-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka'][url]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180710_196697223689759_100000484477503_708630_6021642_n.jpg[/url] fajne :D światełka dodają uroku ;)[/QUOTE]Prawda? ;) Uwielbiam pociagi :loveu: [quote name='Niufciak'][url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvHzgB_hI/AAAAAAAAAmM/5KELtSyqaA0/_DSC3326.JPG[/url] Mmmm:loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvTXez3HI/AAAAAAAAAmk/dOKD07oT7P0/s576/_DSC3387.JPG[/url] aaa .. myślałam że padne:loveu: Super:loveu:[/QUOTE]Czesc Niufciakowa ;) Dzieki ;) [quote name='Avaloth']świetny klimat na tych zdjęciach:loveu:[/QUOTE] :grins: [quote name='Anusia&Saba'][url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw6Sm7fQMI/AAAAAAAAAk0/4v-AmMlFg6A/_DSC3248.JPG[/url] Padłam :grin: [url]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168667_196700240356124_100000484477503_708685_7580043_n.jpg[/url] Coraz ładniejsze te zdjęcia ;)[/QUOTE] :loveu: :loveu: Rosne czytajac takie komentarze hehe :D [quote name='justyska2'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvTXez3HI/AAAAAAAAAmk/dOKD07oT7P0/s576/_DSC3387.JPG[/URL] jakby Ci go podkraść? hmmmm ;) genialny z niego model[/QUOTE] Oddam za darmo :lol: -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
:: FiGa :: replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Bea ktora jeszcze niedawno nie potrafila zmniejszyc zdjecia odwalila kawal dobrej roboty z tym fotomontazem! BEA ROBISZ MEGA POSTEPY :evil_lol: Czy wam sie nudzi ludzie? Zajmijcie sie lepiej osobami ktore w watpliwy sposob pomagaja zwierzetom a nie oczerniacie mala grupke ludzi ktorzy siodme poty z siebie wyciskaja by poprawic byt tych stworzen. Jestescie przeciwni adopcjom niemieckim? ZNAJDZCIE MI W PL DOBRE DOMY DLA KAZDEGO Z NASZYCH PSOW (oraz wszelkich kolejnych o ktorych dostaniemy niebawem info), A OSOBISCiE POSTARAM SIE BY JUZ ZADEN PIES NIE OPUSCIL NASZEGO KRAJU :diabloti: Halooo? Gdzie te NIESAMOWITE POLSKIE domki? :loveu: EW BLEDY ZDAZAJA SIE WSZEDZIE. Jestesmy tylko ludzmi. A i wyadoptowujac tylko w PL nie zdolalibysmy ich uniknac. Bea Ty sie tym watkiem nie przejmuj, my i tak niewiele z dogomania mamy wspolnego. A na czarnych kwiatkach mozemy sobie wisiec, wet siotra tez wisiala a mimo to kolejne psy malo nie stracily u niej zycia. Podobnie bedzie pewnie z drakula. Kaska bedzie splywac i kolejne psiaki przejda "cudowne odchudzanie". I pomieszkiwac beda w salonach, spac na wyscielonej nimi slomie :loveu: SIELANKA! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Z innej perspektywy maUpa [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168667_196700240356124_100000484477503_708685_7580043_n.jpg[/IMG] -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Jeszcze troszke brakuje :diabloti: Musisz sie bardziej postarac hahahaha :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Wiezaaa.... [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/168345_196700183689463_100000484477503_708682_8377141_n.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180710_196697223689759_100000484477503_708630_6021642_n.jpg[/IMG] Monachium o 7 rano... a wlasciwie widok z jednego z mostow :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']To ja poproszę na ochotnika ;)[/QUOTE]Pif paf :lol: [quote name='BBeta']Bardzo fajne :loveu: :cool3:[/QUOTE]Dzieki :lol: Pozamykalam wszystkie drzwi zeby bylo ciemno i watpilam ze cokolwiek z tego wyjdzie :lol: [quote name='Vilena']No właśnie! Qrcze, był tu naprawdę! Napisałam, że myślałam, że mieszkasz w domu i że dwa duże psy w bloku to i tak już sukces :)[/QUOTE]Mialam swego czasu 5 w mniejszym mieszkaniu we Wrocku :diabloti: Figa, Marcel, 6 miesieczna Kola, Edek i ruda przerazona sunka.... Na szczescie tylko przez tydzien ;) Ale ogolnie byly tam 3 psiaki non stop :lol: Teraz mieszkanie jest duzo wieksze, ale na razie nie mysle o 3 psie :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Kto ukradl posta Vileny? :mad: Przyznawac sie! Bo jak nie to bedziemy usmiercac na wyrywki :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Moja kolezanka :grins: :evil_lol: -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
[url]https://lh6.googleusercontent.com/_H3S_n8Zuukw/TVQO2ZhsRoI/AAAAAAAAGHw/-v3VchoZeDE/_DSC6590.jpg[/url] :loveu: Jeszcze troche i zaczne lubiec yorki :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena'] Więc co stoi na przeszkodzie? :lol:[/QUOTE]Mieszkanie :( Duza rodzina... Jesli przeprowadzimy sie do domu to na bank bedzie 3 pies. Ale nie staly, a tymczas ;) [quote name='Avaloth']zdjęcie nr 2 Marcelka genialna:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no ba :D oj od razu poczwarka, nie schlebiaj sobie aż tak:diabloti: no mówię że jej nie doceniasz:shake: to przez Twój brak wiary w jej możliwości, ot co. właśnie. do schroniska po piesia, albo jakiegoś dalmata nr. 3 :cool3: wszystkich wysyłasz a sama nie pójdzie:eviltong:[/QUOTE]Bo on jest genialny :evil_lol: Oj no.... zawsze wszystko wyolbrzymiam :D Oj no przeciez doceniam! bo gdybym nie doceniala tego ze sie rusza nie byloby tylu fotek :D Jak 3 dalmat to tylko ze schroniska - z reszta z tymi to jestem na biezaco :( [quote name='Chantell']3 dalmata chcesz? ;p[/QUOTE]No w marzeniach go mam :lol: [quote name='agrazka']Figa, a może coś jak moja Saba też ma kropki - bo właśnie jej brat szuka pilnie domu :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/202032-M%C5%82ody-Grafit-mia%C5%82-by%C4%87-u%C5%9Bpiony-teraz-nie-ma-si%C4%99-gdzie-podzia%C4%87-i-mog%C4%85-si%C4%99-go-pozby%C4%87[/url]!!![/QUOTE]Ale ale... ja nie szukam psa :) :lol: [URL="http://img651.imageshack.us/img651/4572/dsc4549gb.jpg"][COLOR="#afeeee"]http://img651.imageshack.us/img651/4572/dsc4549gb.jpg[/COLOR][/URL] -
COraz bardziej rozwalaja mnie te psiska... psiska? Toz to krowy, wielkie bydlatka :evil_lol: Piekne psiaki :)
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
A ja chce snieg, najlepiej mi sie foci hahaha :evil_lol: -
Fajowe te muszki :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A umnie slonce... wciaz i wciaz :shake:
-
Calusna psina :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Onomato-Peja'][url]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TUw5r9ZHvLI/AAAAAAAAAgY/cbR7mo8HArU/_DSC2707.JPG[/url] extra : D Kurcze wesoło masz ;) 2 piesy.[/QUOTE] Chce 3 :placz: :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Posty skacza :roll: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Y y, to bylo specjalnie do zdjecia tak :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Te fotki sa prosto zu aparatu bo nie chcialo mi sie nic poprawiac (i nie potrafie, ale to juz swoja droga :evil_lol:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvRmos7NI/AAAAAAAAAmg/chS0NROUGFA/s576/_DSC3386.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvTXez3HI/AAAAAAAAAmk/dOKD07oT7P0/s576/_DSC3387.JPG[/IMG] I jestesmy soba z powrotem :megagrin: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvJhAf3mI/AAAAAAAAAmQ/Si0R-ra3Y2Y/_DSC3331.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvN0pdi-I/AAAAAAAAAmY/vymUfmE30x8/_DSC3380.JPG[/IMG] Jak myslicie. Co zobaczyl? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvPam-RgI/AAAAAAAAAmc/_Pyd5f7rWr8/_DSC3382.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']Wiem. O te wszystkie zdjęcia chodzi ;) Musisz przyznać, że nie zawsze tak ładnie wychodzi :eviltong:[/QUOTE]Ok, zwracam honor :grins: [quote name='Avaloth']Dobry wieczór:loveu: po kolei. włosów wcale nie masz takich krótkich i dobrze Ci w nich. zresztą szybko odrosną. ja przeżyłam szok jak mi włosy za ramiona sporo sciachali tak że miałam ledwie za uszy.. tragedia to była, ale odrosły ^^ dalej. szok przeżyłam jak zobaczyłam zdjęcia Figi w takiej ilości i w ruchu. po prostu miodzio:loveu: a te wspólne z Marcelkiem, te ich tańce i przewracanki, ah:loveu::loveu: po prostu jej nie doceniasz, ona jest świetnym modelem tylko musi miec czas na otwarcie się:evil_lol: czy coś tam..:roll: coś jeszcze miałam napisac, ale moja pamięc jest zbyt krótkotrwała, więc nie napiszę.[/QUOTE] Bry :multi: Juz sie z tym strasznym faktem pogodzilam, takze wsio mi rybka :evil_lol: I tak jestem piekna :loveu: :evil_lol: (jak poczwarka, ale jednak :loveu:) A Figowa. Mysle ze jej po prostu zimno bylo, wiec biegala... bo teraz jak sloneczko wyszlo i jest tak ok 15° caly czas to znow zaprzestala sie ruszac :evil_lol: Skleroza w takim wieku? :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena']Coś w tym jest :evil_lol:[/QUOTE] :megagrin: Zaraz zostaniemy zlinczowane za wlascicieli malenstw :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']dodałaś przy pierwszym winietkę? :) piękne oko! :)[/QUOTE]Hahahaha tak bo tyle potrafie :evil_lol: I podobaja mi sie winetki na fotkach :grins: [quote name='kamilka91'][url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvHzgB_hI/AAAAAAAAAmM/5KELtSyqaA0/_DSC3326.JPG[/url] - O mój boże, widzę pysk Figowej! :crazyeye: :D I cóż za mimika, nareszcie widzę, że to żywy pies, a nie posąg :D Marcepan ma piękne oczko ;)[/QUOTE]O przepraszam :mad: Na poprzednich stronach jest pelno zdjec z Figowa-nieposagiem :mad: :) [quote name='Kaja10014'][url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TVMvHzgB_hI/AAAAAAAAAmM/5KELtSyqaA0/_DSC3326.JPG[/url] jaka uradowana :D A wy znowu macie piękne słoneczko :placz:[/QUOTE] Tu codziennie tak :roll: Juz mi sie nudzic zaczyna :roll: :evil_lol: