Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Rybka_39']Figa u nas to norma:evil_lol::cool1: Tak samo siedzenie w oknie z taka miną:cool3:ludzie pekaja ze smiechu[/quote]A ja im się wcale nie dziwie :loveu: Chciałabym mieć tu gdzieś boksia w okolicy, bo to naprawdę wspaniałe i pocieszne stworzonka są :loveu: Ach co ja mówię - są 2 boksie ale agresywne i pozamykane w malutkich kojcach :shake:
  2. [url]http://img255.imageshack.us/img255/5135/13162179ao8.jpg[/url] O jaaaaaaaaaaaaacie :loveu:
  3. [quote name='Koma'][URL]http://i14.tinypic.com/4ttkbpd.jpg[/URL] Jaki śmieszny :lol: Wygląda jak maskotka :loveu:[/quote]Witaj Koma :multi:
  4. Amorek ma piekną mordkę :loveu:
  5. [url]http://images27.fotosik.pl/52/f7b33ec0cbbd37ca.jpg[/url] Jaki nastrój :loveu:
  6. jakie spojrzenie :loveu:
  7. O, co ja widze :cool3: Zbliżamy się do 600 :cool3:
  8. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Tak myślałam że Was deszcz złapie:evil_lol: bo u mnie się na to zanosiło:cool3:[/quote]Tak, w Wawce się zanosiło na deszcz to znaczy że na zakichanym podkarpaciu tez bedzie lało :evil_lol: [quote name='Marta_Ares'][URL]http://i14.tinypic.com/4ttkbpd.jpg[/URL] sliczny:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Dziekujemy :multi:
  9. [url]http://img252.imageshack.us/img252/1029/s080807043wj7.jpg[/url] Alez cudne spojrzenie :loveu:
  10. Wow fotki rewelacyjne :klacz: Balsam dla oczu i duszy normalnie :loveu:
  11. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=Orange]Hehehe to wiesz jak to jest gdy pies ciągnie na smyczy?:loveu:[/COLOR][/B] [/quote]Nakrapiane słyną podobno z tego że straszne są z nich lokomotywy i moja nie jest inna :diabloti: Ale długo nad tym pracowałyśmy, teraz nie ma żadnego problemu :loveu: Choć czasami musze lekko ją przywolać do porzadku bo się zapomina :roll: My nauczyłyśmy się ładnie chodzić dzieki metodzie drzewka ;) [url]http://img406.imageshack.us/img406/7149/clipboard01xv7.jpg[/url] Genialne :evil_lol:
  12. Widze że profil Sarunia tez ma cudny, a ja kocham takie zdęcia z profilu :loveu:
  13. Balbinka kiedy jest mokra wyglada smiesznie :lol: Z resztą wszystkie psy z dłuższa sierscia tak wygladaja :lol:
  14. [quote name='agaciaaa']Śliiiczny jest, taki puchatek :loveu:[/quote]Sliczny to i może :loveu: Ale ta jego sierśc coraz gorzej sie rozczesuje, dziś miałam spore problemy :shake: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Miłego rolkowania:evil_lol:[/quote]Dopadł nas deszcz 10km od domu :angryy: Musiałam dzwonić po rodziców :lol: [quote name='Pianka'][URL]http://i13.tinypic.com/54nlzzk.jpg[/URL] śliczna sunia:loveu: [URL]http://i14.tinypic.com/4ttkbpd.jpg[/URL] Misiaczek:multi: :loveu: jak zwykle piekny:loveu:[/quote]Siemasz Pianko :multi: [Monika tak? :hmmmm:] Super że zdjęcia się podobają, choć przyznam że sa kiepskiej jakości :oops:
  15. [quote name='Rybka_39']Ja mam czasem nerwy na kliker, bo dla psa kliker jest jak najbardziej pozytywny, ale ja czasem mam ochote tak jej przyp...pogłaskac mocniej, że...ech:angryy: Za to mamy postępy:multi::multi::multi::multi:yupi[/quote]Każdy włascieiel psa ma czasami ochote wypatroszyć, wypchać i postawić na półce... :eviltong: Kiedy mi nerwy puszczają to się na psa obrażam, a ona tego nienawidzi, zawsze musi być w centrum uwagi [nawet teraz gdy siedze sobie na łózku i pisze na dogo miziam ją po brzuchu, a gdy przestają słyszę głośny pomruk niezadowolenia :evil_lol:] [quote name='Helga_psiaki']śliczny a czemu na sznurku czy czymś tam wisi[/quote]Misko nie jest moim psem, całe życie stał na łańcuchu. Wyprowadzam go na spacery, nie toleruje innych psów i ludzi dlatego cały czas musze go mieć na smyczy - w tym przypadku na 20 metrowym sznurku splecionym w warkoczyk :diabloti: [IMG]http://i14.tinypic.com/4ttkbpd.jpg[/IMG] [IMG]http://i13.tinypic.com/5xoq4b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/4p17ar9.jpg[/IMG] Spadam na rolki :bye:
  16. [quote name='agaciaaa']Ale cudny Miśko :loveu:[/quote]Cześć :multi::multi: [quote name='Sznaucerka-Balbina']<hahaha> wiedziałam ze sie zdecydujesz:cool3: Masz kartkę i długopis? Ok! Zapisuj! 07008880 :eviltong: Połączenie bezpłatne:evil_lol:[/quote]Jakiś taki krótki ten nr... to domowy? :eviltong: Boje sie teraz że sama bedziesz z niego korzystac :shake:
  17. ooo króliczki tez bardzo bardzo lubię :loveu::loveu: Kiedys nawet próbowałam namówic rodzicow na malenkiego krolisia, ale nawe nie mam co marzyc... ale moze kiedys :diabloti:
  18. Ano przydałyby się :cool3:
  19. [quote name='Czarna_Owieczka']Jakiego ślicznego Misia widzę :) :loveu:[/quote]Cześć Layla :eviltong::eviltong: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Przecież ty z Heńkiem jesteś:eviltong: [URL]http://i16.tinypic.com/4z24bwo.jpg[/URL] Mój Misiulec!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]A tak, Heniek :diabloti: Wiesz może jednak załatw mi ten nr :p [quote name='Rybka_39']Jaki sliczny misiu:loveu: Oki jak nie chcesz czytac to przosze bardzo;). xD[/quote]I tak nie mam niczego ciekawego do napisania tam, kieruje się wskazówkami ludków z forum.. a gdy mam pytania do piszę do koleżanki która ze swoim psem świentie radzą sobie klikerem ;)
  20. [url]http://img124.imageshack.us/img124/4192/tnpict0858ym9.jpg[/url] Uznała że w pokoju masz nieladnie i postanowiła ustawic to po swojemu :evil_lol: 2 koty i 2 psy - symetrycznie i znacznie ładniej będzie to wyglądało :cool3:
  21. Niestety nie mam, choc nie ukrywam że bardzo bym chciała mieć jakiegoś papuga :cool3: Rodzice by mnie wyrzucili z domu gdybym przyprowadziła kolejnego zwierzaka :lol:
  22. Uwielbiam lenie :loveu:
  23. Duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuże :crazyeye: Kochana mordka :loveu:
  24. Uwielbiam ptaki :loveu: Czekamy na fotki :loveu:
×
×
  • Create New...