Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/934/dsc07197mx9.jpg[/IMG] Przedstawiam Wam też Azorka :loveu: Jest piesek mojej "babci", powiem Wam że jako jedyna w mojej rodziny kocha zwierzeta, a Azorek ma dostarczone wszystko czego mu potrzeba :multi: [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5148/dsc07153xc6.jpg[/IMG] Azorasty jest dumnym psiakiem, nie zabawy mu w głowie! Co to to nie! Figowa często go podszczypuje, na co on się złości i puszcza za nią w pogoń, co ona uwielbia :evil_lol: Zaczepka [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/2664/dsc07195dg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1032/dsc07199vs0.jpg[/IMG] Ucieczka [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/5535/dsc07200th4.jpg[/IMG]
  2. Justyna czy ja wiem czy uległa :evil_lol: Pianko dziekuję, Ty jedna cieszysz się z widoku Miśka :multi:
  3. Pięknie sie Rudyś wygrzewa na słoneczku :loveu:
  4. Będziemy grzeczne :multi: Prosimy o fotki ;)
  5. [quote name='evanescence'] tak wracajac do tematu moj znajomy miał dalmatyńczyka i już sobie nie mogł z nim rady dac nie słuchał i ciagle uciekał.[/quote]Jak już wiele razy było pisane w tym temacie - dalmatyńczyki to nie psy dla byle kogo. Żaden pies sam sie nie wychowa i tu pretensje Twój kuzyn może mieć jedynie do siebie.
  6. Łaa mój sen sie sprawdził :sweetCyb: Nie wierzę :roflt:
  7. Witaj Goniu, no ja nie mam nic przeciwko by się troszkę ponudzić przy fotkach :evil_lol: Więc jak wrócisz ze schroniska to daj fotki Azulkowej z tej sesyjki z Twojego avatarka :loveu:
  8. Dzień dobry ;) Mam kilka fotek ;) [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1267/dsc07181lf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8210/dsc07182or9.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/2941/dsc07183bf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/975/dsc07184wr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3496/dsc07186xt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/8100/dsc07185xr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3042/dsc07194th6.jpg[/IMG]
  9. Martynko :cool3: Wysłałaś już ten list do mnie? :lol: Zapraszam tu :evilbat: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55&page=7[/url] Pomóż, jak za starych dobrych czasów :evil_lol:
  10. Asia dobrze wiesz, że jak się napisze "doberman szuka domu" to będzie większe zainteresowanie niż jakby napisało się "kundel szuka domu" :cool3: Mentalność ludzi jest jaka jest, tam służy to szukaniu domów psiakom. Zapytam po raz drugi – a co to przeszkadza? Czy jakbyś nazwała Ginger kundelkiem to przestałaby być taka piękna? Przestałaby machać ogonem, witać Cię wesoło gdy wracasz do domu? Najbardziej wkurzające jest to, że ludzie takiego psa kupić się nie wstydzą, ale mówić o nim, że to kundel to już obciach :shake: Z resztą. Rasowość psa to nie kwestia widzimisie właściciela, a definicji. Jest definicja koła czy kwadratu i jest też definicja psa rasowego czy tego chcecie czy nie :cool3: Ja sama gdy widzę gromne zdziwienie na twarzach po usłyszeniu "nie, to kundel" wyjasniam że Figa jest jedynie w typie, ponieważ nie ma metryki.
  11. Śniło mi się że Marlejka ma domek :loveu: Świetne zdjęcia :klacz:
  12. [QUOTE][COLOR=DarkOrange]a ja tak nie uważam bo dla mnie bedzie zawsze rasowcem z najwyzszej połki.Nie liczy sie wygląd liczy sie wnętrze[/COLOR][/QUOTE]A ja widzę tu pewną sprzeczność :diabloti: Jak możesz pisać że kochasz jej wnętrze skoro dla ciebie jest ona pięknym rasowym jamnikiem [a to wygląd]? Jesli nazwałabyś ją kundlem to cudowne wnętrze by wyparowało? Czy jako kundel stałaby się brzydka czy tez głupia? Czego jest się tu wstydzić pytam? :roll: [QUOTE] Wiadomo ze rodowód świadczy o przodkach psa i pies z rodowodem nie może zostać nawany kundlem, ale to nie znaczy ze pieski nierasowe są kundlami. ;-)[/QUOTE]To czym wg Ciebie sa pieski nierasowe?
  13. Bry Kasiu :multi: Uwielbiam maj :loveu:
  14. Cześć Jajeczko :loveu: Witaj Justynko ;) Perła! Masz coś do fochciastych?:mad:
  15. Cześc Martynko :eviltong: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/9150/obraz001jz0.jpg[/IMG] Branocka :bye:
  16. Jasne że fajowejszyn :razz: No teraz to mu nikt nie podskoczy, picuś glancuś że ho ho :evil_lol: Dobranoc :bye: :calus:
  17. [quote][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/27677e15a142487f.jpg[/IMG][/quote]:roflt: :roflt:
  18. [quote name='dbsst']trudne słowo :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote]To nie na Twoje możliwości debe, wybacz :evil_lol::evil_lol: Co ona zamierza zrobić z tym badylem? :eviltong: "Pancia! Moge go sobie wziąsc, mogę?"
  19. [quote name='g_o_n_i_a']:mdleje: Goopek, ale goopek!! :turn-l: :turn-l: Ja jestem dobre dziecko, w przeciwieństwie do Ciebie i nigdzie nie napisalam, ze focham, jak sie nudze, a Ty tak napisalas :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt::roflt:[/quote]Mam Ci znaleźć dowód? Niejednokrotnie napisane słowo [U][B]FOCH[/B][/U], które wyszło spod Twoich.. palców?? :lol: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt::roflt:
  20. [quote name='asia_pie']Psu może nie robi różnicy, ale ludzie mówiąc "kundel" często wyrażają się pogardliwie niestety. :shake: Kundelek brzmi o wiele sympatyczniej. ;) Poza tym jeśli bym komuś powiedziała, że mam kundelka, to nawet zwykły laik stwierdzi, że to przecież nie kundelek tylko cocker spaniel. :eviltong:[/quote]Heh wyrażam się pogardliwie o moim psie, no kto by pomyślał.. :eviltong: Jesli chodzi o ludzi - a mi to lata, zwisa i powiewa ;) Choć ja częsciej uzywam słowa kundelek ;) Taa? Cockery to jeszcze :cool3: A wyobraź sobie miny ludzi gdy powiedza ''ładny dalmatyńczyk'' a ja im na to ''nie, kundelek'' :evil_lol: Nawet z policją sprzeczałam się o rasowość Figi, więc juz nic mnie nie zdziwi :evil_lol: Wiadomo - rasa ogólnie znana dzieki "101..." :roll: A może ktoś kto zapyta czy to cocker i otrzyma odpowiedź negatywną zainteresuje się tym i na przyszłość jesli będzie chciał psa rasowego to kupi z rodowodem zamiast napędzać pseudohodowle?
  21. Wow :loveu: Jaki masz obiektyw do nikona? :cool3:
  22. [quote name='_ChiQuiTa_'][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7862/dsc06524mb1.jpg[/IMG] Heheh ale się zgrali:cool3::loveu::loveu: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4598/obraz237tx4.jpg[/IMG] Mmmm... to mi sie straasznie podoba :loveu::loveu::loveu: "terier harci" hahaha :D:D:D[/quote]Ty możesz wciskać ludziom że Tinka o jack russel :evil_lol: [quote name='fidelek2']cześć Sylwuś :loveu: Zdjęcia przyrody super, bardzo mi się podobają i nie mów więcej ,że masz beznadziejny aparat bo na Twoich fotkach tego nie widać ;) Co do ogrzewania psim ciałkiem to Wam zazdroszczę - Fidlak owszem śpi z nami w łóżku ale zawsze tylko i wyłącznie po stronie Tomka :p 'Terier charci' :cool2:[/quote]Witaj Kasiu :multi: Moje fotki to niestety jedynie spokojne ujęcia, zero ruchu :shake: Często jest tak że robię 10 zdjęć praktycznie takich samych, a tylko jedno jest w miarę :shake: No ale ja wyznaję przekonanie "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" :p Więc lepszy już ten gruchot niż nic ;) Ale Ty przeciez masz jeszcze Łukasia :loveu::cool3: [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4226/dsc06571by7.jpg[/IMG] Z świetnej perspektywy zrobione jest to zdjęcie i psy jeszcze zapatrzone w dal a nie w obiektyw:cool3:[/quote]Dziękuję :multi:
  23. [quote name='g_o_n_i_a']Oj nie nie, ja w zyciu nie fochałam :-o :-o :-o :-o Nie mieszaj mnie w TE sprawy :-o A to, ze Ty lubisz to tylko i wylacznie Twoja sprawa. Pff ale powiedziala :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]A kto Cię tam wie czy fochałaś czy nie :shake: Udowodnisz mi to? :diabloti: Nie. :obrazic: [QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/2a2106c6ba95341b.jpg[/IMG][/QUOTE]To jest super :p
  24. [quote name='dbsst']heheheh my nastolatki MUSIMY trzymac się razem :evil_lol: to nie zdziwienie to KACZUCHA :evil_lol: [/quote]Tak jest! Szczególnie, że wokoło kreci się wiele ekscentrycznych osobowości :shake: WARIATKI :evil_lol: Fotki boskie ;) [FONT=&quot][/FONT]
×
×
  • Create New...