Witaj o jedna z największych gaduł na dgm :razz:
Dawno mnie tu u Was kobity nie było, aż wstyd się przyznawać :siara: A jak zobaczyłam że mam ponad 50 stron do nadrobienia to nogi sie pode mną ugięły, postanowiłam że nie będę czytać tego wszystkiego, popadłabym w depresje :evil_lol: Tak więc zabrałam się za ostatnie 10 stron :lol: Poczytałam o odciskach, sernikach, przemeblowywaniu ogrodu przez zmorszelmy, pooglądałam zdjęcia :loveu: [u nas dziś lało :mad:]... ufff :p
[SIZE=1][COLOR=MediumTurquoise]arystokratka to niezła sztuka, na dgm udzielała się kilka dni i zdąrzyła zarobić bana na tydzień :cool3: spam to jej drugie imię :lol:
[/COLOR][/SIZE]