Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='amstaffka1978']Dziekujemy bardzo, cieszymy sie ze ci sie Akira podoba, to nie byl jej debiut wystawowy, tylko debiut w " doroslych" klasach, ja tez rowniez sie ciesze z jej wspanialego wyniku, ale to tylko i wylacznie dzieki Monice moja niunia sie tak ladnie pokazala[/quote]Ładna z niej psinka, nie przypisuj wszystkiego człowiekowi :evil_lol::evil_lol:
  2. Ruda [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/1892/obraz167rj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/4008/obraz219ik0.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6468/obraz221mu3.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/7025/obraz222jk5.jpg[/IMG] Czasami zgred łapie ostrośc nie na to co trzeba :shake: [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/393/obraz235ri5.jpg[/IMG]
  3. Więcej zdjęć ;) [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/1751/obraz097sf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5152/obraz104ie6.jpg[/IMG] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/5426/obraz212ne9.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4238/obraz216gt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/7797/obraz218gf8.jpg[/IMG]
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Dobry wieczór Sylwuś :buzi: A tu znow nagadane, tyle nadrabiania... Ale warto bylo dla tyyylu zdjęci!! :multi: Cieszę się, że czujesz się już nieco lepiej. :calus: W razie czego na mnie mozesz zawsze liczyć. Teraz sobie mozesz jeszcze nie wyobrażac powrotu do Pędzli, ale za jakiś czas wrocisz tam razem ze mną. I nie ma odwolania od tego :shake: Pedzle czekają i musimy nadal im pomagać. Piekne foteczki [URL]http://img390.imageshack.us/img390/9273/obraz051oo2.jpg[/URL] [URL]http://img66.imageshack.us/img66/1230/obraz190hw4.jpg[/URL] [URL]http://img66.imageshack.us/img66/9062/obraz187fw2.jpg[/URL] [URL]http://img68.imageshack.us/img68/9695/obraz277hr2.jpg[/URL] Duo moj :loveu: [URL]http://img517.imageshack.us/img517/3918/obraz028bl8.jpg[/URL] [URL]http://img59.imageshack.us/img59/6725/obraz033ro1.jpg[/URL] [URL]http://img529.imageshack.us/img529/1695/obraz050wy6.jpg[/URL] :o Pelec!! ;) [URL]http://img62.imageshack.us/img62/7373/obraz042ks1.jpg[/URL] Uwielbiam jak psy maja takie puchate lapeczki :loveu: [URL]http://img385.imageshack.us/img385/2227/obraz105sn9.jpg[/URL] Trzymaj się Kochana Głowa do góry :calus:[/quote]Bry wieczór o tej godzinie :eviltong::eviltong: Większość to nagadałam tu ja, więc nie było co czytać :eviltong::eviltong: Co do pędzli to nie chcę z nich rezygnować, ale boje się tam wracać, jeszcze nie teraz.. :-( Miło nam że fotki się podobają :multi:
  5. :: FiGa ::

    Rzeszów

    [quote name='Cambel']No, Figul, a Ty co ? Pf...Co masz ważniejszego od jutrzejszego spaceru?! Przyjeżdzaj! :eviltong:[/quote]Moja kropka sie nie nadaje niestety :eviltong:
  6. Cudo :loveu: Co do chrapania to znam Twój ból, nie raz w nocy budziło mnie pochrapywanie kropki, najczęsciej wtedy wylatywała z łóżka :eviltong:
  7. :: FiGa ::

    Rzeszów

    Bravo Martyna :klacz: A Fredkowi to chyba kupiłas coś w nagrodę mmm :cool3:
  8. Piękny piesek, smutna historia.. Ciekawe czy ten 'własciciel' nie wziął sobie kolejnego psa.. :shake:
  9. [url]http://img207.imageshack.us/img207/7981/tnimg1052yj1.jpg[/url] :mdleje: :loveu: Rozmazują się tak? A CO TO JEST?! :loveu:
  10. [url]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/dukiiiii.jpg[/url] Woooooow :multi: To jest genialne :klacz:
  11. ... lepsza giełda niż schronisko, a tam wiele psów musi spędzać całe swoje życie właśnie przez takie podejście.
  12. [quote name='Frytela']jakoś nie bardzo Ciebie kojarze xD coś mi świta, ale wiesz mam skleroze, więc trzeba mi wybaczyć :lol:[/quote]Byłam moderatorem na czterech pieskich łapkach ;) A na wystawie też Cie widziałam, ale nie miałam pewności że to Ty i się nie ujawniłam :eviltong:
  13. Tak więc przypminamy :evil_lol: Skoro nasz Beniosław robi rozróbę to znaczy że się swietnie bawi :multi: :evil_lol:
  14. Dziękujemy za odwiedzinki ;) Dobranoc wszystkim :bye: Branoc Hugo :( :calus:
  15. Czy nie ma żadnych informacji co u Lalusia? :(
  16. I znou gdzies się dziewczyny zapodziały :shake:
  17. Ja mój internez ZABIJĘ, filmik nie chce sie ładować :placz:
  18. [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/e0b1c6541b.jpg[/url] Padam, piękne! :mdleje:
  19. [quote name='Helga_psiaki']a swoją zgubiliście czy co??;)[/quote]Dokładnie :diabloti:
  20. [url]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/pawelkaim1.jpg[/url] No proszę, czego się tu psa uczy :mad:
×
×
  • Create New...