-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Marta_Ares']okej:multi: :multi: w sumie to nie powinnam bo bede prowadzic samochod, o 16.00 mam jazde z bardzo przystojnym instruktorem:evil_lol: :evil_lol:[/quote]Robisz prawko? :cool3::cool3: Ja teeeeeż ce :placz::placz: Mam nadzieje że ja tez kiedys bede miec przystojnego instruktora :eviltong::eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[CENTER]:beerchug::beerchug::beerchug: :laola::laola: :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking: :cunao: Za 600! :drinking::drinking::drinking: [/CENTER] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Martuś możesz na mnie liczyć :evil_lol: :pepsi: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[CENTER][SIZE=7]:multi::multi::multi: 600 !! :multi::multi::multi:[/SIZE] [/CENTER] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Marta_Ares']hehe a u nas slonce swieci:eviltong: :eviltong: i goraco, ja bylam od rana na zakupach przy czym dzielnie towarzyszyl mi Ares:evil_lol:[/quote]Ja też chce :placz: Nie boisz sie Aresika pod sklepem zostaiwc? :razz: [quote name='agaciaaa']Taaaaa, zawsze tak mówisz :shake: dawaj!!![/quote]Sama zobaczysz :eviltong: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
O bosz... ja sie ide schowac :cool3: Fju fju :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Marta_Ares']a tu znowu tleeeee nagadane:eviltong: czy wy nie macie co w domu robic, z psem na spacer sie przejsc a nie przed kompem :mad: :diabloti: :diabloti: zblizamy sie do 600... i bedzie IMPREZA:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]Ze psem byłam :eviltong: Pada deszcz :eviltong: [quote name='Sznaucerka-Balbina']A Martyna nie mieszka gdzies tak obok ciebie? Heniek jest obrazony!:evil_lol:[/quote]Martyna tez mieszka spory kawałek od nas :shake: No cooo! :placz: CO ja tylko nim żyje czy jak? :placz: Porzycz mu :cool3: [quote name='agaciaaa']Noo to fajnie :p dawaj jakieś fotki![/quote]Zrobiam kilka fotek, ale nie wyszły :lol: [quote name='Tina.Sara']Niedługo 600 strona :evil_lol:[/quote]Ano ano :razz: -
Bryyyy :multi: Nie znoszę gdy pada deszcz :mad: Łaciata stanie w drzwiach, wyjrzy na pole, zobaczy że pada i ucieka z powrotem do domu :mad: Musze z nią na smyczy wychodzic :mad:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
:: FiGa :: replied to Samturia's topic in Galeria
Ja bym się bała Figową z cieczką zostawić w łapach rodziców.... szczeniaki murowane :mad: -
łaaaaaaaaaaaaaaaa glut :loveu: :evil_lol: [url]http://img159.imageshack.us/img159/2217/s080807050xx3.jpg[/url]
-
Oliw urządzcie pokaz i pozbierajcie po 5zł za oglądanie, o :evil_lol: A cieczki współczuję, szczerze :lol:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Daaaaj fotki :siara: -
[url]http://i10.tinypic.com/4yjzbz6.jpg[/url] Blakus przenosi się w czasie :lol:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Brrr :mdleje: -
Witaj :cool3:
-
Patusia juz znalazła swój dom i swoich ludzi !!!!:)
:: FiGa :: replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']marzy mi sie żeby takich złodziei było więcej :evil_lol: ;) a najlepiej to niech juz Patulke do domu ukradą :loveu:[/quote]Kiedys napewno ktoś Patule ukradnie :loveu: innej opcji nie ma :mad: Dziekuję :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Cześć :) W jakim sensie u siebie? Chyba raczej w Białymstoku, jak już. A do Białego mam jakieś 40 km, więc mniej więcej tyle samo co Ty :)[/quote] Buu to też nieciekawie :lol: Ale my mimo wszystko byłysmy na spotkaniu dogomaniaków w Rzeszowie 2 razy ;) -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
:: FiGa :: replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Witamy się :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bry bry :cool3: [quote name='agaciaaa']No niestety, kawałek jest. Dobrze, że je wzięłaś.. ech z kotami jeszcze gorzej niż z psami. Ludzie ich nie pilnują, a potem topią jak się kociaki urodzą... :shake: Idę już spać, dobranoc :bye:[/quote]Ty masz wielu dogomaniaków u siebie :cool3: Ja najbliżsżych mam 50 km od nas :placz: Koty jest trudniej dopilnować :( [quote name='wiq']znów 2 strony :mdleje::evil_lol: ale co zrobić, że te baby tak gadają?.. też nad tym nie panuję:evil_lol: najeżona Ruda bombowska:loveu: bulliki też:loveu: a odpowiedzialność ludzka... :pissed:[/quote]Bry :lol: Róznica jest jednak taka że u Was jest tak praktycznie przez cały czas :evil_lol: A u nas sporadysznie :eviltong: Dziekujemy :multi: [quote name='Sznaucerka-Balbina']:mad::mad: On Ciebie też:evil_lol: To juz wsiada w pociąg i jedzie:evil_lol: Ale najpierw na kase od ciebie czeka:evil_lol: A tak w ogóle to Doberek:diabloti:[/quote]Niemam :niewiem: Prze... zgubiłam ostatnie pieniądze :placz: [quote name='pinczerka_i_Gizmo'][URL]http://i14.tinypic.com/6377ww6.jpg[/URL] Czemu się nie zdziwiłam, że na łóżeczku, na miejscu panci :cool3: :loveu: Dzień dobry dziewuchy! :loveu:[/quote]Czasami łaiata położy się od ściany :mad: A w nocy znienacka wyprostuje łapy - ja spadam z łózka :evil_lol: -
http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/IMG_0051-1.jpg :loveu:
-
naprawdę świetne fotki :loveu: I oczywiście chcemy zobaczyc te fotki konkursowe ;)