Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Jakie wspaniałe wiadomości :loveu:
  2. [url]http://img519.imageshack.us/img519/2086/dumnypsiakdy7.jpg[/url] Macie snieeeeg :D [przeterminowane fotki dajesz, no no no :evil_lol:] Cudna minka na ostatnim :loveu:
  3. No nareszcie coś ruszy :multi: Trzymamy mocno kciuki :kciuki:
  4. W takim razie bede obserwować zakładane przez Was watki :multi: Z rodowodem? :hmmmm: A możeby tak skontaktować się z jego hodowcą? Przewaznie zalezy im na losie psów urodzonych w ich hodowli :hmmmm:
  5. Trzymamy kciuki by byli to odpowiedni ludzie ;) :kciuki:
  6. Laba? :hmmmm: To moze by go tu w na watku rasowców pokazać? :razz:
  7. Jest również tu [url]http://www.pieskiswiat.fora.pl/post87014.html#87014[/url]
  8. [CENTER][SIZE=7]ILONAAAAA!!! [SIZE=3]Trzeba było jakies tabliczki "Uwaga zdjęcia z pająkami", my sie z nimi nie lubimy...[/SIZE] :placz::placz::placz: [SIZE=3]:scared: :scared: :scared: :scared:[/SIZE] [/SIZE][/CENTER]
  9. [quote name='g_o_n_i_a']Jak dla kogo :shake: :shake: :shake: Ja jestem pewna że nic. I nikt mi nic nie wmówi. :shake: A co do Ciebie - nie chce mi sie juz powtarzac, zreszta juz mam zakaz tego tematu wiec lepiej się zamknę... :puppydog: I zadnej złości nie bedzie bo moge sie zloscic i co z tego?:shake: Buhahah i wszyscy beda szczesliwi! :multi: Wspomne mu jeszcze o LP i Twoje slowa i zachwyty buhaha :evil_lol:[/quote] WIesz co? Jeden wielki foch i tyle. Nie znoszę jak odwracasz kota ogonem, coś sobie wymyślisz i się tego zawzięcie trzymasz choć nie ma zupełnie racji :obrazic: LP było wczesniej niz JD :eviltong: Fotki Azulkowej rozbrajajacej reklamowke piekne :klacz:
  10. qnie :loveu: Cudne fotki :loveu:
  11. Dobranoc :bye: [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/3935/obraz318qd8.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/7834/obraz314zz5.jpg[/IMG] A oto jak Ruda przeszkadzała Figowej w mamlaniu marchewki :evil_lol: [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/3563/obraz301gk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/19/obraz302qw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/5893/obraz305we8.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/6329/obraz309na3.jpg[/IMG]
  13. [quote name='g_o_n_i_a']Pff Co nie znaczy, ze kazy ma kofac Ciebie Za biedna jestem zeby sobie pozwalać na takie luxusy jak wałek Dobrze wiesz co... A zresztą No i co łzesz, ze fotografa nie masz (hahah dla swietego spokoju wolala dać zdjęcie, zebym przypadkiem nie zajechala do Grodziska :roflt:nie boj nic, nie planuje przedwczesnej smierci ) [URL]http://img230.imageshack.us/img230/6634/51084156dq2.jpg[/URL] Jakby jeszcze łapki poprawić uch :loveu: A co tam i tak jest piękna Udanego szaleństwa! :multi:[/quote]I ja od nich tego nie oczekuje, wystarczy że ja ich [COLOR=Magenta]kofciam[/COLOR] :loveu: Bardzo dobrze mówisz! Bardzo dobrze :multi: Wałka nie trzeba :evil_lol: A ile sie oprosiłam by ten 'fotograf' raczył zdjęcie zrobic... :mdleje: Powiedziałas że nie przyjedziesz :mad: to ja juz sie postarałam :mad: A łapek poprawić sie nie da, ona je ciągle dostawia po swojemu :roll: [quote name='Yakubbo'][URL]http://img393.imageshack.us/img393/2430/obraz138uv0.jpg[/URL] Suuuuuuper fotka :D :loveu:[/quote]Dziekjemy ;) [quote name='psiulka'][I][COLOR=magenta]Jasne :placz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]A skąd wiesz co się jeszcze wydarzy :mad: Ja Ci powiem co: W 4 części pojawi się jakaś panna dla JD :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]A jak jest :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Taa, zdjęcia, najwyżej Kamili :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]No dobra, przepraszam :shake: Ale wiesz, jak już będziesz żoną SS to przynajmniej powiedz mu żeby umył włosy, bo jak będziecie spać w jednym łóżku to nie życzę :diabloti: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]No to zdjęcia przynieś jakieś :razz: [/COLOR][/I] [URL="http://img230.imageshack.us/img230/6634/51084156dq2.jpg"][I][COLOR=magenta]http://img230.imageshack.us/img230/6634/51084156dq2.jpg[/COLOR][/I][/URL] [I][COLOR=magenta]- Kropciasta :loveu: [/COLOR][/I][/quote]No ja kofciam róż :loveu: Ja :multi: To pewnie bedę ja :multi: Jestem niesłowna tak? :placz: Moze byc i Kamili :eviltong: Brrr.. weź mnie nie budź z tego pieknego snu nooooo! :mad::mad: NIE BĘDZIE JUZ ZADNYCH MOICH ZDJEC :mad:
  14. Papa wszystkim :bye: Póxniej wpadne i dam jakies fotki :bye:
  15. [quote name='Rinuś'][I][B]na rolki idziesz co ?? :cool3::cool3: to idz się wykąp :eviltong::eviltong: przynajmniej się schłodzisz :evil_lol:[/B][/I][/quote]Za godzinke :loveu: Tylko szkoda że tak gorąco jest :shake: W sumie to i tak teraz na przystanku bedziemy siedziec do 22, dopiero wtedy zacznie sie zabawa :evil_lol:
  16. Lece się wykapać :bye: Rozwalił mnie komentarz mojej mamy "Po co teraz się kąpać skoro i tak wrócisz mokra jak swinia i znowu się bedziesz kapac" no dzieki mamo, wiedziałam ze zawsze poprzesz mnie dobrym słowem :modla:
  17. [quote name='Rinuś'][I][B]to tak jak nam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] Kundle rulez :evil_lol::evil_lol:
  18. Maliniaki to bardzo wymagające psy, jedna z moich ulubionych ras :loveu: Jak dla mnie to lepiej nie ryzykowac z goldkiem. Gończaki polskie rulez i kropka :loveu:
  19. [quote name='Rinuś'][I][B]a ta fotka to taka wystawowa :loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote]Do idealnego ustawienia nam daleko :cool3: Ale w sumie to nam to niepotrzebne :eviltong:
  20. [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/2430/obraz138uv0.jpg[/IMG] [IMG]http://img393.imageshack.us/img393/6108/obraz145en2.jpg[/IMG] Gonia i ta fotka o która prosiłaś. :lol: Figowej nie da się ładnie ustawić, o nie :shake: Nóg jej nie dam do tyłu do je krowa dostawia z powrotem :mad: Przednie nogi wyjechay do przodu... Nie ma szans... [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6634/51084156dq2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...