Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='agaciaaa']a my mamy taki sznureczek :)[/quote]Wszyscy mają taki sznureczek :evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']A ja myślałam że krowa jest w łaty :cool3:[/quote] A co za różnica :evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='g_o_n_i_a']:placz: :placz: Dziekuje bardzo! :obrazic::obrazic: Zegnam sie:obrazic:Milego gadulstwa!! :placz:[/quote]:bye: :bye: :bye:
  3. [quote name='g_o_n_i_a']??? Ach zreszta :eviltong: Nie bede ganiac po jakies plakaty :evil_lol: Beda w gazetkach siostry[/quote] Kochana, to zeszyty som :eviltong:
  4. Na poczatku kapiel była wielkim wydarzeniem w domu - wszyscy byli przygotowani na odgłosy znęcania się nad zwierzeciem.. ale teraz jest już dobrze :diabloti: Kropa się skapnęła że co nieunieknione i tak nadejdzie a jak bedzie sie szarpac to tylko to przedłuży :evil_lol: Zabalowała wczoraj :cool3:
  5. Kasiu 100 lat :calus:
  6. Trzymam za słowo :evil_lol:
  7. Kolejne kocie bidy :(
  8. [quote name='agaciaaa']Figa super :loveu: a Ruda w jakiej pozycji :evil_lol:[/quote]Rudzik czesto tak spi, ale ja nigdy nie mam aparatu :lol: [quote name='Marta_Ares'][URL]http://i16.tinypic.com/4r73p11.jpg[/URL] tez mielismy taki sznureczek:diabloti: "mielismy" bo Ares sie z nim rozprawil i ma nowy:evil_lol:[/quote]Do nas ten sznureczek przyszedł właśnie dziś, więc wszystko jest do nadrobienia :evil_lol:
  9. [quote name='g_o_n_i_a']Ach no tak, z czym do czego, tez se mysle. ;) Idem, bo cos Towarzystwo wywialam. :bye: Milego dnia zycze.[/quote][SIZE=6]KROWA[/SIZE] jestes. Taka w kropki :obrazic: [IMG]http://i17.tinypic.com/6d2hdmc.gif[/IMG] :obrazic: :obrazic: :obrazic:
  10. [quote name='Sznaucerka-Balbina']600 strona mnie omineła:placz: Ale mialam burze i musiałam kompa wylączyć:placz::placz::placz: Ale i tak wypije:evil_lol: [URL]http://i17.tinypic.com/6ft4mqa.jpg[/URL] Moja krówcia:loveu::loveu:[/quote]Oliwko! Własnie zauważyłam że w takiej kluczowej chwili mej koleżanki od kieliszka brak :evil_lol::evil_lol: Jak mogłaś :mad:
  11. [IMG]http://i18.tinypic.com/4utoubo.jpg[/IMG] [IMG]http://i16.tinypic.com/4r73p11.jpg[/IMG] Niestety wiecej fotek nie mam :oops: Pogoda do d**y wiec nowych nie zrobie... :(
  12. [quote name='g_o_n_i_a']Pf :evil_lol: Ach, niewazne. Zerwala czy nie zerwala /o ile wiem to potem mowila, ze zartwowala/ - ale rozwodu nie bylo.:evil_lol:[/quote]Slubu tez nie :eviltong::eviltong:
  13. [quote name='g_o_n_i_a']Też mi nowosc :eviltong: A gdzie to to bylo i ile to to kosztowalo? :diabloti: [/quote]Nie zmusze Cie przeciez do niczego :shake::shake: To było w tym sklepie pod rzeszowem, nie pamietam jak ta miejscowosc sie nazywa :lol: Dojechac tam mozesz MPKiem o ile mi wiadomo... a ile to to kosztowało... nie wiem:eviltong:
  14. [quote name='g_o_n_i_a']Pf jedyne 20 stron a moze wiecej :shake: :eviltong: Yhy, ale Bozia Ci nie dala poinformowac o nim. :eviltong: Jasne :shake: :shake: Żonka czuje sie zawiedziona i to bardzo. :-([/quote]20? :crazyeye: Pamiętaj, że co złego to nie ja :angel: A kogo to obchodzi hmmm? O ile dobrze pamietam to zonka ze mna zerwała i juz nie ma zadnej zonki? :hmmmm:
  15. [quote name='g_o_n_i_a']Cóż poradzić :niewiem: Skoro to są już prolemy umysłowe, to nawet lepiej, ze nic nie pisu do Ciebie. Ale skąd? Ni bedzie fotek, szkoda przynudzac.[/quote]:mad: Krowa jesteś :mad: Z Auchmana :lol: KROWA jestes :shake:
  16. Ale w galeri Sary i jej panci takie zdjęcia to nic złego :cool3:
  17. W takim razie napisz co tam u Was, co u psotki ;)
  18. [quote name='g_o_n_i_a']Ee tam, bylam ino w kacie, bo ciezko sie wepchac w wasze gadulstwa. ;) I powiem Ci, ze nic nie wiedzialam o Henku pf :mad: I w ogole ze w alkoholu juz teraz gustujesz! Pf jak to sie pozmienialo w ciagu miesiaca. :shake: Figuś :loveu: :loveu: [URL]http://i17.tinypic.com/6ft4mqa.jpg[/URL][/quote]Jakie gadulstwa? :niewiem: Czy ktoś widzi tu jakies gadulstwa? :shake: Heniek to... pfff przy Sevciu to on jest robak :evil_lol: Alkohol? Y! NIE! Ja być dobre dziecko i nie pić... :placz:
  19. Zgradzia ma powazne poblemy umysłowe... biedna :( A mam :eviltong: Fotki? :cool3:
  20. Łaciata pała zdrową nienawiścia do wody i wszystkiego co z nią związane :diabloti:
  21. Agata, ona nie żartuje :shock:
  22. [url]http://images29.fotosik.pl/52/e043eb08f4a9561e.jpg[/url] Cuuudo :loveu: Kiedys chyba tam do Was przyjedziemy :evil_lol:
  23. Zdjęcia możesz wstawic również tu, bardzo chętnie obejrzymy :multi: W koncu to foto-blog tu pisze sie o wszystkim :multi:
  24. [quote name='g_o_n_i_a']I gratki 6000 postu w FB :pepsi:[/quote]Dziekujemy :multi: Gonia wróciła :loveu: [quote name='Marta_Ares']a robie robie narescie bede mogla z psem do woli jezdzic:evil_lol: :evil_lol: (jesli rodzice dadza samochod:roll:) juz mialam pierwsza jazde a instruktor naprawde ardzo fajny dobrze tlumaczy, nie krzyczy i ciagle cos wcina batoniki lody itp:evil_lol:[/quote] Oooo też bym chciała :loveu: Ale nasz samochód to olbrzym, bałabym sie sama nim jechać :lol: Fajnie byłoby tak jeździc wszedzie kiedy tylko ma się na o ochotę, a tak... trzeba dostosować się do rozkładu i tłuc sie autobusem :watpliwy: Jesli zdasz... kup mu czekoladę :evil_lol:
  25. Łaciata chciała się przyłączyc :evil_lol: Spiewała :cool3: [IMG]http://i12.tinypic.com/4yjzyaq.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/6ft4mqa.jpg[/IMG] A teraz padła, straciła kontakt ze swiatem ... [IMG]http://i9.tinypic.com/6420e13.jpg[/IMG] Ruda jak widać także :evil_lol: [IMG]http://i13.tinypic.com/62rjc53.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...