-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Bry, meldujemy się :) [url]http://img172.imageshack.us/img172/859/pict0142zn4.jpg[/url] Świetna fotka:evil_lol:
-
[quote name='emdziolek'] A twoja łaciata ma galerie na dogo??:cool3:[/quote] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27714"]Mamy ;)[/URL] [url]http://img527.imageshack.us/img527/636/sl270945ja2.jpg[/url] Kropeczki :loveu: I guziczki :evil_lol: :loveu: [url]http://img237.imageshack.us/img237/3876/clipboard20iv6.jpg[/url] Łopata :loveu:
-
Bry :oops:
-
Świetnie się bawi :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Pianka']Normalnie. Rób w koncu to zdjęcie:mad:[/quote]Ale wiesz jak to bedzie wygladać? :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zastój i nuda... czyli wszystko wróciło do normy :p Cześc [B]alive[/B] ;) -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
:: FiGa :: replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
http://images30.fotosik.pl/53/3afa2da64974e6da.jpg To zdjęcie jest świeeeeeetne :loveu: http://images24.fotosik.pl/53/573251a4429b8091.jpg Żabka :loveu: :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gratki :klacz: ;) -
Witajcie z powrotem :multi: Fotki świetne, Megulec piekna jak zwykle :loveu: U mnie w pobliżu są 2 suczki, jednej cieczka sie juz skonczyla a u drugiej wlasnie jest w trakcie. Gdy powiedziałam włascicielom by suke od innych psow odizolowali wysmiali mnie..
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Weź to ze mnie, czuje sie glupio.... [IMG]http://i13.tinypic.com/4uemkb7.jpg[/IMG] A z resztą...... i tak jestem boska :evil_lol: [IMG]http://i12.tinypic.com/53sm0k1.jpg[/IMG] Robi się nuuudno [IMG]http://i16.tinypic.com/67hdg6h.jpg[/IMG] No dooobra, trochę popozuję :roll: [IMG]http://i10.tinypic.com/6hihm4o.jpg[/IMG] Slonecznik ;) [IMG]http://i18.tinypic.com/67myp88.jpg[/IMG] Spadam na sniadanie :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Anecioreczek'][URL]http://i13.tinypic.com/5zck3ma.jpg[/URL] Piękna pani z Kropeczkamii:loveu:[/quote]Witamy serdecznie w galerii :multi: [quote name='Pianka']Protestuje:mad:[/quote]Jak Ty sobie to wyobrazasz? :lol: [quote name='Rybka_39']Jesli lubisz siniaki to zrezygnuj:mad::mad::mad::cool3:[/quote]Grozisz mi? :x [quote name='agaciaaa']Czeeeeść! :) śpicie jeszcze? ;) Figa wstawaj i zaciągnij panią na poranny spacerek!! :diabloti:[/quote]Przed chwilka ze spacerku wróciłysmy ;) A teraz mykam na sniadanie bo jestem glodna jak wilk ;) -
Ja będę jako widz ;) Widze że kilka osób z dogo bedzie, tak jak ja, jedynie kibicować i oglądać. Proponuje by dogomaniacy wyznaczyli sobie jakis znak rozpoznawczy - chustki, smycze... by było łatwiej sie rozpoznac ;)
-
[quote name='agaciaaa']Ciekawe do czego służą :evil_lol: może wcisne któryś :diabloti:[/quote] Nie wiem jak u Sary ale u Figowej można ich użyc jako pilota do telewizora, bardzo przydatne :eviltong:
-
Ja CI zdradzę - Justyna ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']znowu zaczynasz :mad: Figa jest cuuuudna, piękna, boska :loveu: zawsze mi sie podobały dalmatyńczyki (tak wiem, Figa to kundel :eviltong:). [URL]http://i15.tinypic.com/4lf6ukj.jpg[/URL] super zdjęcie :loveu: Figa super, tło cudne :loveu: eeeeee, nie wiem co jeszcze zacytować, bo wszystkie ładne :p[/quote]Taka juz moja natura - lubię sobie ponarzekac czasami :diabloti: To tło mamy 100m za domem :lol::eviltong: [quote name='agaciaaa']To jeszcze ode mnie wycałuj, wygłaskaj i wymiziaj :loveu:[/quote]Ona na dzis juz chyba ma dośc... przez kilka najblizszych dni się do mnie nie zblizy :lol: [quote name='BBeta'][URL]http://i16.tinypic.com/4keyfb7.jpg[/URL] Jaka klata :cool3: :loveu:[/quote]:evil_lol: Jak u faceta. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Bry! Tam wcale nie bylo 30 buziek!!!!! Tylko 28!!!![/quote]Och wybacz że nie policzyłam :diabloti: -
Oglądam sobie zdjęcia i zwróciłam uwage na to iż psica ma obroże, świetną obrożę :klacz:, czytam dalej a tu... Dzieki :multi: :evil_lol: Fotki niezłe :cool3: Moja tez tak ma ze jak wyjdzie to z nosem przy ziemi biega :mad: Dlatego zawsze mamy ze sobą serek żółty żeby się nam psica troche do aparatu pousmiechala :diabloti: Więcej więcej :multi:
-
Nowy banerek :loveu: Najlepszy jaki dotąd mieliście :loveu:
-
[url]http://img253.imageshack.us/img253/4734/40820522cd4.jpg[/url] co w trawie piszczy :loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
:: FiGa :: replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Negro sęp :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Nie moja wina że masz takiego przepięknego psa :loveu:x30 [SIZE=1][:evil_lol:][/SIZE][/quote]Bardzo dziekujemy, miło nam to słyszeć :loveu: [quote name='Rybka_39']Uciałuj ja tak mocno w ryjek, ale to tak mocno:loveu:[/quote] Wycałowałam i wymiziałam... teraz patrzy na mnie wzrokiem zbitego psa mówiącym [I]pancia nie przestawaj[/I] i trąca tym mokrym zimnym czarnym noskiem prosząc o więcej :loveu: Masochistka :diabloti: -
Czuszka - wyżeł węgierski krótkowłosy i Chili - kundelek
:: FiGa :: replied to alive's topic in Galeria
[url]http://i12.tinypic.com/4ypdmhj.jpg[/url] :loveu: Lubie labki, ale znacznie bardziej jestem za smukłymi sylwetkami :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina'][URL]http://i19.tinypic.com/6af5jif.jpg[/URL] Moje słońce:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://i12.tinypic.com/4v6zebq.jpg[/URL] Jaka mina :grin: [URL]http://i16.tinypic.com/4tgveo2.jpg[/URL] KOCHAM JĄ:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]A ta znowu ześwirowała :shake: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
:: FiGa :: replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tzrymamy kciuki za domek :kciuki: i wypatrujemy go! -
NO proszę ale gafe walnęłam :evil_lol: Tytuł galerii jest mylący :evil_lol: Co do goscia - :roll: Zablokuj dziada :evil_lol: