-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
A czymże Cię tak wkurzyła? :diabloti: A te fotki to nie fair :mad:
-
Czekamy na fotorelacje :cool3:
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
:: FiGa :: replied to Olusia's topic in Galeria
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A mnie już nie kojarzysz? FOCH! Swego czasu odzywałam się tam codziennie... Ale to było jeszcze za nim poznałam Dogomanię :evil_lol:[/quote]Byłaś na PŚ? :crazyeye: Ciebie znam jako Justa_BB [coś takiego :hmmmm:] ale z innego forum :eviltong: - ŚP :eviltong: -
[quote name='agaciaaa']http://images25.fotosik.pl/25/85d9ee053a2eaf41.jpg [/quote]Ooooooooooooo nieeeeee :mad: Tak nie będzie, zabieram Ci tę slicznotkę :loveu: :loveu: Pożycz mi jej kiedys na kilka dni :modla: :loveu:
-
Alez ona jest cudna :loveu:
-
O, to to to! Popieram :multi:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Szkoda ze ja nie mam takich brzdącowych fotek mojej zakropionej :loveu: Nie mam do czego porównać :loveu: -
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
:: FiGa :: replied to Olusia's topic in Galeria
[quote name='Ola & Dianuśka']Jestem. Mam nick Olusia-Dianusia. Galerię też tam mamy.[/quote] Wiedziałam że skadś was znam :cool3: A ja na PŚ ostatnio mało przebywam, także nie byłam pewna w 100% :oops: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ależ Justynko, ja tylko podniosłam troszke poprzeczkę, wcale mi na niej nie zależy, mamy już 6 obróżek, a dla psiaków będzie więcej :cool3: Niestety nie wiem czy ktoś jeszcze nas odwiedził, ponieważ nie otwiera mi się poprzednia strona - ani żadna inna na dogo :roll: -
Uroczy chłopak ;) A tę łapke i 'gulę' nie powinien obejrzeć wet? ;)
-
[quote name='Cerber']jak wiidzisz u mnie też swieci pustkami... ale to dlatego, ze ja sama nikogo nie odwiedzam... [/quote]Niestety na dogo większosc ludków to praktykuje :roll: A ja do Was zaglądam, podobnie jak [B]BBeta[/B] kiedy mam czas :cool3: Zaglądam, bo po prostu Was bardzo lubię. I klimat jaki panuje u Was w galerii :loveu: Branoc ;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Sylwia Magdalena Joanna C. wcale nie jest krową i chyba sama miałaś okazje sie o tym przekonać, [B]małpo[/B] :evil_lol: Dobranoc :bye: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Nic nie poradzę na to że właścicielka tej krówki boi się jechac do Rzeszowa, nic nie poradzę również na to że ma ona z główką PUK. Króweńka ma się dobrze :mad: A jesli nie wierzysz - przyjedź. Ja naprawdę nie gryzę :diabloti: Nie wiem tylko jak wrócisz :eviltong: A może Ci sie i mnie w tym czasie w domu nie będzie, bo mało w nim przebywam :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
To ja już się żegnam :bye: [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/3200/obraz223bou1.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Jak pisalam wczesniej, powodzenia życzę. :evil_lol: Chociaz bym tak nie liczyła, ze mnie szybko z równowagi wyprowadzisz, do stada dzieci mam wiele cierpliwosci (dzisiaj u mnie np. pistolecik do rac zniszczyły i w dodatku zadno z trzech nie bylo zdolne sie przyznac ktore i wyszlo na tego, któego w ogole nie było :shake: :evil_lol: - w sumie dobrze ze owy przedmiot nie jest moj buhah), więc... :cool3: NIE KRĘPUJ SIĘ :cool3: Mi bedzie bardzo miło :loveu: A co do zdjęc - zgadzam sie, ze to fotograf robi zdjecia a nie aparat i Sylwia całkiem niezłe fotki trzaska. :multi: Rudziaszkowe łapencje uch :loveu: [URL]http://img519.imageshack.us/img519/6728/dsc00010nc8.jpg[/URL] Przyszłam powiedzieć dobranoc - chociaz na kom nie znalazlam takiego esa od Ciebie :evil_lol: Paaa Krowki :buzi:[/quote]Stado dzieci to nic w porównaniu ze mną, sama zobaczysz :mad::mad: -
BRUTUS- łaciaty "morderca", którego kocham nad życie.
:: FiGa :: replied to Gosia>>>'s topic in Galeria
Nooo Brutusek stoi tak dumnie przed pancią :cool3: -
Ale to też kwestia gustu :cool3:
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
:: FiGa :: replied to Olusia's topic in Galeria
Dam sobie ręke uciąć że gdzieś tę mordkę już widziałam :diabloti: Jesteś na PŚ może? :hmmmm: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ola & Dianuśka']Święta racja, ale z aparatem też może być coś nie tak ;)[/quote]Z z moim bez wątpienia jest cos nie tak :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Rudej dawno nie było :diabloti: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3262/dsc00009nt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6728/dsc00010nc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5831/dsc00011qp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4128/dsc00012hd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6082/dsc00014uk1.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Ja mam silna wole i cierpliwa jestem, ale mimo wszystko powodzenia zycze buhah :evil_lol: Ojciec wyplate dostaje w piątek wiec moze Ci sie uda :evil_lol:[/quote]Bede się starać.... :cool3::cool3: wyprowadzić Cię z równowagi :eviltong: