-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Oczywiście bedziemy trzymac kciuki :kciuki: Ja wolałabym pojezdzic sobie po babciach niż siedzieć cały czas w domu, ale moje babcie za psami nie przepadają wiec nie mam co liczyc ze bede ogla laciata ze soba zabrac :watpliwy: Wiec wole siedzie c w domu z laciata :)
-
Dzien dobry :calus:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
:: FiGa :: replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Witamy się :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Helga_psiaki']witamy się[/quote]Hej hej :razz: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Figa ma na ciebie uczulenie:evil_lol: Bo to przecież nie ja jej dawałam buziaka:diabloti:[/quote]Ale gdy przekazywałam mizianko od Sylwii żadnych efektów ubocznych nie było :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='bonita']Branoc :) Jak ja dawno tej mordki nie oglądałam :loveu: [URL]http://i17.tinypic.com/52xfspe.jpg[/URL] na tle pięknego nieba... qurcze chyba też już spać pójdę ... branoc :)[/quote]Wiitajcie zafaflunione :multi: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć Sylwia ;) [URL]http://i12.tinypic.com/4ziwxt3.jpg[/URL] No nie mogę, aaa!!! :loveu: 'Kwiaty we włosach potargał wiatr...' :razz:[/quote]Hello ;) Co Cie na śpiewanie z rana wzięło? :evil_lol: [quote name='Rybka_39']I jak tu nie koffać krówek:loveu: Ich sie nie da niekochać:loveu: Wymiziaj:cool3:[/quote]Dziękujemy :cool3: Wymiziana :) [quote name='agaciaaa']to nie wątp :razz: :placz: :placz: :placz: nie lubicie mnie! :placz: A tak w ogóle to doberek ;)[/quote]Nie lubimy Cię? A co to ma do tego? :eviltong: [quote name='Pianka'] Biedna nie stać cie na normalne, wygodne łóżko :roflt:[/quote]:placz: I cy to takie smieszne? :placz: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Dobry KROWA Z CIEBIE!!!!!!:angryy:[/quote]:shake: No przecież to nie ja mam na Ciebie uczulenie :eviltong: [quote name='Czarna_Owieczka']Witamy Figowe o poranku :grins: :lol:[/quote] Bry ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'][CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=7]LUDZIE GŁOSUJCIE NA NAS!!!! :multi::multi::multi:[/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74513"][SIZE=7]~~KLIK~~[/SIZE][/URL] :multi::multi::multi: [/CENTER] [/quote] Przypominam :-P :evil_lol: Dobranoc :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dobranoc :bye: [IMG]http://i17.tinypic.com/61u4evc.jpg[/IMG] :sleeping: -
Bardzo dziękuję za fotkę :loveu: Dobranoc :bye: :calus:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Życzymy dobrej zabawy :multi: ` -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Świetny bannerek ;) Udanej soboty u pędzli :calus: I dobranoc :) -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
:: FiGa :: replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Hop maleńka :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina'][URL]http://i9.tinypic.com/4vcx6vb.jpg[/URL] Móóóóóóóóóóój Nooooooooochalek:loveu: Daj jej buzioooooola w tego noooochala:loveu: I powiedz że to od ciotki Oliwki:loveu:[/quote]Zaczęła kichać, ma na Ciebie uczulenie :shake: [quote name='Anecioreczek'][URL]http://i17.tinypic.com/52xfspe.jpg[/URL] Inteligenta Mina:diabloti:[/quote]Szkoda że tylko mina :evil_lol: [quote name='agaciaaa']ej, ja zawsze jestem miła :diabloti: [URL]http://i12.tinypic.com/4ziwxt3.jpg[/URL] piękna Figunia :loveu: buziaki w wielki czarny nochal :evil_lol: :loveu:[/quote]Nie watpię :diabloti: Dostała drgawek!!! :-o:-o -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
:: FiGa :: replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Życzymy udanej zabawy i zazdrościmy tu po cichu :lol: -
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Wyśle ci pocztą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:A zdjęcie jutro:diabloti: A i nie jestem BURAKIEM!!!![/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: :placz::placz::placz::placz: A skąd ta myśl? :evil_lol::evil_lol::diabloti:
-
[B][url]http://i15.tinypic.com/4m1r04o.jpg[/url] :loveu::loveu: [/B]
-
Pajak?! Tylko Spróbuj!!! :mad::mad:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Takich zdjęc zrobiłysmy najwiecej :shake: [IMG]http://i11.tinypic.com/4vshis7.jpg[/IMG] Prawy profil [IMG]http://i12.tinypic.com/4ziwxt3.jpg[/IMG] Lewy profil [IMG]http://i13.tinypic.com/6cmrh3t.jpg[/IMG] Ouu, a to co? [IMG]http://i9.tinypic.com/4vcx6vb.jpg[/IMG] I morda [IMG]http://i17.tinypic.com/52xfspe.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Sznaucerka-Balbina']Wariatka:shake: Figuś może idź się połóż dziecko:evil_lol: Pewnie już senna jesteś i gadasz głupoty:evil_lol:[/quote]Przedawkowałam "wybór" :eviltong: [quote name='Helga_psiaki']ona chyba rzeczywiście jakaś niewyspana,bo bredzi :evil_lol:[/quote]Ależ ja się czuję bardzo bardzo dobrze :lol: [quote name='agaciaaa']nie to nie :placz: chciałam być miła.. o, to ja czekam! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Boje się pomysleć co robisz z gościu dla których jestes niemiła :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zdjęcia jej jem z miski dam innym razem :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Nieeee, nie będzie tak źle :) jakby co, to wycieraczke mam fajną pod drzwiami :evil_lol: ale jestem gościnna :diabloti:[/quote]A dziekuje bardzo :obrazic: W domu mam całkiem fajna kanapę :obrazic: :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Dobcia']Biedna pancia...:roflt: Swojego łóżka nie ma...:roflt: Dobrze, że Figusia ma mientkie serduszko i się dzieli:roflt:[/quote]Najlepsze jest to że te zdjecia powstały na prosbe Pianki a teraz wszyscy to interpretuja jak chcą :lol::lol: :roflt: Figusia mnie z koszyka lekko mówiąc wyprosiła :placz: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Nie zazdroszcze :eviltong: :evil_lol: Może na podłodze? albo zapraszam do siebie, mam w pokoju wolne łóżko ;) tzn Sara czasem na nim śpi, ale może Ci pozwoli :evil_lol:[/quote]Taaa przyjade do Was i znowu będą mną psy pomiatać :placz::placz: [quote name='Helga_psiaki']albo namiot rozbij :evil_lol:[/quote]O To jest pomysł :evil_lol: [quote name='Sznaucerka-Balbina'][URL]http://i12.tinypic.com/4vflt6s.jpg[/URL] Łooooo Matko :roflt: :roflt:[/quote]I co rżysz :diabloti: -
brywieczór ;)