Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Helga_psiaki']witaj Figowa:loveu::loveu: fajne wyrko soo sprawiłaś :evil_lol: ja też takie kcem:razz:[/quote]Ano wiem że fajne :diabloti::evil_lol: Szczerze mowiąc wcale mi nie było tam źle :evil_lol: [quote name='agaciaaa']To nie za dobrze jej? Widać, kto tu rządzi :evil_lol: I miała racje, też bym Cie wywaliła! :diabloti:[/quote]Tak, zdominowała mnie i reszte rodziny... a kiedy jej się nudzi znęca się nad nami.. Rzuca Cruciatusami :eviltong: To gdzie mam w koncu spac :placz::placz:
  2. [url]http://img167.imageshack.us/img167/7317/nochalbz0.jpg[/url] Pyyyyszczek mój :loveu: ROBAL :scared:
  3. [quote name='agaciaaa'][URL]http://i12.tinypic.com/4vflt6s.jpg[/URL] masz nowe łóżko? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://i18.tinypic.com/61o7p08.jpg[/URL] komentarz jest extra :diabloti: [URL]http://i15.tinypic.com/54oac5v.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: cuuudo :loveu:[/quote]:lol: Pies mnie wywalił z mojego :evil_lol: Buhahah ona mnie chciała wywalić stamtąd :diabloti: Zaczęła mnie gryźć! :diabloti: Helga hej :diabloti:
  4. UWIELBIAM jego figurę :loveu:
  5. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Wow umiesz liczyć:-o Moje:evil_lol: o 2 zxa dużo:shake: Ale kiedy?:angryy: Powieszę sobie na ścianie:loveu:[/quote]Y.... y... :hmmmm: Jak mu tam... :hmmmm: Zenon? Miecio? Konstanty? Nie wazne, wiesz o kogo chodzi - on nie umie? :cool3: Czy ja o czymś nie wim? :-o Na scianie buhah :diabloti: Nawet ja nie mam kropkowanej na scianie :diabloti:
  6. A oto i ... :roflt: [IMG]http://i12.tinypic.com/4vflt6s.jpg[/IMG] Pancia, wyp*** [IMG]http://i18.tinypic.com/61o7p08.jpg[/IMG] Od razu lepiej :roll: [IMG]http://i15.tinypic.com/54oac5v.jpg[/IMG] :evil_lol:
  7. Bosz, kiedy się was tyle namnożylo :crazyeye: :eviltong: [quote name='wiq'][URL]http://i17.tinypic.com/4veh5ko.jpg[/URL] o mein got :roflt:[/quote]I zrób takiej normalne zdjecie :mad: [quote name='fidelek2']Rewelejszyn!!! Rzadko teraz do Was zaglądam bo w ogóle rzadko bywa na dgm, a jak juz jestem to tak mizernie i wolno mi chodzi, że szlag jasny trafia i krew nagła zalewa... Mam nadzieję że to się zmieni bo bardzo tęsknie za WSZYSTKIMI gospodarzami galeryjki [/quote]Dziękujemy :loveu: Mi tez dogo przycina, do tego w Fidelkowej galerii jak jestem to oglądam jedynie zdjęcia bo nie chce się wcinac w dyskusję :oops: [quote name='Sznaucerka-Balbina']HEEEEJ ŚLICZNOTKI MOJE:loveu:x8 Nie było mnie dzisiaj cały dzień i już 2 strony do nadrobienia:placz: A i czekam na zdjęcvie w koszyku:diabloti: OBIECAŁAŚ:placz::mad: o też mi wyślij w pełnych rozmiarach:loveu: [URL]http://i12.tinypic.com/53sm0k1.jpg[/URL] A tak w ogóle [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :evil_lol: Buziolek w nochalek Figusi:loveu:[/quote]Twoje? :cool3::evil_lol: Mało, prawda? :shake: Bedą zdjęci bedą :diabloti: Spokojnie :diabloti: A po co? :eviltong: Zaraz wysle :lol: [quote name='Dobcia']Hehehe fajnie wygląda Figusia z kwiatkiem A w ogóle to czeeeść[/quote]Dziekujemy ;) [quote name='Caine']Psiaki prze cudne :loveu: cudeńka poprostu :loveu: Też mam psa który się wabi Figa :p[/quote]Witamy w łaciatej galerii i zapraszamy częsciej :multi: [quote name='Cambel']Bry Figowe wiśnioki [URL]http://i10.tinypic.com/6hihm4o.jpg[/URL] Super foteczki :loveu:[/quote]Bryyyy :loveu: Ty sie spodziewoj dziewko że przejedziemy pogopić na dojorke :evil_lol:
  8. Zazdroszczę :loveu: Ja całe wakacje siedze w domu i nie moge się ruszyc :watpliwy:
  9. *umarłam* [url]http://images23.fotosik.pl/50/931c6a3c8084b985.jpg[/url] Proszę o duzy format tego zdjęcia na [email][email protected][/email] Musze już zacząć powoli gromadzic fotki do dogomaniackiego albumu :p
  10. [quote name='emdziolek']hihi:loveu: To ja bardzo proszę o podanie cioteczce emdziolkowi linku do galeri łaciatej:mad: bo jak nie to prańsko bedzie dla cioteczki Figi:mad::mad::mad:[/quote]Oj emidziolku emidziolku... :evil_lol: Kliknij sobie w "[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27714"]Mamy ;-)[/URL]" i zrób hop do naszej galerii :eviltong:
  11. Jak dużo zdjęć :multi: Świetne fotki, nie wiem którą mam cytować :klacz:
  12. Wow rysunki są świetne :klacz: Ja jestem fioletowa jeśli chodzi o rysowanie, totez bardzo bardzo mi się podoba :loveu:
  13. [quote name='Rybka_39']Sorx za OT: a znacie sie osobiście z Danką i Herką?:cool3:[/quote] Jaki znowu OT, tu można gadac o wszystkim :D Na żywo sie nie widziałyśmy niestety. Ale często gadałysmy na gg, ale o było koooope czasu temu ;)
  14. [quote name='Alynkaaa'][SIZE=3][COLOR=Red][B]heejooo:D zagladam i tutaj oczywiscie wszystkiego nie nadrobie wiec nie krzyczec na mnie prosze:( narazie probuje znow wbic sie w rytm siedzenia godzinami na dogo i pojac co u kogo siem zmienilo po taaakim czaseie!! no tu widzem 1sza strona nowa :D no i foteczki ze slonecznikiem obejrzalam i narazie jestem na tym etapie nic wiecej nie wiem co siem dzieje u ciebie ciotuniu wiec napisz mi co bym az tak w tyle nie byla:)[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]Czeeeeeeść :multi::multi::multi: Nic nadrabiac nie musisz :calus: Po prostu juz nigdy na tak długo nie znikaj :calus: U nas nic sie nie dzieje, żyjemy sobie spokojnie w zakichanym GG, wszystko jest ok :loveu:
  15. [quote name='agaciaaa']do twarzy jej z tym słonecznikiem :loveu:[/quote]Dziekujemy ;);)
  16. [quote name='Rybka_39']Jak ślicznie wyglada w tych kwiatuchach:loveu:. Aha i odpisałam Ci na szkoleniowym, fajnie że tam jestes;)[/quote]Czesc ;) Dziekujemy :loveu: Zaraz zabiorę sie za odpisanie ;)
  17. [quote name='Anecioreczek'][URL]http://i10.tinypic.com/6hihm4o.jpg[/URL] ah te słupy elektroniczne w oddali,dodają uroku zdjęcią:diabloti::evil_lol:[/quote]Nic czego nie dałoby się naprawić :diabloti: O. [IMG]http://i14.tinypic.com/6b91uva.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol: [quote name='psiulka'][I]Bry Figowa :lol:[/I] [URL="http://i10.tinypic.com/6hihm4o.jpg"][I]http://i10.tinypic.com/6hihm4o.jpg[/I][/URL][I] - :loveu: Królewna ze słonecznikiem 8)[/I][/quote]Cześc ;) No czy taka królewna to nie powiedziałabym :eviltong: [B]Moniko[/B]... mam to zdjęcie :evil_lol:
  18. http://images30.fotosik.pl/53/060a804bce6b8a3fmed.jpg Hahaha :evil_lol:
  19. Bry piątkowo :loveu:
  20. Dziekuję bardzo :evil_lol: Foć foć foć jak najwięcej! :multi:
  21. Cześc meldujemy się :D Swietne wierszyki :klacz:
  22. PhotoFiltre - szczerze polecam ;) Łatwy w obsłudze, a dla mnie GIMP to czarna magia :lol:
  23. Witamy się :loveu: Świetne zdjęcia, szczególnie ta pierwsza :loveu:
×
×
  • Create New...