tydzień :cool3: spam to jej drugie imię :lol: [/COLOR][/SIZE]
  6. Skąd wezmiemy bilety? :placz: Ewentualnie jeszcze możemy upchnąć Masterka, Violkę :loveu:, Gracię, Piaskową... :razz:
  7. Psiak ma niesamowite szczęście :multi: gemsi jesteście wspaniali że daliście mu szansę, takich ludzi to ze świecą szukać :multi: Życzymy psiakowi szybkiego powrotu do pożądanej wagi :razz: bo wraz z tym stanie się naprawdę piękny i o domek nie będzie juz tak trudno :)
  8. [quote name='leemonca'] nakręciłam dwa filmiki i nie mogę ich wrzucić na serwer, bo są za ciężkie (dużo za ciężkie! a krótkie!):placz:, czy ktoś mi może podpowiedzieć jak można je odchudzić :cool1:???[/quote]Nigdzie po drodze nie spotkałam odpowiedzi na o pytanie więc ja coś zaproponuję. Masz może na komputerze program Windows Movie Maker? Można w nim edytować filmy i np zapisać w mniejszym rozmiarze :razz: Filmika z Hakerkiem b chętnie obejrzę :loveu: [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/9178/obraz611df9.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Na bieżąco z Wasza galerią nie jestem bo gadacie że hej :diabloti: ale zdjęcia staram isę oglądać i zauważyłam że to nie pierwszy pies któremu Hakerek się spodobał, jest dla psiakow bardzo atrakcyjny no no :cool3:
  9. Jaki superaśny pysio :loveu: Piękna fotka :klacz: Zdrówka psicy życzymy :kciuki:
  10. No i gdzie żeś polazła :mad:
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Ech... Zgubilo mi sie gdzies... :([/quote] To go poszukajmy! :multi:
  12. Marzenia się spełniają, ale to się nie spełni :-P Sama na aparat predko nie uzbieram, a moi rodzice chojni nie są :roll:
  13. [quote name='_ChiQuiTa_']nooo to jest piękne a jakie wyraźneee zakochałam sie :loveu::loveu::mdleje:[/quote]:lol::lol::lol: [quote name='_ChiQuiTa_']Wyszła cudownie :loveu: ja Ci dam debila :mad::mad:[/quote]Debil! Debil! :turn-l:
  14. [quote name='bonita'][B]I co dalej z tym meczem?[/B][/quote] Barca całą druga połowę grała w 10 :placz: A skończyło się 3:3 po pieknym strzale Messiego :loveu: Messi strzelił dziś 3 bramki :cool3:
  15. Gooopek nr 3 :megagrin:
  16. Masterek :loveu: Pamiętam jak zaczął szaleć wtedy na wybiegu, latał jak wariat.. :loveu:
  17. Ja na dgmw tyg wcale nie mam czasu siedzieć, dlatego póxniejna weekendzie mam nadrabiania po 20 stron :roll: Co do pytania - [B][U]TAK TY![/U][/B] :-P
  18. Zdrajcy :mad: ŻAŁUJCIE :-P Mecz jest świetny! Po pierwszej połowie mamy wynik 2:2 :cool3:
  19. No i nie zdąrzyłam na 400 :shake: Gratki :pepsi:
  20. [quote name='Behemot'][COLOR=SeaGreen][B]Wszystko prawda, ale ZA DUŻE!!! :mad: Proszę zmniejszyć do regulaminowej wielkości (max. 500 na 500 pikseli). [/B][/COLOR][/quote]Ta to się zawsze do czegoś przyczepi :evil_lol:
  21. O 22 rozpocznie się mecz Barca - Real :razz: Kto ogląda??
  22. Dziękujemy Wam za odiwedzinki :loveu:
  23. I gdzie to można obejrzeć? :razz: [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/5826/tn8od9.jpg[/IMG] Padammm :loveu:
×
×
  • Create New...