-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Bokserka Frytka z Kundelka - JUZ W NOWYM DOMKU :))
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Frytulka piękniejesz kochanie :loveu: Swój domek dobrze na Ciebie wpływa :loveu: -
[url]http://images24.fotosik.pl/21/c77cc1f1d5cc635fmed.jpg[/url] śWIETNE :multi: :roflt:
-
[url]http://images25.fotosik.pl/17/a8e442a7d4572222.jpg[/url] Ona się chyba dowiedziała o tych Mazurach i takim maślanym zwrokiem patrzy :evil_lol:
-
[quote name='chicken']No wlasnie Kasiu!! :mad:[/QUOTE]Kurczakowa Ty ją tam scignij czasami by nowe fotki dała :evil_lol:
-
Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie
:: FiGa :: replied to olekg89's topic in Foto Blogi
To suczka, wabi sie Dolores. I jest w schronisku :shake: Masz moze nowe fotki? ;) -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
:: FiGa :: replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[url]http://img407.imageshack.us/img407/9041/33672996oz0.jpg[/url] To jest świetne :multi: Moja zakropiona nie wejdzie do wody sama, a szkoda bo ja nie zawsze mog e wejsc z nią :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='chicken']Skoro masz jednego psa to co robia te inne psy u ciebie w galerii? :eviltong:[/QUOTE] Na zdjęciach często są też te psy, więc dlaczego to nie miałaby być ich wspólna galeria? :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witajcie :multi: Dziękujemy wszystkim za odwiedzinki :multi: Ruda jest porypana i jak widzicie cały czas pisałam prawde. Ona tak dziwnie zachowuje sie praktycznie caly czas, na poczatku myslalam ze bardzo sie nowym otoczeniem stresuje i dlatego tak sie jeży, ale to jej nie przeszło jak dotąd :lol: Mieszkam sobie z Duetkiem, bawimy sie na ogródku i caaaały dzień nic nie robimy, tak to ja moge sobie wegetować przez całe wakacje :eviltong: Ale niestety trzeba bedzie kiedys wrócic do domu :shake: Oluś wróciłyście z Korą na dogo :multi: Bardzo się cieszę, dogo nie było takie same bez Was :buzi: Papa, teraz lecimy na rolki, a pozniej dam jakies fotki bo wysłałam sobie na pw linki z gotowymi fotkami :diabloti: -
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
:: FiGa :: replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
Nikt ogląda, ale Ty ich nie dajesz :mad: [url]http://images26.fotosik.pl/21/60293643bc22c2e8.png[/url] Czadowe :loveu: -
Świetne zdjęcia :klacz:
-
20 minut później? :mad:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']:placz: :placz: :placz: :placz: Jak cholera? Hah A Ty jak Tereska! :evil_lol: Eemmm :oops: Nie? Nie no wcale. Ale jak przyszlo co do czego to na przystanku upieralas sie zebym sie skusila hihi Ja sie moge zamienic na jakis czas zeby zobaczyc. Bo albo sciemniasz albo czarujesz aparacik, bo Twoje fotki tez są cacy :loveu: [CENTER][B][SIZE=7][COLOR=darkred]!!18!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/quote]:angryy::angryy::angryy: Wiesz cooo? :placz::placz::placz: Bo co tak sama miałam jeść? :shake: Cacy :roflt: Ja się moge zamieniać :diabloti: [COLOR=Magenta][U][SIZE=7]19[/SIZE][/U][/COLOR], albo nie było zakładu :shake: Papa :bye: Ja już spadam, nie wiem kiedy wrócę :bye: :buzi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Papa jade juz do Duetka :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[SIZE=4]Moi drodzy oto filmik :evil_lol:[/SIZE] [SIZE=7][URL="http://www.youtube.com/watch?v=7Ad2hE4FLNE"]RUDA[/URL] [SIZE=2]edit ****!! Nie wyłączyłam głosu :roflt: [/SIZE][/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=2]:roflt: [/SIZE][SIZE=7][SIZE=2]:roflt:[/SIZE] [/SIZE][SIZE=7]:roflt:[/SIZE] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']:turn-l: :Rose: Sama sciemniasz! :cool3: Nooo... :eviltong: Znow sciemniasz! :cool3: Filmik! :placz: :placz:[/quote]Wsadz sobie te kwiaty, o :diabloti: Ściamniara :shake: Noooo np... :hmmmm: To ja już się nie bede wcale odzywac :obrazic: Filmik zaRAZ BEDZIE :eviltong: [quote name='Guffi']Znaczy nie ruszają się w okienku, gdzie piszę wiadomość, potem już normalnie. Przedtem używałam Explorera i Opery, wszystko było w miarę normalnie, tylko trochę się muliło. Ale używam co? System Windows xp, przeglądarka Mozilla;)[/quote]Explorer mi sie wiesza:shake: a Opere popsułam :lol: I za nic mi nie chce chodzić, choćbym instalowała ja 10 razy :lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Chciałabyś :razz: Bo Twoja... Bo chcialam poznac tajemnice ananasków, którą Ty znalas i nie chcialas powiedziec bez ich zgody. :evil_lol: 18!! :mad: Piekne to one sa moze w 2 % o. Jest debil, dziad, zwlaszcza jak skupia ostrosc na tym co chce :shake: Zacina sie i w ogole wylacza sie w trakcie robienia zdjec. Zacina sie obiektyw. A najlepsze jest, ze aby przelaczyc sobie tryb robienia zdjec potrzebuje patyka, bo owszem ktos go zepsul, ale naprawic to nie laska. :shake: Złomek i tyle. Mozemy sie aparatami zamienic na jakis czas, o :evil_lol: [/quote] Nie chciałabym tylko tak jest :p A czy ja Cię zmusiłam do poznania ananasków? :shake: NIE :lol: 19!! :angryy: Chcesz się zamienić?!! :crazyeye: :multi::multi::multi::multi: Dobra dobra dobra :multi::multi: A moim trzeba puknąć by obraz sie pojawił, 10 razy włączać od nowa bo różowe zdjęcia robi... i nie robi takich ładnych zdjęć :placz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Nie umieraj Goopku!!! :placz: Za daleko mam zeby udzielic Ci pierwszej pomocy! :placz: Nie szalej, dobrze wiem, ze niektore to beznadzieja :shake: [/quote]Figowa sie pofatygowała :obrazic: Ściemniasz jak nie wiem co.. jak cholera, o :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Guffi']Masz Mozille:p? Mi na Mozilli właśnie o wiele gorzej chodzi Dogo i się jakoś dziwnie rozjeżdża:shake: No i emotki w okienku, które ja wybrałam, są nieruchome... chociaż to za bardzo nie przeszkadza:eviltong:[/quote]U mnie jest wszystko w porządku :lol: I emotki się ruszają :hmmmm: A czego używasz? -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']I wzajemnie!! :shake: Na jedno oko. :evil_lol: Np.? :p Bo smiesznie sciemniasz! :roflt: A czemu nie dalas skoro tak chciała? :shake: Cem filmik!! :loveu:[/quote]:obrazic: Na jedno? Ściemniasz :shake: Mam ci pisac przykłady? :crazyeye::shake: :crazyeye: To pawda jest :obrazic: 2 razy próbowałam na zippy :mad: na imageshack :mad: na google :mad: i nic :placz::placz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']I mam swiadka. :eviltong: Nawet dwóch. :eviltong: No jasne, to tylko i wylacznie Twoja wina. Przyjmij to do wiadomosci! 18 :shake: :shake: :shake: Azulek tez kofa. Prawda ze ładne? :lol: Słoneczko zachodzące ma to cos w sobie.. i nawet debil moze zrobić jakies zdjecie. [/quote]Sciemniasz :shake: A dlaczego moja? :crazyeye: 19 :placz::placz: :loveu: Piękne! :multi::multi: Jak Twój jest debil to sie zamien wiesz :placz::placz: -
Szarik: nieco większa kuleczka.
:: FiGa :: replied to Szarik's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Alez ja sie nie denerwuję, nie wiem z czego to wywnioskowałas ;) A ja nie rozumiem Twojego podejścia, bo w hodowlach sa i takie onki i takie :shake: Szarik masz fotki? ;) -
[quote name='g_o_n_i_a']Ehe jasne.. :shake: Nie masz zadnych dowodow. Starość nie radość. Sylwia widzi białe myszki i rozowe słonie ha! :evil_lol:[/quote]A własnie że mam [QUOTE][I] Ostatnio edytowane przez g_o_n_i_a : Dzisiaj - 15:22.[/I][/QUOTE]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gonia! Umieram! Reanimujcie mnie! PIekne :mdleje: :klacz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']No.. Dokoncz! :nonono2: Dobrze widzialam, ze jej nie bylo HA No mowilam, ze wyrazanie uczuc bejsbolem. :evil_lol: :roflt::roflt::roflt: Chciała sobie pofocić foteczki, dałaś jej? :cool3:[/quote]... krowa jedna! :watpliwy: Przeciez Ty slepa jestes :diabloti: Ale bejsbolem można wyrażac uczucia na różne sposoby :evil_lol: No i z czego się smiejesz? :obrazic: Nie dałam :shake: Zaraz dam tutaj filmik z nią :lol: Tyle że wrzucam go już 2 raz i ciągle cos jest nie tak :placz: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Łąaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mdleje: [url]http://img529.imageshack.us/img529/9209/35730527nt0.jpg[/url]