-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
W takim wypadku - jesli miałabym otrzymac wierzę - napisałabym do MP maila z zażaleniem :evil_lol:
-
Czekamy ;)
-
Pfff hahaha :D:D:D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][URL]http://img77.imageshack.us/img77/387/obraz069vj6.jpg[/URL] Akuku :evil_lol: :loveu:[/quote]Cześc Justa :multi::multi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Poranne dzień dobry :D [URL]http://img77.imageshack.us/img77/1679/obraz089qt4.jpg[/URL] no tu to serio ważniak! Super fotki, miny strzela Figowa po mistrzowsku :loveu:[/quote]Bry :cool3::cool3: Gdybym miała leszpy aparat to mogłabym uchwycić więcej takich minek, niestety wiekszosc zdjec robionych szajsem nie wychodzi :placz: -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
:: FiGa :: replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
A ja widze na stronie schroniska że jeszcze jeden poczwarek trafił do kundelka. [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/LOLITA.jpg[/IMG] [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/LOLITA_1.jpg[/IMG] LOLITA – trafiła do schroniska w lipcu 2007 mając ok. 8 lat. To kolejna duża suczka w typie owczarka niemieckiego która trafiła do naszego schroniska. Jest jeszcze onieśmielona całą schroniskową sytuacją jaka spotkała ja w życiu, powolutku nabiera przekonania do człowieka i spacerów, spokojna, łagodna, bardzo lubi smaczki :) wobec innych psów- dominantka Trzeba piękną dodać na 1 stronce do reszty poczwarków. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dobra, ja mykam już z dogo :bye: -
ASIK! Nie strasz!! :evil_lol: Zastanawiam się czy nie wysłac do nich maila, ale w sumie to aż tak bardzo nam na tej całej nagrodzie nie zależy - jakbyśmy to same smaczków kupić sobie nie mogły, o :eviltong:
-
Miesiąc temu dzwoniła do mnie pani z MP z wiadomościa że wygrałam coś za głosowanie w plebiscycie "serce dla zwierząt", jednak do dziś nic nie doszło. Mam im dac o sobie znać? :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='BBeta']Pięknie słoneczko świeciło :loveu: Aż się Figowej pyszczek prześwietlił na niektórych fotkach :diabloti:[/quote]Uroki posiadania szajskiego aparatu i białego psa :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img77.imageshack.us/img77/387/obraz069vj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1679/obraz089qt4.jpg[/IMG] Masz cos do mnie? :cool1: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8198/obraz092jt3.jpg[/IMG] Głupia minka, cała Figowa :shake: [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/7985/obraz095jf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/5135/obraz176yq0.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']No i ja też :evil_lol: ale jutro wyjątkowa sytuacja, niestety. Musze sie jakoś zmusić i zaraz sie położyć! Buziaki dla ważniaczki i sztywniary ;) i tej drugiej aspołecznej istoty też :evil_lol:[/quote] A cóż to za wyjątkowa sytuacja? :cool3: Dziekujemy za buziaczki :multi::oops: I oddajemy razy dwa :buzi: Miłego lulania :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Ja już lece spać, bo jutro pobudka bladym świtem (ok. 9), więc trzeba sie wcześniej położyć. Kolorowych snów! :bye:[/quote]Dobranoc ;) Kolorowych snów itp :eviltong: Wstawac o 9... :mdleje: Toż o ja sie wtedy spac kłade! :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa'][URL]http://img511.imageshack.us/img511/8651/obraz064zs1.jpg[/URL] ależ ona piękna :loveu: [URL]http://img114.imageshack.us/img114/1420/obraz082jt2.jpg[/URL] i portrecik jaki ładny. ale troche smutno tu wygląda. NIE! TY PRZEGRASZ!!!! [SIZE=1]nieważne! [/SIZE]:evil_lol:[/quote]Łaciata to wazniak, kto ją zna ten wie :evil_lol: To sztywniara, aspołeczna sztywniara - jak pancia :diabloti: Wygram :watpliwy: [SIZE=1]tak jakby[/SIZE] :evil_lol: -
[quote name='wiq']cześć dziołszki;) melduję, że znikam z dogo.. nie wiem na ile, czy na tydzień, czy na miesiąc, czy na dłużej.. do zobaczenia, mam nadzieję;) p.s. zajrzę w okolicach końca bazarku, Mazańcowice pozostają w moim zainteresowaniu, spoko;)[/quote]:-o:-o Tydzien? Ok, przeżyjemy. MIESIĄC?!!!!! Zdecydownie NIE przeżyjemy!!! :mad: [B]DŁUŻEJ?!!! W KULKI SOBIE LECISZ? :x [/B]Miłego wakacjowania mimo wszystko :diabloti:
-
Hahah a ja sobie to wszystko czytam i śmieję :evil_lol: Cóz - bede obserwować co się będzie działo :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Co Ty powiedziałaś???????????? że JA przegram?! NIGDY [SIZE=1]a właściwie to o co chodziło?![/SIZE] :evil_lol:[/quote]Tak, powiedziałam że TY przegrasz :diabloti: [SIZE=1]A czy to wazne?[/SIZE] :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8651/obraz064zs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1420/obraz082jt2.jpg[/IMG] Figowa z mokrym ręcznikiem na pysku :loveu: Burak mój :loveu: [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/3328/obraz071xq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/5249/obraz070fg3.jpg[/IMG] -
Ojjjjjj jak duzo pieknych fotek :loveu:
-
Dziendobrywieczór Korulce :multi:
-
[url]http://images30.fotosik.pl/36/e3d4ea232b28d1bcmed.jpg[/url] Wspaniała fota :klacz:
-
Witamy :cool3: