-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa'][COLOR=Red][B][SIZE=4]JA MAM!!!![/SIZE][/B][/COLOR][/quote]Nie obruszaj się, nie ma sensu, i tak przegrasz :evil_lol::evil_lol: -
Dziendobrywieczór :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Im więcej, tym lepiej ;) [URL]http://img113.imageshack.us/img113/842/obraz052tg4.jpg[/URL] Cóż za spojrzenie :evil_lol: :loveu:[/quote]Spojrzenie nr 7 - jeszcze jedno zdjęcie i będziesz miec problem :eviltong: [quote name='agaciaaa']nie podlizuj się :eviltong: [URL]http://img113.imageshack.us/img113/842/obraz052tg4.jpg[/URL] mam sie bać?! :evil_lol: :diabloti: [URL]http://img165.imageshack.us/img165/5092/obraz046cg7.jpg[/URL] biedny łakomczuszek.. :loveu: NIE MASZ!!!!!!!!! I KONIEC, BASTA! (uwielbiam słowo basta ;) :evil_lol:)[/quote][SIZE=1][COLOR=Wheat]Mam..[/COLOR][/SIZE] :eviltong: -
Witaj mielonko! :multi: Gratuluje udanej adopcji Spike'a :multi: Piekny z niego chłopaczek, mam nadzieje że będą u czesto jego fotki :) Czekamy też na jakieś nowe foki Tinulca :cool3: Co do sterylki to namawiaj! U mnie rodzice też od razu się nie zgodzili, ale gdy podczas kolejnych cieczek cały dom był w czerwonych kropkach, ja byłam na feriach, a pod domem koczowały stada napalonych psów - nie musiałam się nawet odzywać :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Helga_psiaki']przyszliśmy się przywitać jakie śliczne ma Figa szeleczki:loveu:[/quote]Czesc :p Szeleczki nasze juz wiele przeszły, rozglądamy sie za nowymi :hmmmm: Macie jakies propozycje? :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Ja też jestem uparta (podobno). ;) Więc powiem Ci raz jeszcze, że nie masz racji! I czekam na te 10 fotek. To jakieś zadośćuczynienie? :evil_lol:[/quote]Hahah, więc spotkały sie dwa uparciuchy :evil_lol::evil_lol: Nie nie nie... ja mam racje, ja ZAWSZE mam racje :evil_lol::eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No może trochę wiecej tych fotek sie znajdzie :eviltong: [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3010/obraz006yh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2926/obraz019ig0.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/2626/obraz041gb7.jpg[/IMG] A to jest okoliczny psiak, który zebrał u ludzi, bardzo bał się podejść, jednak przemógł sie dla chałeczki :evil_lol: [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/5092/obraz046cg7.jpg[/IMG] Bu. [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/842/obraz052tg4.jpg[/IMG] -
[url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/70252242e9.jpg[/url] Jaaaaaa :loveu:
-
Wiecie, doszłam do wniosku że przed wejściem do waszej galerii będe brac coś na uspokojenie :eviltong::eviltong: Sara pięknie wywiesza szyneczkę z mordki pięknie się usmiechając, uwielbiam to :loveu::loveu:
-
Witajcie :multi::multi: [URL]http://i18.tinypic.com/624ean9.png[/URL] "MOJE!" :diabloti: [quote name='Samturia']tylko musiałam się trzymać ostro w ostatnich scenach w departamencie tajemnic... :) bo mnie zbierało na płaczki (taka juz jestem, rycze na filmach...) :)[/quote]Ja też ryczałam - ze smiechu. Ogólnie film nie nie zaskoczył, powiem więcej - zawiódł :roll: Wiele wątków zostało pominiętych, poprzekręcanych, wymyslonych... pffff... Jednak ta walka w depertamencie była niezła :cool3::cool3: W pewnym momencie, kiedy Lucjusz wyciągał rekę do Chłopca-Który-Przezył wypsnęło mi się na głos "Oddaj mi tego pokebala", osoby bliżej siedzące, w tym moje kuzynki zaczely się zapowietrzać, kazdy podchwycił ten pomysł i cały nasz rząd gadał o pokemonach:evil_lol: [url]http://i18.tinypic.com/5xp7ek2[/url] Łaaaaaał :loveu: I powiem skromnie: Już jest [I]potem[/I] :cool3::cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Nie pozwolilibyśmy żeby tu kurzem zarosło ;) Nie bredze, tylko stwierdzam fakty!! To Ty jakieś bzdury wygadujesz! A Figunia jak zawsze piękna! [URL]http://img241.imageshack.us/img241/5388/obraz029xs5.jpg[/URL] bardzo fajną ma obrożę :)[/quote]Bardzo się cieszę, nie znoszę sprzątać :evil_lol: Pfff niektórzy tu już wiedzą że do mnie można sobie mówić, a ja i tak swoje wiem :eviltong::eviltong: Upara jak osioł? Tak, to zdecydowanie jedna z moich cech :eviltong: Dziekujemy ;) [quote name='pinczerka_i_Gizmo'][URL]http://img241.imageshack.us/img241/5388/obraz029xs5.jpg[/URL] Piękny łaciaty portrecik :loveu: Ale nie myśl, że taką marną garstką fotek nadrobisz te 4 dni milczenia... :mad: :diabloti:[/quote]Ja się dopiero rozkręcam :eviltong: ....mam jeszcze z 10 zdjęc.. :eviltong::eviltong: -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
[url]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/b3-1.jpg[/url] :mdleje: To jest niesamowite zdjęcie :loveu: -
Witamy serdecznie :multi: :multi: :multi: Ta fotka mnie rozbroiła :loveu: :loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/25/f0dfbea3c80667cb.jpg[/url] A ta dobiła :loveu: :loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/26/a2a83e3cc8c57809.jpg[/url] Ta zwaliła z fotela... :evil_lol: :evil_lol: [url]http://images25.fotosik.pl/25/3c6635ffe82a7d55.jpg[/url] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/25/ef995ea00a6ddf52.jpg[/url] W rezultacie wychodze z Waszej galerii poobijana :mad:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ale super spacerek był :loveu: -
Ale rosnie chłopak :loveu: A jaki waaaaariat :loveu:
-
Witamy :loveu: Kasiu piekny avek :loveu: [url]http://img158.imageshack.us/img158/995/tnimg1443hk9.jpg[/url] Fidlasty :loveu:
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
:: FiGa :: replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o pomoc kropkom to na cetkomaniaków można liczyć ;) -
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
:: FiGa :: replied to dadiii's topic in Foto Blogi
Nie ma za co, będziemy wpadac częsciej ;) Bardzo lubimy ogladać zdjęcia psiaków, a szczególnie pieknych psiaków, a Psotka własnie takim psiakiem jes ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Figa żyyyyyjeeee!!!!! :multi: Czeeeeść! Ja już stara jestem :razz: zresztą śmierć w tym wypadku na pewno mi nie grozi! jejku, to ja lece pędem szukać! i to już! ;) Jedynie? AŻ!!! Widzisz jak wszyscy tęsknili?![/quote]Heeeelo :cool3: No nie jestem pewna czy nie grozi.. :eviltong: Bardzo mi miło że fotoblożek nam się nie zakurzył przez czas mojej nieobecności i go pilnowaliście :lol: [quote name='agaciaaa']Kobito, przecież z Ciebie niezła laska jest!!! :D a jak wywijasz na tych rolkach, ho ho :D[/quote]Niezła laska... :roflt: Tak, tak :lol: A mówiłam! To zostawiło ślad na Twojej psychice i juz zaczynasz bredzić :eviltong::eviltong: