-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
I Ty oddałaś króweńke w takie niepewne łapy :shake: No wiesz coo... :shake: -
Może nie lepsza [ja zakochana w ASTach jestem :evilbat:], ale równie piękna :diabloti:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Na jakiej podstawie smiesz tak sądzić? :mad: -
[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]Zobaczcie :placz::placz: [/B][/COLOR][URL]http://pl.youtube.com/watch?v=OdcNl5FqcKY[/URL] [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=iQxU7ZJrhY4[/URL][/quote]Straszne :-(:-(:-(
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Uwazaj :evil_lol: Zabys widziala moje paszczydlo jak nagle 10 esów było po wielkiej ciszy... I ta ogromna chec odpisania buahah :evil_lol: Jak tak dalej pojdzie to nici z mojego postanowienia i doladuje kom pf :shake: :D[/quote]:crazyeye::crazyeye: A więc to działa! :cool3::cool3: No więc tym bardziej nie dam Ci spokoju :eviltong::eviltong: Jutro zacznę od początku... będę CI pisać co robię, co myslę... bla bla bla :evilbat: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Helga_psiaki']witamy też mam sonówkę:D [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/2ce8a82de5.gif[/IMG][/quote]Ale lepszą, widziałam Twoje fotki :cool3::cool3: [quote name='g_o_n_i_a']Cześć Prowokatorko :evil_lol:[/quote] Jaka prowokatorka :shake: Jeszcze niczego nie osiągnęłam :evilbat: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Tak, żyje :mad: Masz ku temu wątpliwości? :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ola & Dianuśka']W moim aparacie też czasem się rozmazują, ale od razu takie zdjęcia usuwam - żeby się nie denerwować. Chociaż przyznam, że udaje mi się zrobić dobre zdjęcie. Figa jaki Ty masz aparat ? Może wypadałoby go wziąć do naprawy ?[/quote]Mój aparat to SONY DSC P41 [IMG]http://www.dpreview.com/news/0402/PMA/Sony/sony_dscp41-00.jpg[/IMG] i w nim WIĘKSZOŚĆ zdjęć jest rozmazana, nie niektóre :diabloti: -
[quote name='psiulka'][I]A to że wszystko psuje... :( A już było tak dobrze... :([/I] [I]:([/I][/quote]Ja nie w temacie :shake:
-
Ilona a Ciebie co znow trapi? :mad:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images24.fotosik.pl/46/416fd71a19ffa8a4.jpg[/url] Aresiku ty latasz :loveu: -
Tak - jestem krowa :loveu: Na fotki czekamy z utesknieniem, liczymy na duzą porcję Balbiny :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']No proszę, moje mordy kochane w końcu widzę :loveu::loveu: Stęskniłam się za nimi!!! Sylwia nie wiem czemu jęczysz i narzekasz na swój aparat, mówisz że stary i beznadziejny ale chyba ślepa jesteś skoro nie widzisz jakie fotki z niego wychodzą!!! Toż to super zdjęcia są :loveu:[/quote]Taaaaa a ja przeciez nie mam na co narzekać! :evil_lol: Zdjęcia się nie rozmazują :diabloti: [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6469/obraz177sg0.jpg[/IMG] I sa TAKIEJ FSPANIAŁEJ jakosci :loveu: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6331/obraz433um0.jpg[/IMG] On wcale nie robi chwilami takich zdjęć [trzeba go wtedy puknąć i włączyć od nowa]: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6042/obraz258yx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/787/obraz260ld7.jpg[/IMG] I można zrobic nim takie słiiit zbliżenia :diabloti: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3482/obraz368qa1.jpg[/IMG] Nie widze powodu dla którego miałabym narzekać :diabloti::evil_lol::evil_lol: -
Kasiu, zawsze jeszcze możemy w druga stronę :cool3: Ja wpadnę na kilka dni do Was - Łukasia popilnować :loveu:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Czyżby ten uroczy szczenior to Łapencja lat szczenięcych? :cool3: -
Jaaaaaaaaaaaaaaaacie :loveu: Oglądam te zdjęcia i oglądam i nie moge wyjśc z podziwu :loveu:
-
Listonosz to taki ktoś na kogo się szczeka, tego trzyma się wiernie każdy pies i Sarul nie jest wyjątkiem :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I]No ale opowiadaj, plusy, minusy, wszystko :D[/I][/quote] Plusy - walka w ministerstwie. Uratowała film, jako tako. minusy - jest tego BARDZO wiele. Harry - Chłopiec-Który-Wpadł-Pod-Kosiarke, jednym słowem wygląda jak IDIOTA :eviltong: Wiele kluczowych watków jest pozmienianych/powycinanych... wiele dodali od siebie :angryy: nie bede tego jednak wypisywać - sama zobaczysz. -
Kasiu obawiam się że mój pokoik za mały jest na to by pomieścić taką liczbę osób :eviltong:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka'][I]Opowiadaj :D Ja idę też w poniedziałek ;)[/I][/quote]Film mnie nie zaskoczył, powiem więcej - rozczarował. I wersja ang jest lepsza. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']W jakiejś dziuuuuuurze pod Bydgoszczą :cool3: No ale przynajmniej zwiedziłam troszku Bydgoszcz:loveu: Piękne miasto:loveu::loveu:[/quote]To gratuluję, ja całe [prawie całe :cool3:] wakacje sidze w domu :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='BBeta']Kto by nie chciał :cool3: Wyciągasz z tego sprzętu co możesz, bo moim zdaniem zdjęcia są na prawde rewelacyjne dlatego myślałam, że masz jakiś lepszy aparat ;) A mi dogo działa dzisiaj b. dobrze, wszystko się szybciutko ładuje :hmmmm:[/quote]A Ty cicho sieeeedz :diabloti: Ty możesz robic dobre zdjęcia, ja moge pomarzyć :eviltong: Musze się męczyć z ''aparatem'' którego trzeba puknąć by się włączył :lol: Bardzo mi miło słyszeć ze zdjecia się podobają :oops: z ust kogoś kto robi TAKIE foty :oops: [quote name='agaciaaa']Czeeeeść :) Mi też dogo strasznie chodzi.. Fajowe fotki 2 fajowych psiaków :loveu:[/quote]A mi się własnie teraz troszke poprawiło i dogo chodzi ładnie :loveu: [quote name='psiulka'][I]Hejo :multi: I co Sylwia, byłaś na HP? :loveu:[/I][/quote]Byłam w pon ;) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Azulka wącha bok zdjęcia :evil_lol: [url]http://img360.imageshack.us/img360/6099/30959072sw7.jpg[/url] Ktoś leżący przedemną po zobaczeniu tego bardzo się oburzył :cool3: [url]http://img20.imageshack.us/img20/7572/19811690be9.jpg[/url] Ty tio chyba robisz specjalnie :mad: Do dziś mam uraz do tych warzyw :evil_lol: [url]http://img260.imageshack.us/img260/884/25531652qu0.jpg[/url] -
Kasiu bardzo chętnie bym sobie wykupiła Łukasia na kilka dni, ale wierz mi - umarłabyś z tesknoty za nim, za jego rozesmianą buźką :loveu: Wszystko byłoby bez niego nudne :loveu: