-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Jako że juz wrócilas z wakacji to może daj jakies fotki hmm? :cool3:
-
Ja Was normalnie nie rozumiem :eviltong: Ja sobie poprosiłam panią w sklepie do którego chodzę o to by sprowadziła MP i mam ją w łapach już 1 dnia :eviltong:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina'][SIZE=7][FONT=Arial Black]BryDzień!!:multi::multi:[SIZE=2][COLOR=DarkRed][FONT=Verdana]Co tam u Was słychać dobrego?:loveu: Przepraszamy że tak długo nas nie było ale wakacjonowałam, bez Balbiśka niestety ale kiedyś trzeba wypocząć od ciągłych obowiązków:evil_lol: Zaległości mi się narobiło... I muszę nadrabiać.... Wiec się nie rozpisuje bo muszę pędzić daaaaaleeeeej:cool3: Jak tak patrzę na Figę to tak jakoś wypiękniała:loveu::loveu: [URL]http://img181.imageshack.us/img181/351/dsc00080st2.jpg[/URL] Zabójcza fota:loveu::loveu: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/quote]No prosze proszę kto raczył się pojawić na dogo, powiem więcej - w naszej nudnawej galerii :cool3: Witamy z powrotem w domu :loveu::loveu: :cool3::cool3: A gdziez to się wakacjowałaś hmm? :cool3::cool3: -
Kasiu padam za każdym razem gdy tu zaglądam :loveu: [url]http://img486.imageshack.us/img486/9153/31876342ox0.jpg[/url] Usmiech Łukasia musi być lekarstwem na wszelkie smutki :loveu: Patrząc na taką buźkę trudno powstrzymac usmiech :loveu:
-
A ta znowu zmieniła podpis :evil_lol: Świetny :cool3:
-
Fidlaś :loveu: Łukaś :loveu: i nowy podpis.... :mdleje: Genialny :loveu:
-
Przydał by się jakiś znak zycia :mad:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mi się nie ładują strony wcale :placz: Ale tylko raz na jakiś czas uda mi się wejśc na dogo :roll: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[B]BBeta[/B] - ale wiadomo że chcialabym robić lepsze zdjęcia :evil_lol: Ale to narazie daleka przyszłość.. [B]Gonia[/B] - ja strasze? :evilong: Juz widzę ten pełen szczęscia usmiech gdy to przeczytałaś :eviltong: Dogo mi muli, wczoraj nie udało mi się nawet wejść. Czy w administracji jest coś na ten temat? Nie wiem czy uda mi się tam dostać :roll: Wszystkie inne strony chodzą bez problemów.. Kilka fotek Miskowego i Czaba [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/1387/dsc00072og4.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/351/dsc00080st2.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/3865/dsc00082hl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/1979/dsc00109cm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/8103/dsc00114ef4.jpg[/IMG] Ciekawe czy uda mi się wysłać tego posta :roll: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Byłam 2 godziny z Miskiem na spacerze, no i Czabutka udało nam się spotkać :cool3: Później dam fotki ;) -
Trzymamy kciuki by wszystko dobrze się skończyło :calus:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry :cool3: A jednak żyjesz :multi: Śliczna Figusiowa :loveu: [URL]http://img20.imageshack.us/img20/8198/obraz092jt3.jpg[/URL][/quote]Bry ;) Nom chyba żyje ;) [quote name='fidelek2']To se poczekam w takim razie....:roll:[/quote]Jeśli się wyrobię to pojde dzis do miskowego, nie byłam już u niego od poniedziałku, a wczoraj z Figową poszłam sama :oops: byłam wkurzona, a on by mi raczej tylko humor pogorszył, obdarłabym go ze skóry i byłby problem :eviltong: Do niego trzeba mieć cierpliwość :shake: :mad: -
BRUTUS- łaciaty "morderca", którego kocham nad życie.
:: FiGa :: replied to Gosia>>>'s topic in Galeria
[URL]http://img482.imageshack.us/img482/6018/s5002497ht8.jpg[/URL] Swietna minka :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dobra, to ja zbieram walizki i się stąd wyprowadzam o :obrazic: Miłego dni życzę. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Kiedy pokażesz nam Czabika i Miśka? :loveu:[/quote]Kiedy bede mogła ich odwiedzić - wtedy pewnie zrobie fotki ;) Ale dziś o raczej wykluczone, mam napiety grafik :eviltong: -
Sliczne zdjęcia :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ja chce Azulkową... :oops: Chcesz mej smierci? :mad: Wyrodna :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='fidelek2']Cześć Sylwuś :loveu: Jak mnie tu dawno nie było...:oops: Miałam co nadrabiać, zreszta jak zwykle ;)[/quote]Cześc Kasiu :multi::multi: -
[url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/12b554a69a.jpg[/url] To jest swietne :evil_lol:
-
Jaki przewodnik? :hmmmm: To jeszcze nie masz sierpniowego numeru? :razz:
-
Witamy słonecznym rankiem :loveu: