Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [QUOTE][IMG]http://images21.fotosik.pl/216/d675b22f3a4ddd4b.jpg[/IMG][/QUOTE]On patrzy na mnie :multi: Na mnie i tylko na mnie :loveu: I tak czaruje :loveu: :mdleje:
  2. [quote name='g_o_n_i_a']Nie podejrzewalam Cie o to :shake: :evil_lol: [/quote] A co myślałaś! Że tylko Ty możesz?! Mi tez się coś od życia należy! :angryy: [QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/271/ec296ccb215ae8ed.jpg[/IMG][/QUOTE]:crazyeye::crazyeye: O Marylciu.. widze 3 koty. Za dużo tego dogo.. oj za duzo...
  3. Ło żesz w morde :loveu: Super :multi:
  4. [quote name='_ChiQuiTa_']Ty lepiej sie zamknij a nie jakies fakty bedziesz mi tu satwierdzac fakty leca na TVN wiesz:P A to ze każdy pisz e byle co to zauwarzyłam ale wmawiałam sobie że może jednak naprawde chcą. :roll:[/quote] No kto by pomyślał :eviltong: Ajj no nie łam się, niektórzy naprawdę chcą :cool3: ylko nie ma ich aktualnie na dgm, ale jak wejdą to napewno fotki obejrzą [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise][nie to co u nas :evil_lol:][/COLOR][/SIZE]
  5. [quote name='_ChiQuiTa_'] A ta dalej swoje... Tak troche przykro bo kazdy się fotek domaga a jak już dałam tak dużo to kilka osób coś skrobło i tyle.. no ale co tam :p[/quote]Ja tylko stwierdzam fakt :eviltong: Każdy sie fotek domaga bo tak robią wszyscy - byleby coś napisać :evil_lol: Jeszcze tego nie zauwazyłaś?
  6. U mnie też nikt nie ogląda, jesteśmy na dgm od stycznie ubiegłego roku a Wy nas doganiacie jeśli chodzi o liczbę stron, więc nie narzekaj ;) Mogło być gorzej - tak jak np u Figowej ;)
  7. No to nieźle jak komórką :cool3:
  8. [url]http://images20.fotosik.pl/269/fe113af4f6af1fec.jpg[/url] Tigra :crazyeye: Coś ty zrobiła! No widzę że wzięłyście się za jej muskuły :evil_lol: Miłego wieczoru ;)
  9. Co człowiek to inne spojrzenie na to. Ja jednak nie czuję potrzeby dowartościowywać się i chwalić, że mam dalmata choć wcale tak nie jest. A kundel to tylko słowo, psu nie zrobi różnicy czy nazwiesz go rasowcem, kundlem czy misiem uszatkiem.
  10. Dziś na spacerku spotkaliśmy grupke dzieciaków-BURAKÓW, którzy na widok czaba powiedzieli "O, jaka padlina idzie", na co ja odpowiedziałam "Padlina? To terier charci. A uraz nogi złapaliśmy na wyścigach tych psów". Im kopary opadły i juz się nie odezwali, a my z jadzikową wyłyśmy ze śmiechu..
  11. [quote name='Koma']Witajcie! :) Dawno u Was nie byłam :shake: Ale się zmówiły :lol: I na co jeszcze czekasz? :cool3: Czekamy na fotki! Pozdrawiamy ;)[/quote]Ojj bardzo dawno :p Zmniejszam ;) [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Sylwia, czy Czabi jest dużo niższy od Figi? Jak tyle fotek, to czemu ich tu jeszcze nie ma? Kusisz, oj kusisz... :razz:[/quote]Troszkę niższy, o tyle: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7689/obraz046pq0.jpg[/IMG] Uczestnicy dzisiejszego spaceru :cool3::cool3: Czabi :loveu: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1184/dsc07335cu3.jpg[/IMG] Miśko :lol: [IMG]http://img458.imageshack.us/img458/333/dsc07338uo4.jpg[/IMG] Figa ;) [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5773/dsc07390cg4.jpg[/IMG] Więcej później/jutro ;)
  12. Rudy pięknie wygląda na zieleni ;) Obróżka i smyczka - czerwone - świetnie wygladają na nim :loveu: No ładnie :mad: Koleżankę odstraszaczem będą szczuć :mad:
  13. [quote name='Agata_B']Koleżanki pies nie jest kundlem, nie obrażaj go! [/quote]:roll: Tak, obrazi się i popełni seppuku. Zapraszam do tematu rasowy=rodowodowy. [quote name='Agata_B'] JEST TEMAT - DLACZEGO KROPKI NIE SĄ LUBIANE ?- WIĘC ODPOWIADAM!!! NIE OFF-TOPUJĘ! TO JEST MOIM ZDANIEM FORUM DYSKUSYJNE NA KTÓRYM KAŻDNY MOŻE WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ. [/quote]Owszem :cool3: Każdy może. Ale, jak pisałam już wyżej, jesli wypowiadasz się na dany temat to może zorientuj się w nim zanim o cokolwiek kogoś oskarżysz :cool3: Bo widzę, że ktoś tu jest trochę zielony :cool3: [quote name='Agata_B'] i nie krzywdzę zadnej rasy. Nie lubie ich.. może kiedyś polubię albo nawet będę miała dalmatka. Jadę na wystawę 5-6 maj (miedzynarodową) i może spotkam nie agresywnego kropka :cool3:[/quote]I szczerze Ci tego życzę ;) Mam nadzieję, że wtedy zmienisz zdanie. [SIZE=1][COLOR=LightBlue]Nie wiem jak Wy, ale ja po przeczytaniu pierwszego zdania prawie się poddałam..[/COLOR] :roll:[/SIZE]
  14. Jako że strona na którą wrzucałam fotki siadła i zwaliła mi podpis a zarazem znikły wszystkie zdjęcia które poprzednio dodałam to wkleję je jeszcze raz :mad: [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/5968/dsc06505nc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7862/dsc06524mb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6666/dsc06536tr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5075/dsc065591gv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4226/dsc06571by7.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8692/dsc06574iw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4392/dsc06599av2.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5529/obraz216rr9.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2558/dsc06515ap7.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4598/obraz237tx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/1756/obraz275fm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1272/72819848ee4.jpg[/IMG] No daj buzi :cool3::cool3::cool3: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/7135/obraz191bt1.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4625/obraz242iw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6755/obraz260un7.jpg[/IMG] A tak poza tym to: 1. Bylyśmy dziś na spacerku :cool3: 2. Z aparatem :cool3: 3. Zabrałyśmy tez Miśka :cool3::cool3: 4. Mam duzo zdjęć :cool3::cool3::cool3:
  15. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Eh a ze mną nie chce pies spać :shake: Kiedyś go wyganiałam to teraz sie obraził :p Cześć :)[/quote]I dobrze zrobił :evil_lol: Niedobra pancia :mad: Bry ;) [quote name='_ChiQuiTa_']Dobra dla mnie Twoje zdjecia są 1 klasa a dla Ciebie moje wiec sie dogadałysmy :eviltong:[/quote]:roflt::roflt: :roflt: Zdjęcia pierwsza klasa to są u Dominiki na fotoblogu :loveu::loveu:, nie tu :shake: [quote name='_ChiQuiTa_'] Oj jakby nam padło ogrzewanie to Tina nie za bardzo by mnie ogrzała hehe :D Zreszta ona nie śpi ze mną... tylko z moją siostrą a jak nie to w swoim łóżeczku :) Ale taki Figulec to b y sie przydał hie hie :) Hehehe na śpiocha jej uszy czyścisz no wiesz :eviltong:[/quote]Ojjj ja bym nie dała Figi siostrze :diabloti: Wiesz, że jest dużo Figulców w potrzebie.. :razz: A jak inaczej mam jej wyczyścić? :niewiem: Musiaabym ją związać :evil_lol:
  16. [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9969/zmianarozmiaruobraz092oj9.jpg[/IMG] A teraz na boksach.. :(
  17. [quote name='_ChiQuiTa_']Tak, moja ciocia (i chrzestna :diabloti:) jest naprawde złotym człowiekiem. Uwielbiam ją. Ciesze się że Bóg obdarował mnie kimś takim. Oni tak kochają zwierzęta :loveu: w ogóle ja i moja ciocia nadajemy na tych samych falach. Mamy te same zajawki na punkcie zwierzaków. Uwielbiam u nich spędzać czas :) Oczywiście tylko ona mi sie taka udała bo reszta rozinki to ma takie podejście jak Twoja. Ech... a co Twoja mam chce zrobić z tym waszym "starym" kotem ?? A co do fundowania. Ja fundowałam preparaty przeciwpechelne dla psa mojej babci. Mimo iż mieszka tam tez wujek to on sie niegdy nie zainter4esował nim :shake:[/quote]A ja nie mam nikogo takiego :shake: Jedna babcia odnosi się do mnie z kpiną odkąd przyprowadziłam do domu Czabika [mieszka 10km od nas więc ch** jej do tego :angryy:], druga babcia wydziera się na mnie że pies w domu, ale to stara małpa :p Siostra mojego taty zanim wejdzie do naszego domu dzwoni by zamknąc psa bo zrobi coś jej córuni :roll: Ciocie i wójkowie ze strony mamy byli wielce oburzeni no bo "jak można płakać po smierci psa, przecież będzie nastepy" :roll: Jedynie siostra mojej babci jest kochana, uwielbia koty, dba o swojego Azorka :loveu: Do niej własnie zawiozłam tego kociaka :) [quote name='_ChiQuiTa_']Moja Tina sławna?? noo to super :multi::multi::multi:[/quote]Raczej właścicielka :cool3:
  18. [quote name='_ChiQuiTa_']Jak Cię mazne w ten głupi łeb to zobaczysz :mad: Moje się nie umywają do Twoich O! i koniec kropka ! Wyobrażam sobie jak musi byc bosko spać z nią. Tinucha to zawsze śpi w nogach hehe :D nielubi sie przytulać... ale czasem przez nia tez sie spoźniam dlatego rano nie zbliżam sie do łóżka na którym ona śpi :evil_lol:[/quote]Grozisz mi :crazyeye: Edytko, Twój aparat jest z wyższej półki, a mi wcale nie przeszkadza że masz ładniejsze zdjęcia w galerii, o nie :evil_lol: Figowa też kiedyś spała w nogach, o tuleniu się czy też wejściu pod kołderkę :crazyeye: nie było mowy. Ale przyszły zimne noce, nam ogrzewanie siadło w środku "zimy" i kropa zrozumiała jak to czasami dobrze mieć pancię z kołderką :diabloti: I tak już się krowa przyzwyczaiła, w nocy ją wywalam spod kołdry żeby się nei przegrzała, a ta wydaje pomruk niezadowolenia "hmmm" i władzie się na kołderce :evil_lol: My co rano mamy czyszczenie uszu więc tak czy siak muszę przy niej śpiącej być :loveu: [o innej porze dnia nie mam szans na to by pozwoliła mi na takie zabiegi :mad:]
  19. [quote name='_ChiQuiTa_'] Co do kotki. To sa jej pierwsze kociaki. O sterylce porozmawiam z nią. Chciałam jeszcze dodać, że te wszystkie kotki nie są do wydania :) Wszystkie zostają u cioci. No chyba ze w jakieś sprawdzone, naprawde dobre ręce. Ja podziwiam ich. W tamtym roku trzymały wszystkie 7 w domu. Sąsiedzi przychodzili i chcieli kotki ale nie oddały ani jednego. A Midnight tylko jest do wydania bo dla mnie to moja mi oddać. Oczywiście później będą wysterelizowane :) aaa i mleka mają pod dostatkiem w końcu moja ciocia ma mleczarnie :evil_lol:[/quote]Wraz z zagłębianiem się w to co napisałaś oczy mi się szerzej otwierały :lol: Bo jesli kotki miałyby zostać, a urodziły się również kociczki to za pół roku... :mdleje: Ale doszłam do przedostatniego zdania i mi przeszło :lol: Takich cioć to ze świecą szukać, moja rodzina jest cała pokręcona. Dziś kuzynka zakomunikowała mi że u niej również są małe kotki, 4. Ja się jej zapytałam "I co jesteś z siebie dumna" to usłyszałam pozytywną odpowiedź :roll: Co jest najlepsze - jednego kota dadzą kuzynce [ta kuzynka co 3 miesiące ma nowego kota :roll:], a drugiego NAM :crazyeye: Podobno moja mama powiedziała że Kuba jest już stary.. [2,5 roku ma :roll:]. A pozostałe 2 zostaną u nich. Oczywiście o sterylce nie ma mowy, zastrzyki przeciw cieczce dla ich suczki ja im funduję :roll:
  20. [quote name='_ChiQuiTa_']Teee... te mi sie najbardziej podobają :D Wiesz co ja ostatnio próbowałam focić przyrodę. I jak dla mnie to zrobienie naprawde fajnego zdjęcia kwiatkowi jest trudno.A Twoje są takie boskie że się napatrzeć nie moge... :loveu: i tylko mi tu nie mow ze nie masz talentu czy ze masz badziewny aparat bo Cie znajde i :mad: No wiec nawet nie próbuj :) Cholera no... boskie :iloveyou:[/quote]Wyobraź sobie że widziałam Twoje fotki i moje się do nich nie umywają także nie masz co bredzić :evil_lol: [quote name='_ChiQuiTa_']Gdybym miała taką Figę koło siebie rano to na 100% bym do szkoły nie wstała :loveu::loveu::loveu:[/quote]A myślisz że mi łatwo to przychodzi? Takie ciepełko od niej bije :loveu:
  21. [url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_P4240180.jpg[/url] Przystojniak z niego :loveu:
  22. [QUOTE][IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_P4190008.jpg[/IMG][/QUOTE]:roflt: :roflt::roflt: :roflt: Świetne!! :roflt::roflt: :roflt: Daj je do konkursu :razz: Kociamberki cudowne :loveu: Midnight jest świetnie umaszczony :cool3: Czy Twoja ciocia nie myślała o sterylce koteczki..??
  23. W sumie to mi różnicy nie robi czy Fidlaczek był u fryzjera czy nie, on jest fotogeniczny chłopak i jaki by nie był i tak wygląda jak cudo :loveu:
  24. [quote name='Guffi']Te łapy:loveu::loveu::loveu: Dzień dobry;) Jestem na kompie w szkole, dlatego weszłam na Dogo, bo w domu mam z nią straszne problemy.:shake:[/quote]Pewnie nie chce się małpa ładować? :mad: Ja tak miałam we wtorek :angryy::angryy::angryy: P.S. Ja też piszę ze szkoły :diabloti:
  25. Witaj moja rówieśniczko :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/213/0a37ae8e4a69d147.jpg[/IMG] A co ona taka zdziwiona? :grin:
×
×
  • Create New...