Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Tobie bardziej by ise przydał :eviltong:
  2. Świetne fotki :multi:
  3. [quote name='Marta_Ares']oj Sylwia nie ladnie tak skarzyc:eviltong: :mad: :mad: sliczne rysunki:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Ja jestem grzeczna :oops::oops: :eviltong::eviltong: Dziękujemy ;)
  4. O wypraszam sobie :obrazic: Wzięłaś sobie od niego nr? :roflt:
  5. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Że niby co znowu? Że niby ja? :evil_lol:Ja jestem grzeczna:diabloti: a Sylwia się znowu upiła:mad: I znowu wszystko na mnie zwala:placz: Maupa:angryy:[/quote]Grzeczna... :mdleje: Ja pije? HEREZJE!!!!! Na stos z nią!!!
  6. Goniu patrz no co ja tu mam :evil_lol: [url]http://i15.tinypic.com/4vry8i8.jpg[/url]
  7. Patrzcie co mamy :loveu: [IMG]http://i10.tinypic.com/689fiu9.jpg[/IMG] [IMG]http://i15.tinypic.com/68c0q45.jpg[/IMG] Narysowała do dla nas Likaa :loveu: W rzeczywistości wyglądają dużo ładniej zdjecia nie wyszły... :shake:
  8. [quote name=':: FiGa ::'][CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=7]LUDZIE GŁOSUJCIE NA NAS!!!! :multi::multi::multi:[/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74513"][SIZE=7]~~KLIK~~[/SIZE][/URL] :multi::multi::multi: [/CENTER] [/quote]tAK TYLKO PRZYPOMINAM :eviltong::eviltong: [quote name='Marta_Ares']o prosze widze wakacje to wam sie tu nudzi :eviltong: i z emotkami szalejecie:eviltong: :eviltong: sliczne to malenstwo bylo:loveu: :loveu:[/quote]NIe ja, to Oliwia :evil_lol::evil_lol: [quote name='fidelek2']Cześć i czołem ;)[/quote]Bry Kasiu :calus:
  9. Witaj z powrotem :calus: Do przeszłości nie ma co wracać, trzeba się cieszyć tym co się ma :calus:
  10. Łaaaaaaaa jaki pychol :loveu:
  11. Super że rudek ma taką kocią koleżankę :loveu: Fotki świetne :klacz:
  12. Wytłumacz ładnie o co chodzi i może się zgodzi... :) Albo może to odebrac tez tak jakbys chciała psa zabrac, bo i tak może sę zdarzyć :shake:
  13. [URL]http://img502.imageshack.us/img502/8930/86600141hl4.jpg[/URL] [url]http://img505.imageshack.us/img505/194/16355369cs7.jpg[/url] Laaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu: Zgredziocha tez ma doła :mad: I Ty dobrze wiesz dlaczego :mad: [nie mam kasy na koncie... :oops:]
  14. Świetne zdjęcia :loveu: :loveu: A dlaczego panna chodzi w kolczatce? Ja bym jej swojemu psu nie założyła :shake:
  15. Jak mnie wkurza nieodpowiedzialność ludzi :angryy: Ktoś bierze psai nie jest w stanie sprostać jego wymaganiom... Taki pies się męczy :mad:
  16. [quote name='Sznaucerka-Balbina']No właśnie źle:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/quote]:mdleje: :mdleje:
  17. [url]http://images30.fotosik.pl/51/6c48620c3731ba34.jpg[/url] On jest niemozliwy :loveu:
  18. [quote name='g_o_n_i_a']Po pierwsze to watpie ze p. Halina zgodzilaby sie na tymczas na tyle km, bo niby do schroniska ktos moglby przyjechac i sie zakochac. Poza tym trzy terrorystki to nie to samo co jedna terrorystka, a na boksach miejsca nadal nie ma. My tutaj nie dopuscimy zeby Fiziula na boksy poszla, nie ma takiej mozliwosci - w razie czego u mnie znajdzie jakis kacik.:p Milego dnia[/quote]To super :loveu:
  19. Witamy serdecznie :loveu:
  20. [url]http://images30.fotosik.pl/49/e1abd32b6f5f8218.jpg[/url] Pieknie :loveu: :klacz:
×
×
  • Create New...