Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Helga_psiaki']on zawsze taki niewinny i biedny:siara:[/quote]Nie watpię :evil_lol: Moja sucz tez jest niewinna, szczególnie po zjedzeniu ładowarki do komórki, czy też maltretowaniu kota... chodząca doskonałość :evil_lol:
  2. [url]http://img527.imageshack.us/img527/2950/20082942nm7.jpg[/url] To szczęscie wymalowane na tym pieknym psim pysku.. :loveu: Rybciu, jak Ty wyszłas na tym zdjęciu grubo to ja jestem Bob budowniczy, naprawdę :shake:
  3. [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/83c4e171e6.jpg[/url] No proszę jakie niewinna spojrzenie :loveu: Jakby wcale przed chwila nie kopał żadnych dziur :siara: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/69c2bd6867.jpg[/url] Uwieliam takie nietoperki :loveu:
  4. [url]http://images29.fotosik.pl/7/d3a0e6f6f98282c6.jpg[/url] Kochany kudłacz :loveu: Gaduły :x
  5. No jaki sliczny zajączek :loveu: :evil_lol:
  6. Witamy serdecznie :multi: Harnas jest cudnym psiakiem, a ta mina... [url]http://img167.imageshack.us/img167/3535/harnas5wq3.jpg[/url] pfff :roflt:
  7. [URL]http://fotozrzut.pl/zdjecia/b1157b1069.jpg[/URL] Sympatyczny koleś z tego Twojego urwisa :loveu: No i gdzie te nowe zdjęcia? :razz: Mam nadzieję że bede mogła tu czasami zaglądnąć i popodziwiać przystojniaka ;)
  8. Witajcie :) Przeglądnęłam całą galerię, na szczęscie nie było tego duzo ;) Musze przyznać że sunia jest wspaniała, bede zaglądać częsciej :loveu: Gratuluję wspaniałego debiutu ;)
  9. [url]http://images23.fotosik.pl/19/3b2265f3f1c39b86med.jpg[/url] Kurcze jak wilk :loveu:
  10. Ja ja ja :sweetCyb:
  11. [quote name='ANKA_89']o czym Wy mówicie?!:-o czuje się jak kretyn, bo ja foty zmniejszam w paincie:roll:[/quote]:siara: :lol:
  12. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Pancia Figi jest stanowczo za chuda :shake:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ech...Tyle czasu mi się udawało, a teraz znowu powróciło... :([/COLOR][/I][/quote]Stanowczo się z Tobą niezgadzam :shake: Ilonko :calus: Wiesz że bedzie dobrze prawda? Nawet ja w to wierzę, a wczoraj nie chciałam nawet o tym słyszeć :-( [quote name='Guffi']Wiem co czujesz:-( Ja nadal straszliwie tęsknię za Goofokiem, chciałabym go teraz przytulić, pogłaskać, był taki kochany, tęsknię nawet za tym, jak po raz kolejny załatwiał mi się na łóżko i musiałam je prać:placz: I tak brakuje mi(i przede wszystkim Futrusiowi) tych wspólnych zabaw z Azją:placz:[/quote] ...to tak boli i jednocześnie nie chcę żeby nie bolało. Wydaje mi się ciągle, że jest na wyciągnięcie ręki, bo jeszcze przedwczoraj był... Pomyślicie, że jestem rozhisteryzowaną babą, a ja tylko nie mogę się z tym pogodzić:-(
  13. [quote name='Guffi']To Corel jest zaawansowany:crazyeye:? To jest pierwsze co znalazłam w szafce, szukając jakiegokolwiek programu, gdzie możnaby zmniejszać zdjęcia:lol:[/quote]Przyznam Ci sie szczerze że nie mam zielonego pojęcia jaki jest Corel, ale ja jestem taki geniusz komputerowy jak z mojego taty baletnica, także nie jestem w stanie przewidzieć czy bym sobie z nim poradziła :cool3:
  14. O to jest własnie Marylcia jaką znam :loveu:
  15. Ale Krecia posmutniała coś ostatnio, nie pcha się już na siłę, czeka w kacie az ktoś ją zauważy.. A szczeniory się nie krępują :shake: Nie dają szans Krecikowej :mad:
  16. [quote name='asia_pie']Lui? Chyba Cerber! :lol: :evil_lol: ;)[/quote]Lui też :eviltong:
  17. Ja używam PhotoFiltre i jak narazie jestem zadowolona ;) A bardziej zaawansowane programy zostawiam mądrzejszym :eviltong:
  18. [quote name='Guffi']Wszystkie jesteśmy z Tobą, nie martw się:-( On nadal jest wśród nas i teraz jest mu dobrze! Zawsze tym się pocieszam;)[/quote]Chciałabym zawołać jak dziecko [I]Chce do Huga!![/I], chciałabym znowu poczuć, dotknąć jego sierści.. Tak bardzo za nim tęsknię :-( Najgorsze teraz beda wieczory. Najwięcej czasu na myslenie, na łzy... :(
  19. Corel, czyli dla mnie czarna magia :evil_lol:
  20. Cer to urodzony agilitowiec :loveu: Jeszcze troche i Lui będzie autografy rozdawać ;)
  21. Łaaaaaa kto się zakocha w moim usmiechu? :loveu: [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3725/obraz318oo8.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Guffi']Ale ładną ma Figowa hustę! Jak mój Futrzany:loveu: Bry wieczorek;)[/quote]Dziękujemy ;) A wieczorek nie jest niestety bry :-(:-(:-( Jeszcze za wczesnie na bre wieczorki :-(:-(
  23. Z jakiejś hodowli jest maleństwo? ;) A jakim programem je zmniejszasz? :razz:
  24. A ja myslę że jeśli nie będzie za duzo czasu na zajmowanie sie nim to lepiej by został z rodzicami, nie będzie się męczył podróżą i upałami [taaaa szczególnie upałami które sa teraz :evil_lol:]. Ale wtedy wystawiasz się na ogromną tęsknotę za nim i narażasz na zirytowane słowa TŻta "Marta, czy Ty mnie w ogóle słuchasz?", bo będziesz myslami we Włocławku, z Aresikiem:evil_lol:
  25. Jak dla mnie to jest dziwny. Ograniczenie rozumiem, bo sama nie moge cieszyć się szybkim netem i 5 na posta mi odpowiada, ale rozmiaru zmieniać nie musieli. To niebieskie tło się rozjeżdża, a im większa fotka tym dłużej sie ładuje :eviltong: A goldenka to w jakim wieku jest? :razz:
×
×
  • Create New...